Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Laukiame naujienų, klubo nariai

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Saulius    2009 7 13 20:32      

Siama rašo:
ir vel pilnatis...

http://www.orai.lt/lt/prognozes/kaunas o kas bus per pilnaty ?????


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas une voix différente (4D commentaires)    2009 7 14 1:50      

Admin rašo:
Įspėjimas Adomui Svirskui.
Jau buvo minėta, kad keiksmažodžiai čia yra nepageidaujami. Siūlau nepiktnaudžiauti kantrybe, nes labai nedaug trūksta iki to, kad sektų pirmas atjungimas ne už vagystes, o už keiksmažodžius. Ir jų apibrėžimų tikrai nebus klausiama.
Yra daug kitų būdų išreikšti savo mintis arba nepritarimą.

Žmonių tarpusavio komunikavime neretai pasitaikantys vadinami keiksmažodžiai turi savybę greičiau ir arčiau "достать" (lt.: pasiekti) arba "доганать" (lt.: nualinti).
Pats senokai jau vadovaujuos išvada, kad nėra pošlų minčių. Yra tik pasiekiančios tikslą arba su juo prasilenkiančios.. Smile
O apie mandagumo ar etiketo dažnesnius nei "безпредел" 'о (lt. ribų ar taisyklių nepaisymo) gyvenime pasireiškimus esu susidaręs įspūdį, kad tai visgi l ė t i n a n č i o s gyvąjį ir skatinančios užkulisinį, pasiruošiamąjį visiems atvejams, spektaklinį su iš anksto užsidėtomis kaukėmis prieš vaidinimą, p r i e m o n ė s. Taip, kad iš tikr įprastas mandagumas labiau primena ne ką kitą, o nemandagumą.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 2:15      

Uztai "nemandagumo" apraiskos leidzia "teisiajai daugumai" pasijusti teisia, tvirta, besti pirstu i issisokelius, pajusti ta saldu vienybes jausma ir kuriam laiku uzmirsti problemas, susikoncentruojant i tai, KAIP kazkas pasake apie jas Smile rekiant "nemandagu" etc Smile Juk, Brangus Dieve, kazkas NUSIKEIKE Smile

As, aisku, kardinaliai nesutinku su Mindaugo vakar issakyta pozicija, taciau jis sia svetaine ikure, jis ja rupinasi, todel jo zodis yra lemiamas - gerbiu jo pozicija.

Taciau jei pavartotas "p*mpalas" ar "s*bine" cia atrodo didziausia problema - fine - ka noresiu as pasakysiu taip, kad prikibti nebus prie ko, bet poveikis bus desimteriopai didesnis.

Kaip sakydavo vienoj zamorskoj armijoj - nexotite zhitj druzhno - budem zhitj po ustavu Smile

Jei atrodo, kad uzdraudziant "fc*k" ka nors galima uzciaupti ar, juolab, isspresti - lotsa luck taip galvoti - toj pacioj armijoj dar sakydavo "na xitruju popu jestj chlen s vintom".. Na, pastarajam aisku irgi yra priesnuodziu - "popka s zakaulkami", o pastarajai "vint s pobetitovym nakonechnikom", etc etc Wink

Etc etc... shiuomi tik noriu pasakyti, kad pasakymas "NA BET KEIKSMAZODZIU VISTIEK NEGALIMA" yra aPsoliuciai beprasmis Smile

Nenorima spontanisku pasakymu su siek tiek naturaliu pipiru - galima pasiulyti rafinuotus, su padidinta poveikio "doze" ir nebus kuo pagrasinti Smile

Koncentruotis i "popiereli", apvalkala, maiseli - lengviausia, bet ne geriausia iseitis Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2009 7 14 8:24      

Adomas Svirskas rašo:

Kaip sakydavo vienoj zamorskoj armijoj - nexotite zhitj druzhno - budem zhitj po ustavu Smile

Jei atrodo, kad uzdraudziant "fc*k" ka nors galima uzciaupti ar, juolab, isspresti - lotsa luck taip galvoti - toj pacioj armijoj dar sakydavo "na xitruju popu jestj chlen s vintom".. Na, pastarajam aisku irgi yra priesnuodziu - "popka s zakaulkami", o pastarajai "vint s pobetitovym nakonechnikom", etc etc

Kas yra žiauriausia, kad su tos armijos palikimu ir tenka susidurti...

(pastraipa skirta jau didesniam būriui žmonių)
Čia ne armija. Čia nereikia vaizduoti „krūto", čia nereikia keiktis, čia nereikia varyti ant kitų tam, kad nepaliestų tavęs, nereikia atsakinėti į kiekvieno kvailio pasisakymus. Čia ilgą laiką buvo saugi ir rami aplinka, su nepiktybišku apsimėtymu replikom.
Ir nereikia perkeldinėti tos armijos tradicijų, keiksmažodžių ir viso kito čia.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 8:46      

Mindaugai, tu vel ziuri i nereismingas smulkmenas Smile Bet tebunie, pabusiu as blogas, mestelejau ta "armijos" aspekta paziuredamas ar butent jis uzklius Smile Uzkliuvo Smile

Taciau tu tikrai ziuri ne i tai, kas yra svarbu, ne vien mano akimis. Kiek zmoniu erzinasi del vadinamos "nemotyvuotu trejetu problemos"- o tu nei sugalvoji ka nors nei padarai - tas tikrai nera gerai. Tau daug kas siule ne viena sprendima, bet tusciai.

Taip, formaliai tu viska sprendi ir, be jokios abejones, tau didelis aciu uz tai, kad kudra yra, tobuleja - be to nebutu sios erdves, taciau.. Negi nemanai, kad kai kada vertetu paziureti ir kiek kitaip?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 14 9:00      

nelabai noriu giliai kištis į visą konfliktologiją, bet.. anksčiau kūdra buvo vienokia, dabar yra kitokia - nes joje keitėsi ir keisis bendruomenės. registracija lengva ir greita, dalyvavimo mechanizmas paprastas, tad naivu būtų tikėtis, kad taip drastiškai augant vartotojų skaičiui aplinka išliktų tokia tolerantiška ir jauki, kokia buvo anksčiau. augant bendruomenei, auga ir jos apturimų socialinių santykių įvairovė, that is, didėja ir konfliktų skaičius.

seniai aišku, kad kūdroje būtini kokybiniai, koncepciniai, o ne tik techniniai pokyčiai. ir ne "svirkis" čia kaltas Cool

iš kitos pusės, gerbiu Admin už tai, kad leidžia reikšti nepasitenkinimą. Pvz., kai kuriuose kituose forumuose moderatoriai yra Neminėtini Very Happy vien paminėjimas "o kur žiūri moderatorius??" užsitraukia baną ir sėdi apsipatenkinęs beigi nieko nesuprasdamas Very Happy


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2009 7 14 9:02      

Kalbant apie pažymius, tai didesnę problemą matau nemotyvuotų penketų problemą. Bet pažymių tema yra tiek išsisėmusi ir apšnekėta, kad tikrai nemanau reikalo vėl ją nagrinėti. Viskas jau buvo išsakyta ir ne kartą, nieko naujo nebus pasakyta. Jeigu tobulinti, keisti, tai tikrai ne šioje srityje.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 9:07      

Petruška rašo:

iš kitos pusės, gerbiu Admin už tai, kad leidžia reikšti nepasitenkinimą. Pvz., kai kuriuose kituose forumuose moderatoriai yra Neminėtini Very Happy vien paminėjimas "o kur žiūri moderatorius??" užsitraukia baną ir sėdi apsipatenkinęs beigi nieko nesuprasdamas Very Happy


Tai Adminas yra aukso sirdies, tuo swolochiai ir piktnaudziauja Smile Ai, as tai cirkinuos cia kaitindamas ora, bet laiko tuoj tam nebeturesiu Smile

O kur ten kruti moderatoriai Smile Susidomejau Smile Tiesa as i kudra patekau, po to kai efoto Ignas mane pasiunte i delfi.lt o as ji pasiunciau i zvonke.lt ar yva.lt Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 14 9:13      

Adomas Svirskas rašo:

O kur ten kruti moderatoriai Smile Susidomejau Smile Tiesa as i kudra patekau, po to kai efoto Ignas mane pasiunte i delfi.lt o as ji pasiunciau i zvonke.lt ar yva.lt Smile


kur kur.. bijau ir sakyt kur, gal atsivys iš paskos ir už paminėjimą užbanins mane Very Happy


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 9:25      

Admin rašo:
Kalbant apie pažymius, tai didesnę problemą matau nemotyvuotų penketų problemą. Bet pažymių tema yra tiek išsisėmusi ir apšnekėta, kad tikrai nemanau reikalo vėl ją nagrinėti. Viskas jau buvo išsakyta ir ne kartą, nieko naujo nebus pasakyta. Jeigu tobulinti, keisti, tai tikrai ne šioje srityje.


Mindaugai, leisiu sau nesutikti su tuo. Tu pats sau priestarauji Smile Nemotyvuoti penketai juk zmones (dauguma) dziugina, juos ikvepia, pakyleja - kaip ir visoks saldziu nesamoniu kalbejimas - toks zinai, kaip tikejimo zodis Smile Ideda kas nors koki ezeriuka, ir atbega choras apdainuojanciu "oi koks darbukas!!! 5++++" - tai peilis fotografijai, kokybei, taciau zmonems opiumas - jie saugus ir laimingi Smile Supranti?

O va del troikiu zmones parinasi, ypac tie, kurie ne taip seniai prisijunge, so nemotyvuotos troikes zmones jaucia verstis prastai Smile Na, supranti, kaip tie keiksmazodziai, kurie tau ramybes neduoda Smile

As tau siuliau ir siulau - isviesink bent jau klubo nariu troikes arba balsavimus - bus tik i gera Smile

Na, supranti, tipo "if status = klubo narys then mark.isPublic = true" Smile

Man asmeniskai tai jau do lampocki tos trojkes ar pitakai, jei imsime kudros konteksta, tai kazkaip nebematau issukiu balu rinkime, bet yra kam tai tikrai ne do lampocki.

O ko tu bijai padaryt experimenta ir isviesint? Nepatiks, bus blogai - vel atkeisi atgal. Juk supranti, kad laikytis isikibus kazko ir nebandyt naujoviu yra neprotinga ir neracionalu?

Ziurek, dabar as nesikeikiu, armijos nekisu, mandagiai rasau, bet patikek, tai turi ir tures rezonansa Smile Net jei tu nieko ir nekeisi Smile


Paskutinį kartą redagavo Adomas Svirskas, 2009 7 14 9:29 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 14 9:26      

Petruška rašo:
Adomas Svirskas rašo:

O kur ten kruti moderatoriai Smile Susidomejau Smile Tiesa as i kudra patekau, po to kai efoto Ignas mane pasiunte i delfi.lt o as ji pasiunciau i zvonke.lt ar yva.lt Smile


kur kur.. bijau ir sakyt kur, gal atsivys iš paskos ir už paminėjimą užbanins mane Very Happy


OKis, as privaciai paklausiu Smile

p.s. kas isradot ta "fotogyvenima" - bumerangai grizta Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 14 13:10      

aš va dėl tokių nesąmonių išėjau iš kadais mylėto ir gerbto rašyk'o - nenormaliai augančio dalyvių kiekio ir sEilių, kurios buvo vertinamos labiau nei tikrai to verti kūriniai. čia darosi panašiai, tik dar ir su gera doze netolerancijos ir nemotyvuoto vertinimo. ir mane vis dar glumina tai, kad Kūdra yra guminė - kiek nori klonų tiek kuriasi (nejau sunku IP susekt ir tiesiog neleisti jų kurti???), netgi ilgiau nei pusmetį neprisijungiantys netrinami ir panašiai. aš griežčiau stengčiausi viską tvarkyti, bet puslapį kūriau ne aš Smile tad čia tik eilinė nuomonė, kuri tikriausiai bus uždaužyta kuo nors kietu ir dygliuotu (ar pan.). o Svirsko keiksmažodžius kažkaip kaip tyro oro gurgšnį priimu, nes tai yra ATVIRAI REIŠKIAMA NUOMONĖ, o ne vyniojimas į vatą. okei, kartais gal per aštru turint omeny, kad koks keturiolikmetis to gali išmokti ir tėčiui leptelti, bet manau, kad gatvėj baisesnių gali išgirsti (esu girdėjus kaip 10-metis draugeliui pasakojo apie klasiokę tokių įterpdamas, kad tikriausiai ir Adomas dar pasimokytų... Very Happy).

pys men. skanių man pietų.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 14 13:19      

Gerbiamas Adomai jus pasiulete tik viena is varijantu bet manau tuom nieko nepasikeis nes siuo momentu as asmeniskai nesenai atejas i kudra matau tokia tendencija as tau lyzt tu man lyzt na visa tai kaskiek kompencuoja tuos grybus bet kas is to jei i kategorijas islenda tokios foto i kurias tiesa pasakius net akis neuzkliuna (as nekalbu apie savo darbus kurie yra tik joke),tai va ir man juokas ima kiek galima laizineti ka tamsta ir pastebejot ar nevertetu kaskaip panaikinti ta viesa penketu pliusu demonstravima arba is vis komentaruose nerodyti asmens kuris raso ,nors manau ir tai nieko nepakeis nes tamsta puikiai pastebejot armeiska posaki apie sriegi Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 14 13:25      

Mielas anuka norejau jum siek tiek paporinti apie IP as siuo momentu gyvenu name (nuomojuosi ji su keliais draugais ir mes naudojames netu ir visu musu IP vienodas) keli yra kudros nariai ar tu tokius klonais vadini Smile aisq jei labai norinti as galiu pasijungti prie kokio kaimyno ,bet nematau tam tikslo ir dar klonu as skaitau asmeni kuris neduoda aprasyme apie save jokios info reiktu neduoti registruotis nesupildzius tam tikru grafu nes paziurek kiek vartotoju ne vieno darbo ir jokio aprasymo vien nickas Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 14 13:41      

čia yra eilinė parkė apie vėl vėl vėl tuos pačius dalykus.
kiek kalbėta, o niekas nesikeičia. kiek besiparini, tiek tuščiai.
šunys loja, o karavanas eina.
norėtųsi tik, kad ši vieta netaptų delfi.lt, jeigu dar ne per vėlu..Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą