Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Macodirect.de

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas Emilija    2009 11 17 10:27      

MP rašo:
silverprint ir fotoimpex tikrai yra...

Jo, ten mačiau, silverprint tai tik siaura yra dabar, gal kai kas užsakinės iš ten pagalvosiu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Grigutis    2009 11 17 12:43      

As noreciau situ imauciu jei galima: http://macodirect.de/negative-sleeves-glassine-sheets-p-723.html

Emilija, kiek apytiksliai praeita karta gavosi papildomai uz siuntima ant vienos juostos, arba kiek ~ dabar galima planuotis?


Ir gal atsiras norinciu kooperuotis arba pasidalinti perkant 12 arba 20vnt dezute placiu Retro, man uztektu 4-8 juostu.
Gaila iso100 ten nera, tai tiktu 80S / 400S.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2009 11 17 13:13      

Praeitą kartą gavosi atrodo 3 Eur už siuntimą žmogui, nebepamenu tiksliai, Juozapas ar kiti pirkę gal patikslins. Šį kart jaučiu gausis panašiai - pirkėjų kiekis bus panašus, o gal ir daugiau šį kartą, bet svoris panašu bus didesnis.
Mariau, parašyk PM su nuorodom, man bus patogiau, tada gavus siuntinį atsirinkti kam kas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2009 11 18 11:00      

Užsakymą vykdysiu penktadienį.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Evaldas Pankevičius    2009 11 18 15:04      

ojojoj, noriu ir aš...
Paimčiau 5vnt spalvotų ir 5 vnt JB.
Galiu pavedimą iškart padaryti...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2009 11 18 15:16      

Evaldas Pankevičius rašo:
ojojoj, noriu ir aš...
Paimčiau 5vnt spalvotų ir 5 vnt JB.
Galiu pavedimą iškart padaryti...

Prašom į PM užsakymą su nuorodom, man taip patogiau sudėti į krepšelį ir po to vestis rašliavą kam kas priklauso Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą