Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 135   136   137 ... 236   237   238  

Pranešimas irena giedraitiene    2010 1 22 22:43      

Sveikinu ir atsiprašau kad vėlavau oficialiai paskelbti i ketvirtadienio konkurso forumą. Smile
O taippat kiti mano favoritai buvo:
http://fotokudra.lt/img.php?img=303395&nav=cat&page=1
http://fotokudra.lt/img.php?img=303531&nav=cat&page=1
Taciau parinkau nuotrauką, kuri labiausiai atitiko temą http://fotokudra.lt/img.php?img=303463 tad ji ir tapo sio ketvirtadienio konkurso nugalėtoja Smile)))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2010 1 23 16:31      

Sveiki.
Zenitas negali rasyti i foruma ir perskaityti jam siunciamu asmeniniu zinuciu, kazkodel praso dar syki prisijungti, bet tuo paciu vardu ir slaptazodziu neileidzia. Tuojau perduosiu jo zinute ir nauja tema;)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2010 1 23 21:49      

tai labai laukiam jau... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2010 1 23 22:47      

ZENITAS RASO:
Gerieji žmonės, kurie teigiamai įvertinote mano fotografiją , didžiulis nuoširdus DĖKUI JUMS! Greta mano dėkingumą išreiškiančių žodžių noriu pasakyti, kad šioje fotografijoje labai menkas mano nuopelnas.Nuotraukos sėkmę lėmė mano 105m a.a.močiūtės veide likimo įšvagotos jos begalinio žmogiško geraširdiškumo, nuolankumo gražios raukšlės...Ji kantriai iškentė du Pasaulinius karus, baisias pokarių suirutes, kolūkinį rojų, į gyvenimą išleido dvi dukras, du sūnus (vienam dabar dar gyvam esančiam 95m).
Todėl aš labai nejaukiai jaučiuosi nepelnytai priimdamas Jūsų gerus žodžius.


Paskutinį kartą redagavo K. M., 2010 1 23 22:49 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2010 1 23 22:47      

ZENITAS RASO:
Sveiki,gerb. fotografijos bičiuliai. Man teko nepavydėtinai sunki ir atsakinga našta – pateikti ateisiančio ketvirtadienio temą. Nė nesapnavau tokios didelės atsakomybės reikalaujančio įpareigojimo...
Gal pritartumėte, gerb. kolegos , tokiai temai: „Laikmečių estafetės pėdsakas“?
Pritariu Jūsų replikoms, kad ši tema , girdi, per plačiai aprėpianti. Bet... Bet, gal ir savotiškai įdomu vienos parodos fotovaizdais aprėpti kazkokio tarpsnio socialinius įvykius užfiksuojančius dokumentus, demonstruojančius to laikmečio bėdas, pasiekimus, praradimus; primintų buitį, laikmečių apraiškas, parodytų dramatiškų pokyčių žymę žmonių sąmonėje ...Juk žmonių dvasinis vyksmas nenuslepiamas veide, akyse...Sakoma: akys –sielos veidrodis, veide- fizinių ir dvasinių audrų istorija.
Tad kiekvienas fotoaparatą rankose maigęs neišvengiamai ras savo „kraičių“ skryniose unikalių laiką liūdijančių fotodokumentų.Na, gal tik teks su kokia programėle restauruoti, paklonuoti...

Atleiskite, kad temą perduodu per paslaugų tarpininką. Dėl techninių bėdų. Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2010 1 24 0:07      

ok, vadinas, tema skirta senimui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2010 1 24 0:24      

kva rašo:
ok, vadinas, tema skirta senimui.

o kas tas senimas ?
Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 1 24 0:45      

kva rašo:
ok, vadinas, tema skirta senimui.


Netiesa, jauni žmonės taip pat turi savo suvokimą ir požiūrį į aplinką bei laikmetį kuriame gyvena. Jaunas žmogus - nereiškia, kad jis gyvena kaip daržovė nieko nesusivokdamas. Tema puiki, ir būtent įdomu, kaip jauni fotografai mato ir fiksuoja savo laikmetį... o jei dar nėra ką parodyti, gal verta susimąstyti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 1 24 9:02      

Iš patirties pastebėjau, kad daugiausiai susidomėjimo ir aktyvumo susilaukiančios temos būna vizualiai aprašytos. Kaip kad "antras planas" arba iš temos pavadinimo pasakoma kas turi būti kadre. Gal dėl to, kad daugelis fotografų mąsto daugiau vaizdais, nei abstrakčiom sąvokom.
Viena savaitė visgi nėra daug, kad nufotografuoti arba net surasti archyvuose darbų sudėtingom temom.

p.s. Vartotoju „Zenitas" prisijungimas jau vakar turėjo veikti. Jeigu ne, reiktų dar kartą parašyti info@ adresu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2010 1 24 13:02      

pritariu Admin, kad tema galbūt sudėtingoka, ypač, kai jau beveik tris paras vėluojama ją paskelbti... na, pažiūrėsim kaip čia bus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2010 1 24 13:25      

Shutter rašo:
kva rašo:
ok, vadinas, tema skirta senimui.


Netiesa, jauni žmonės taip pat turi savo suvokimą ir požiūrį į aplinką bei laikmetį kuriame gyvena. Jaunas žmogus - nereiškia, kad jis gyvena kaip daržovė nieko nesusivokdamas. Tema puiki, ir būtent įdomu, kaip jauni fotografai mato ir fiksuoja savo laikmetį... o jei dar nėra ką parodyti, gal verta susimąstyti?


Žinoma, kad turi. Bet jie negali lyginti skirtingų laikmečių. Pvz. aš gyvenu dvidešimt metų, sovietmečio visiškai neprisimenu, net tų nepriklausomybės kovų, taigi lyginti laikmečių pėdsakus, nu nebent fotkinti kokias nors sovietines liekanas, kurios man, iš esmės, nesukelia jokių prisiminimų, tik žinau, jog jos jau buvo man dar negimus:) vintažas, žooo.

o ši vieta "savotiškai įdomu vienos parodos fotovaizdais aprėpti kazkokio tarpsnio socialinius įvykius užfiksuojančius dokumentus, demonstruojančius to laikmečio bėdas, pasiekimus, praradimus; primintų buitį, laikmečių apraiškas, parodytų dramatiškų pokyčių žymę žmonių sąmonėje" rodo, kad reikalinga vos ne visa darbų serija, atskleidžianti pasikeitimus kažkokius, praradimus - iš kur aš galiu tai ištraukt, iš kokių archyvų, jeigu pati fotkinu tik porą metų?Smile

viskas aukei, galbūt tam tikros temos anksčiau irgi buvo apribojusios dalyvius pagal jų fotografavimo stilių ar kitus dalykus. tiesiog norėtųsi, jog šitas konkursas būtų skirtas visiems. nes tarkim, jeigu aš sugalvočiau temą "šiuolaikinio studento nuotykiai bendrabutyje", tai nežinau ar visi per kelias dienas veržtųsti į tuos barakus tų šiuolaikinių studentų fotkinti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2010 1 24 14:20      

Viskas yra gerai!
Juk nebutinai tema turi buti "patogi". Juk buvo mobiliografija (o mano mobila sena ir nepirksiu naujos del konkurso...), buvo dviratis (neturiu jau daug metu), 2x expo (fotiks buvo skaitmeninis)....
Argi problema, savaite atostogu Very Happy pasiimt ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 1 24 14:56      

kva rašo:
Shutter rašo:
kva rašo:
ok, vadinas, tema skirta senimui.


Netiesa, jauni žmonės taip pat turi savo suvokimą ir požiūrį į aplinką bei laikmetį kuriame gyvena. Jaunas žmogus - nereiškia, kad jis gyvena kaip daržovė nieko nesusivokdamas. Tema puiki, ir būtent įdomu, kaip jauni fotografai mato ir fiksuoja savo laikmetį... o jei dar nėra ką parodyti, gal verta susimąstyti?


Žinoma, kad turi. Bet jie negali lyginti skirtingų laikmečių. Pvz. aš gyvenu dvidešimt metų, sovietmečio visiškai neprisimenu, net tų nepriklausomybės kovų, taigi lyginti laikmečių pėdsakus, nu nebent fotkinti kokias nors sovietines liekanas, kurios man, iš esmės, nesukelia jokių prisiminimų, tik žinau, jog jos jau buvo man dar negimus:) vintažas, žooo.

o ši vieta "savotiškai įdomu vienos parodos fotovaizdais aprėpti kazkokio tarpsnio socialinius įvykius užfiksuojančius dokumentus, demonstruojančius to laikmečio bėdas, pasiekimus, praradimus; primintų buitį, laikmečių apraiškas, parodytų dramatiškų pokyčių žymę žmonių sąmonėje" rodo, kad reikalinga vos ne visa darbų serija, atskleidžianti pasikeitimus kažkokius, praradimus - iš kur aš galiu tai ištraukt, iš kokių archyvų, jeigu pati fotkinu tik porą metų?Smile

viskas aukei, galbūt tam tikros temos anksčiau irgi buvo apribojusios dalyvius pagal jų fotografavimo stilių ar kitus dalykus. tiesiog norėtųsi, jog šitas konkursas būtų skirtas visiems. nes tarkim, jeigu aš sugalvočiau temą "šiuolaikinio studento nuotykiai bendrabutyje", tai nežinau ar visi per kelias dienas veržtųsti į tuos barakus tų šiuolaikinių studentų fotkinti Smile



Tai, kad nieks ir nepraso lyginti skirtingu laikmeciu, fotografuokit savo laikmeti, o jame daug ko vyksta... jei bent kiek domites Lietuvos istorija ir fotografija, tai jau galetumete net ir lyginti kazkiek... visiem aktualios ir idomios temos nepataikysi... bet tokios "temos" kaip, kad "antras planas" ir pan. - visai nera temos, o tik kadro kompozicijos dalis... "Saldu", "rugstu" ir pan tai visai kazkas tai infantilisko... cia gi suauge zmones renkasi... teminis konkursas visiem - tikrai nesigaus, nes per daug mes visi esame skirtingi...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2010 1 24 15:28      

o visai faina nauja tema. Nors tikrai sunkoka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 17871    2010 1 24 22:43      

kva rašo:
Shutter rašo:
kva rašo:
ok, vadinas, tema skirta senimui.


Netiesa, jauni žmonės taip pat turi savo suvokimą ir požiūrį į aplinką bei laikmetį kuriame gyvena. Jaunas žmogus - nereiškia, kad jis gyvena kaip daržovė nieko nesusivokdamas. Tema puiki, ir būtent įdomu, kaip jauni fotografai mato ir fiksuoja savo laikmetį... o jei dar nėra ką parodyti, gal verta susimąstyti?


Žinoma, kad turi. Bet jie negali lyginti skirtingų laikmečių. Pvz. aš gyvenu dvidešimt metų, sovietmečio visiškai neprisimenu, net tų nepriklausomybės kovų, taigi lyginti laikmečių pėdsakus, nu nebent fotkinti kokias nors sovietines liekanas, kurios man, iš esmės, nesukelia jokių prisiminimų, tik žinau, jog jos jau buvo man dar negimus:) vintažas, žooo.

o ši vieta "savotiškai įdomu vienos parodos fotovaizdais aprėpti kazkokio tarpsnio socialinius įvykius užfiksuojančius dokumentus, demonstruojančius to laikmečio bėdas, pasiekimus, praradimus; primintų buitį, laikmečių apraiškas, parodytų dramatiškų pokyčių žymę žmonių sąmonėje" rodo, kad reikalinga vos ne visa darbų serija, atskleidžianti pasikeitimus kažkokius, praradimus - iš kur aš galiu tai ištraukt, iš kokių archyvų, jeigu pati fotkinu tik porą metų?Smile

viskas aukei, galbūt tam tikros temos anksčiau irgi buvo apribojusios dalyvius pagal jų fotografavimo stilių ar kitus dalykus. tiesiog norėtųsi, jog šitas konkursas būtų skirtas visiems. nes tarkim, jeigu aš sugalvočiau temą "šiuolaikinio studento nuotykiai bendrabutyje", tai nežinau ar visi per kelias dienas veržtųsti į tuos barakus tų šiuolaikinių studentų fotkinti Smile


nudge nudge >> http://pbg.livejournal.com/407104.html
a la šperos apie kelis laikmečius, bedžiūstančius ant globalinio (ne)atšilimo kranto Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 135   136   137 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą