Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Susitikimas Latvijoje. Rugpjūčio 7-9 dienomis

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9  

Pranešimas SW    2009 7 22 13:38      

Galima imti bet kokį darbą, nesvarbu ar publikuota ar ne. Dėl privaloma.. niekas aišku neprivers vežtis, bet su tuo darbu kovojama dėl epson prizo ir save parodoma. Visiems smagiau, kai gali darbus peržiūrėti ir palyginti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bitė Maja    2009 7 22 14:09      

Važiuoju: Evelina
Miegosiu: po stogu
kauniečiai,manau,kaip nors susikoperuos


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 22 15:56      

na manau lietuviai nugales Very Happy latviam ner sansu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2009 7 22 16:57      

Nevažiuoju visai, nes nežinau kodėl noriu važiuoti. Bet jei sužinosiu, tai būtinai važiuosiu su svetimais ratais ir gyvensiu palapinėje, tik jei ją man gražins tas kam ją paskolinau:)
Tai va, laukiu žinių Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Juodytė    2009 7 22 21:10      

Ei nereik jau taip... ir dar viesai Very Happy susigesiu... turek sazines iskratyt iskraciau... ale sudet dar nesigavo Very Happy kai sudesiu tai ir atnesiu Wink)) shutka... kap tik jus pageidausit, taip su visom fanfarom tau atgabensiu Smile))


Mindaugas Jarockis rašo:
Nevažiuoju visai, nes nežinau kodėl noriu važiuoti. Bet jei sužinosiu, tai būtinai važiuosiu su svetimais ratais ir gyvensiu palapinėje, tik jei ją man gražins tas kam ją paskolinau:)
Tai va, laukiu žinių Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2009 7 22 22:09      

Nu gi pati išsidavei... o aš taip subtiliai bandžiau pasakyti Smile Razz Iš tikro šita ne taip svarbi man, vistiek per maža, turiu dar vieną. Tik vat irgi kažkam esu paskolinęs Smile

Inga Juodytė rašo:
Ei nereik jau taip... ir dar viesai Very Happy susigesiu... turek sazines iskratyt iskraciau... ale sudet dar nesigavo Very Happy kai sudesiu tai ir atnesiu Wink)) shutka... kap tik jus pageidausit, taip su visom fanfarom tau atgabensiu Smile))


Mindaugas Jarockis rašo:
Nevažiuoju visai, nes nežinau kodėl noriu važiuoti. Bet jei sužinosiu, tai būtinai važiuosiu su svetimais ratais ir gyvensiu palapinėje, tik jei ją man gražins tas kam ją paskolinau:)
Tai va, laukiu žinių Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 23 12:41      

kad ir kaip norėtųsi, bet neišeina šiemet sudalyvauti. gaila... ypač dėl paskaitų (Mūn, asmeniškai pravestum paskaitėlę? Wink)

linkiu visiems gero laiko Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Para-noja    2009 7 23 17:25      

eeee, o iki kada registruotis galima?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pelle    2009 7 23 19:05      

Para-noja rašo:
eeee, o iki kada registruotis galima?


Registruokitės siųsdami el. laišką adresu: info@fotokudra.lt arba forume. Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2009 7 23 21:47      

Jei su palapine, tai manau iki pat renginio (nors yra gerai iš anksto žinoti, kiek žmonių bus ir kaip kas važiuos). O jei po stogu, tai yra viso apie 60 vietų. Po 2 dienų, jau 20 vietų yra užimta. Tai kaip liks.. taip bus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Para-noja    2009 7 24 6:59      

na gerai, vakar man tas rugpjūtis atrodė labai toli, o šiandien pasižiurėjau į kalendorių Smile

VAŽIUOJU (2x)
Ligita
as planuočiau palapinę,

transportas savas,
+ vienas kompanjonas (gal nieko, kad ne fotografas? Smile ), taigi bent pora laisvų vietų iš Kauno būtų.
Jei palapinė, susimokėt vistiek iš anksto reikia?
O palapinei vieta tikiuosi bent jau ne ant asfalto? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas pelle    2009 7 24 13:40      

Para-noja rašo:
na gerai, vakar man tas rugpjūtis atrodė labai toli, o šiandien pasižiurėjau į kalendorių Smile

VAŽIUOJU (2x)
Ligita
as planuočiau palapinę,

transportas savas,
+ vienas kompanjonas (gal nieko, kad ne fotografas? Smile ), taigi bent pora laisvų vietų iš Kauno būtų.
Jei palapinė, susimokėt vistiek iš anksto reikia?
O palapinei vieta tikiuosi bent jau ne ant asfalto? Very Happy


Nebūtinai turi būti fotografams dalyvauti:) yra pakankamas, jei jus domina fotografija:)
Žinoma, kad ne įdiegti palapinės ant asfalto bet kažkur pievos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2009 7 27 18:36      

vaziuoju 3x
Transportas savas
su palapinem
Susimoketi pageidautumem vietoj...

kompanjones dar nespejo ilysti i kudra, bet speju po sio meet'o pasiners:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skruzdėlytė    2009 7 29 0:14      

gaila, as tik rugpucio 8d is Airijos isskrisiu i Lt. Nespesiu.... O butu idomu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kęstutis Fedirka    2009 7 29 0:46      

Kazi ar ten bus lektuvo pakilimui vietos ar medziai tik aplink? Smile gal ir as prisijungciau su seimyna. Kiek kaina butu automobiliui su kemperiu?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą