Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Laukiame naujienų, klubo nariai

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 14 14:07      

Nezinau kaip delfi bet cia pelkeje jau isivyravo tu man as tau apie kudra nezinau bet manau tasats Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 7 14 14:24      

anuka rašo:
aš va dėl tokių nesąmonių išėjau iš kadais mylėto ir gerbto rašyk'o - nenormaliai augančio dalyvių kiekio ir sEilių, kurios buvo vertinamos labiau nei tikrai to verti kūriniai. čia darosi panašiai, tik dar ir su gera doze netolerancijos ir nemotyvuoto vertinimo. ir mane vis dar glumina tai, kad Kūdra yra guminė - kiek nori klonų tiek kuriasi (nejau sunku IP susekt ir tiesiog neleisti jų kurti???), netgi ilgiau nei pusmetį neprisijungiantys netrinami ir panašiai. aš griežčiau stengčiausi viską tvarkyti, bet puslapį kūriau ne aš Smile tad čia tik eilinė nuomonė, kuri tikriausiai bus uždaužyta kuo nors kietu ir dygliuotu (ar pan.). o Svirsko keiksmažodžius kažkaip kaip tyro oro gurgšnį priimu, nes tai yra ATVIRAI REIŠKIAMA NUOMONĖ, o ne vyniojimas į vatą. .


nugi garsiai išsakėt mano mintis bukvalei nu, tad nebesikartosiu (-;


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 14:50      

Petruška rašo:
čia yra eilinė parkė apie vėl vėl vėl tuos pačius dalykus.
kiek kalbėta, o niekas nesikeičia. kiek besiparini, tiek tuščiai.
šunys loja, o karavanas eina.
norėtųsi tik, kad ši vieta netaptų delfi.lt, jeigu dar ne per vėlu..Smile


Neveiklumas ir galvos kisimas i smeli tik gilina problemas. As suprantu, kad yra lotsa fun pieniu vainikelius pinti pievose, bet tai ne vienintelis kudros vadu uzsiemimas turetu buti. Ir, kaip teisingai pastebeta buvo, vadai turetu uzsiimti strategija ir inovacijomis, o ne marginaliniais techniniais bei "freken bok" tipo zaidimukais a la "nesikeikit", "susitvarkykit aplinka" etc etc.

Del keiksmazodziu ir issireiskimu - paskaitau as ka mano sunus + draugai internete rasineja, tai yra ko pasimokyti.

Dar apie keiksmazodzius:

http://www.lrytas.lt/-12475561541246032299-keiksmai-gali-pad%C4%97ti-pasijusti-geriau-ir-suma%C5%BEinti-skausm%C4%85.htm

"Britų mokslininkai pataria keiktis, kai skauda."

Tai va as ir keikiuos, nes skauda. Kodel skauda? Todel kad apstu cia problemu o uzsiimt nera kam - Adminas su kudros "smegenu centru" ratelius pievose soka apsisvaigines pieniu vynu kad nematyt realios situacijos Smile SKAUDA!!!

As pats, in a way, su britu mokslu susijes, tai negaliu kolegu patarimu visai nepaisyti Smile

Bet nesikeiksiu, juk pazadejau vardan Svenciausiosios Mergeles Kva - tai mane ikvepia, stiprina, atgaivina Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 7 14 15:05      

Adomas Svirskas rašo:

...

Dar apie keiksmazodzius:

http://www.lrytas.lt/-12475561541246032299-keiksmai-gali-pad%C4%97ti-pasijusti-geriau-ir-suma%C5%BEinti-skausm%C4%85.htm

"Britų mokslininkai pataria keiktis, kai skauda."

...


greitai tu čia lietryty straipsnį suorganizavai... ne tik Šeimininkėj matyt pažįstamų turi


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 14 15:21      

nium komon, Adomai, adminas gi gyvena savo gyvenimą, kūdra yra tik sumanymas, kuriuo visi labai džiaugiamės (ir naudojamės for free) ir va kokias diskusijas sukam.

suvokiu tai, kad gal nėra laiko prisėsti ir normaliai pastrateguoti, bet galima gi padalinti darbus savanoriams (protingai), juk dėl to kūdra netaps mano ar Adomo ar Simo ar Ingos. aišku, gal ir bepigu man kalbėti sėdinčiai namie (beveik) ir galinčiai skirti vidutiniškai po valandą kasdien apsilankymui čia (o anksčiau ir dar daugiau). ir suvokiu tai, kad yra kažkokia idėja, vizija, kuri buvo nuo pradžių ir ji tikriausiai jau gyvena štai čia ir nieko nesinori keisti. bet, BET, dalyvių daugėja, daugėja nekokybiškų darbų (būtent dėl tos dalyvių gausos) ir tikriausiai su tuo reikia kažką daryti. nes juk kiekybė negarantuoja kokybės, kad ir kaip džiaugtumėmės 10000-uoju prisijungusiu žmogeliuku.

ačiukas už dėmesiuką. sėkmytės.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 7 14 15:26      

o negi taip sunku užuot rėkavus ir adminą kaltinus sukurti tobulesnę sistemą? juk programinti moka aktyvusis vienas... ir ne tik, greičiausiai. didelė senbuvių dalis, kuriems čia nepatinka, pereis ten garantuotai - vien dėl to, kad pritaria įvairiems tobulinimo siūlymams. o valdyti narių kiekį, etc. tada iki apsiš...mo galėsite po vieną ar grupiniu, kaip pasidalinsite valdžią žiūrint... na jei adminas nereaguoja, kam gi tiek energijos eikvoti? vistiek nesureaguos...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 15:32      

anuka rašo:
nium komon, Adomai, adminas gi gyvena savo gyvenimą, kūdra yra tik sumanymas, kuriuo visi labai džiaugiamės (ir naudojamės for free) ir va kokias diskusijas sukam.



Tai ar kas ka sako - as vos ne kiekvienam post'e irgi parasau kad Mindaugo pastangos yra vertybe, to niekas nekvestionuoja, bet vystantis bet kokiam dariniui strategija, metodai ir priemones juk kinta.

Visi bazarai del tu trajaku tai is esmes yra kvietimas siaip pamastyt labiau.. Na as jau metus kudroje, per metus juzeriu padvigubejo (nominaliu aisku), realiai tai cia ir 1000 aktyviu nemanau kad bus, o strategija/taktika nepakito.

As pusiau juokais siuliau ta juzeriu aktyvumo grafine vizualizacija padareyt, bet is esmes tai ir prisideciau, kaip ir prie daug ko kito. Tiek kad mane stebina ta nuostata - "JAU TAI 100 KARTU DISKUTAVOM = nieko nedarysim". Tai maybe kazka daryt galima butu.

Siaip aisku, viena vertus, kas ismano tas ir gano - cia kaip ir private club, Mindaugas ismane ir tai JO, bet mes tikrai ne piktadariai ir netgi as nesu vien chamas, debilas, ligonis (aciu, fotogyvenimEI Very Happy) - sioj (visokiu e-sprendimu) srity ir dirbau ir dirbu, tai kazkiek dialogo nekenktu. Na, dialogas vistiek atsiranda, su keiksmazodziais ar be Smile

Aciu fotogyvenimEI, uzpyle vandenuko ten kur turbut netaike Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2009 7 14 15:32      

anuka rašo:
suvokiu tai, kad gal nėra laiko prisėsti ir normaliai pastrateguoti, bet galima gi padalinti darbus savanoriams (protingai), juk dėl to kūdra netaps mano ar Adomo ar Simo ar Ingos. aišku, gal ir bepigu man kalbėti sėdinčiai namie (beveik) ir galinčiai skirti vidutiniškai po valandą kasdien apsilankymui čia (o anksčiau ir dar daugiau). ir suvokiu tai, kad yra kažkokia idėja, vizija, kuri buvo nuo pradžių ir ji tikriausiai jau gyvena štai čia ir nieko nesinori keisti. bet, BET, dalyvių daugėja, daugėja nekokybiškų darbų (būtent dėl tos dalyvių gausos) ir tikriausiai su tuo reikia kažką daryti. nes juk kiekybė negarantuoja kokybės, kad ir kaip džiaugtumėmės 10000-uoju prisijungusiu žmogeliuku.

ačiukas už dėmesiuką. sėkmytės.


Viskas taip, viskas kas parašyta yra tiesa:) Ypač dėl darbų paskirstymo kitiems (beja.. Inga ilgą sėkmingai tai daro su ketvirtadienio konkursų temų paskelbimu pirmame puslapyje).


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 14 16:33      

Admin, aš kažkaip nesigilinau į tuos pasiūlymus tobulinti. o kodėl kadaise buvo nuspręsta (jei tai BUVO nuspręsta) nedaryti atviro balsavimo?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2009 7 14 17:26      

Taip buvo nuspręsta kuriant portalą. Toks pasirinktas modelis, siekiant objektyvumo. Taip mažiau kerštaujama ir mažiau ateina balsų - aš tau, tu man.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 17:38      

Admin rašo:
Taip buvo nuspręsta kuriant portalą. Toks pasirinktas modelis, siekiant objektyvumo. Taip mažiau kerštaujama ir mažiau ateina balsų - aš tau, tu man.


Tai nori pasakyti, kad kas "buvo nuspresta" yra nekvestionuotina ir nekeiciama?

Tai, imho, netoliaregiska, neperspektyvu, neismintinga - aklai prisiristi prie senokai padarytu sprendimu. Evoliucijos nebuvimas yra regresas Smile

Neizeidziau? Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 14 17:38      

o jau praėjus kuriam laikui nuo portalo pradžios buvo tarp narių apie tai kalbėtasi? ta prasme, masiškai, o ne pavieniui?
mano galva, apie tai galima būtų balsuoti masiškai.
ar tai nepajudinamas koncepcinis dalykas?
nes paskutinius metus tik apie tai ir tevyksta pagrindinės drakės. Rolling Eyes


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 18:03      

Petruška rašo:
o jau praėjus kuriam laikui nuo portalo pradžios buvo tarp narių apie tai kalbėtasi? ta prasme, masiškai, o ne pavieniui?
mano galva, apie tai galima būtų balsuoti masiškai.
ar tai nepajudinamas koncepcinis dalykas?
nes paskutinius metus tik apie tai ir tevyksta pagrindinės drakės. Rolling Eyes


Pradesiu itarti, kad kazkam patinka drakes, arba neiseina atsitraukti nuo kazkada gal ir teisinga buvusios nuostatos, persvarstyti, pakeisti - ambicijos neleidzia.

Panasi problema juk daug kur Lietuvoje, tad is principo nieko cia stebetino.

Mindaugai, prisitaikysiu as prie tavo "nesikeik/neizeidinek" - nepergygenk. Ir beliks tau pasakyti man "adomai, nereiksk kitokios nuomones, nei MANO nes atjungsiu" Smile

Is principo tu ta jau ir pasakei "prasome nesijaudinti del kitu nuomoniu" Smile

Zvelgiu as i ta grazia sali ir mastau...

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=fr&geocode=&q=north+korea&sll=37.0625,-95.677068&sspn=60.764775,131.308594&ie=UTF8&ll=39.749434,127.084351&spn=3.750181,8.206787&t=h&z=8


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 14 18:55      

na siulyciau siek tiek auksciau pazvelgti yra tokia salis china vadinasi ten su tibetu labai panasiai elgiasi Wink

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2009 7 14 19:47      

Isvis nereikia to pliusavimo-minusavimo ! Tik tada komentarai bus nuosirdus ir tikri.
Tas smaukinejimasis ir pataikavimas gan nusibodes, o kam reikia garbes, nueis i efoto ar dar ten kur nors ir apsipatenkins ( kaip parase Petruska...)


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą