Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 84   85   86 ... 236   237   238  

Pranešimas anuka    2008 11 30 16:08      

Nerijau, laimėtoją skelbk irgi čia Smile (penktadienį nuo 00:01).

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2008 11 30 18:07      

nerijus jurevičius rašo:
Tad ketvirtadienio konkurso tema: "Negrožis"

Stipriai čia. Tik kur jo gaut Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regimantas    2008 12 01 1:30      

OOO cia vieta pasireiksti benamiu ar aloholiku lavinai Smile dabar bus labai sunku issirinkti kuria det Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 01 8:18      

Regimantas rašo:
OOO cia vieta pasireiksti benamiu ar aloholiku lavinai Smile dabar bus labai sunku issirinkti kuria det Very Happy


[va to ir bijau...]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ne juras    2008 12 01 8:26      

dėk negražia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regimantas    2008 12 01 16:28      

[/quote][va to ir bijau...][/quote]

patikek manim, as irgi to bijau, tam ir parasiau ta replika... :/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Damon    2008 12 04 0:03      

Manau šios savaitės fotokonkurso nugalėtojas žinomas dar neprasidėjus konkursui: http://fotokudra.lt/img.php?imm=1&img=165681&nav=newk
Smile cia mano subjektyvi nuomone


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ne juras    2008 12 05 10:09      

sveiki,
Po (ne)ilgų svarstymų mano kaip temos sumąstytojo nuomone laimėtojų skelbiu šią foto: http://fotokudra.lt/img.php?img=165782&nav=cat&page=1
Pabandysiu sau ir kitiems paaiškinti dėl tokio pasirinkimo, nors tai turbūt nėra būtina.
Nors temos pavadinimas "Negrožis" jį galima interpretuoti ir kitaip, kad ir žodis
parašytas kabutėse gali būti suprastas netiesiogiai su šiek tiek ironijos.
Dar prieš išdidinat šią foto pirma mintis buvo: "o skerdiena šaldytuve" tai jau gerai Smile.
Nors tokio tiesioginio "negrožio" kaip ir apsikakoje musės ir begemotai ar lauk lendančios žarnos
nelaikiau šiai temai tinkamomis nuotraukomis.
Išdidinus vaizdas pasikeitė.
Tad šio kolkas nežinomo autoriaus foto iš "skerdienos šaldytuve"(nors šio prieskonio betkokiu atveju bus)
virto į vyro kaip "negražaus" kūno savininko aktą, kovojanti prieš "idealų moterišką kūno grožį".
Štai tokiu man ironišku negrožiu (beabejo prie to prisidėjo ir foto atlikimas, kompozicija ir t.t) ši nuotrauka man ir patiko.
Tikiuosiu autoriu taip pat mano, o gal ir kitaip idomiai. Smile.
Sveikinu autoriu su laimėjimu!


Paskutinį kartą redagavo ne juras, 2008 12 05 10:38 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 12 05 10:34      

nerijus jurevičius rašo:
sveiki,
Po (ne)ilgų svarstymų mano kaip temos sumąstytojo nuomone laimėtojų skelbiu šią foto: http://fotokudra.lt/img.php?img=165782&nav=cat&page=1
Pabandysiu sau ir kitiems paaiškinti dėl tokio pasirinkimo, nors tai turbūt nėra būtina.
Nors temos pavadinimas "Negrožis" jį galima interpretuoti ir kitaip, kad ir žodis
parašytas kabutėse gali būti suprastas netiesiogiai su šiek tiek ironijos.
Dar prieš išdidinat šią foto pirma mintis buvo: "o skerdiena šaldytuve" tai jau gerai Smile.
Nors tokio tiesioginio "negrožio" kaip ir apsikakoje musės ir begemotai ar lauk lendančios žarnos
nelaikiau šiai temai tinkamomis nuotraukomis.
Išdidinus vaizdas pasikeitė.
Tad šio kolkas nežinomo autoriaus foto iš "skerdienos šaldytuve"(nors šio prieskonio betkokiu atveju bus)
virto į vyro kaip "negražaus" kūno savininko aktą, kovojanti prieš "idealų moteriškąjį kūną".
Štai tokiu man ironišku negrožiu (beabejo prie to prisidėjo ir foto atlikimas, kompozicija ir t.t) ši nuotrauka man ir patiko.
Tikiuosiu autoriu taip pat mano, o gal ir kitaip idomiai. Smile.
Sveikinu autoriu su laimėjimu!

Visiskai sutinku. I tema ir gerai. Sveikinimai AUTORIUI!!!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 12 05 10:46      

neišdidinus man irgi neužkliuvo ši foto ,bet kai prisiverčiau pasididinti tai patiko ir skaitau pelnytai laimėjo Exclamation sveikiname laimėtoja Razz

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 05 11:01      

aha, sveikinimai tikrai. man ši ir žinoma "pieniškų dešrelių" fotos buvo dvi vienintelės, kurios akį glostė Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 12 05 12:11      

Ačiū Nerijui (pakomentavai idealiai, neturiu ką pridurt) ir visiems balsavusiems, ačiū už sveikinimus, bent kiek šoke esu Embarassed
Naują temą mintyse jau seniai nešioju, tik neturėjau iki šiol garbės paskelbt. Tad naudojantis proga - nauja tema:
"high tech"
aukštoji ar pažangi — pažangiausia šiuo metu pasiekiama technologija (elektronikoje, medicinoje, architektūroje, buityje ir t.t.).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytas Matkus    2008 12 05 12:39      

Sveikijimai nugalėtojui Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 12 05 12:40      

congrats!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 12 05 15:00      

sweikiju Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 84   85   86 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą