Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Laukiame naujienų, klubo nariai

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas arkanoidas    2009 7 12 10:01      

Adomai , tikrai nežadu būti advokatu .
visiems noriu pareikšti - klonu nesinaudoju ir skaitau jog tai yra bailumo parodymas , kai negali iš savo profilio garsiai prabylti . Tema baigta.
P.S. Nieko asmeniško -- nenorėjau nieko įžeisti .


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 7 12 14:08      

Beliko atspeti kieno klonas Blavasciunas

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 12 15:15      

Adomas Svirskas rašo:
arkanoidas rašo:
Aš , Svirskas , B.B. , POnaSS , ir dar daugelis kitų -- Blavaščiūno klonai Very Happy


Guys, as nenoriu nieko izeist, bet gal kiekvienas asmeniskai uz save kalbekime, a?

Arkanoidai, please, with lotsa sugar on top, na nereikia man nei advokatu nei jungimo i "partijas". Labai aciu uz supratima.


palikite mane ramybe gal as siektiek ir esu klaunas bet ne klonas sto pudoff Wink ir dar niekam i kisene nesu prisaikiojes ir nuvertines tikrai gero darbo pasakysiu dar nesu ne vieno ivertines grybu na isskirtiniais atvejais kai ponas arkanoidas atskleidzia mela Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 12 17:06      

Sios temos eskalavimas yra butent tai, ko jos iniciatorius tikisi. Atsakymas jam butu vienas - pimpalas tu raibas, nusiimk savo sudrozta kauke, nusivalyk ta gudria israiska nuo priekines subines ir eik fotkint, fotonuociulpa tu, o ne gyvenimas.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 12 17:20      

Adomai dalis tiesos jusu zodziuose yra na bet gal siek tiek pergrubus o jei ten kokia mergina po ta kauke Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 12 20:45      

Manau tema baigta.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 7 12 20:57      

Adomas Svirskas rašo:
Sios temos eskalavimas yra butent tai, ko jos iniciatorius tikisi. Atsakymas jam butu vienas - pimpalas tu raibas, nusiimk savo sudrozta kauke, nusivalyk ta gudria israiska nuo priekines subines ir eik fotkint, fotonuociulpa tu, o ne gyvenimas.


svirski, gal baigsite pilti šūdus iš savo nepraustos burnelės? man, kaip dorai panelei, tai klausytis itin užknisa. manau, turėtumėte keisti savo žodyną ir atsargiau rinkti žodžius, kad ir koks (ne)klonas būtumėt.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 12 21:03      

[quote="kva"]
Adomas Svirskas rašo:

svirski, gal baigsite pilti šūdus iš savo nepraustos burnelės? man, kaip dorai panelei, tai klausytis itin užknisa. manau, turėtumėte keisti savo žodyną ir atsargiau rinkti žodžius, kad ir koks (ne)klonas būtumėt.


Kaip pasauke, taip atsiliepiau Smile Negalima nuvilti zmogaus Smile Kita vertus, galetu loxas pavarde uzrasyti taip, kaip ji rasoma Smile

Del tamstos dorumo nedrisciau ne suabejoti Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 7 12 21:06      

na, nematau tame pasaukime ne vieno keiksmazodzio Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 12 21:12      

kva rašo:
na, nematau tame pasaukime ne vieno keiksmazodzio Smile


Zvelk placiau, tarp eiluciu - izeidus tonas nesvetimas Smile O mano atsakyme matai nors viena keiksmazodi Smile?

Leisk man tau pacituoti Anglona:

willy [‹wˆlˆ] n šnek. pimpalas, pimpiliukas

Kva, verbalines dvikovos toks jau sportas...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 7 12 21:15      

Adomas Svirskas rašo:
kva rašo:
na, nematau tame pasaukime ne vieno keiksmazodzio Smile


Zvelk placiau, tarp eiluciu - izeidus tonas nesvetimas Smile O mano atsakyme matai nors viena keiksmazodi Smile?

Leisk man tau pacituoti Anglona:

willy [‹wˆlˆ] n šnek. pimpalas, pimpiliukas

Kva, verbalines dvikovos toks jau sportas...


mielas svirski, kad jau taip mokate viskuo pasinaudoti, galbut pasitelke ivairiais zodynais galetumet man pacituoti ir zodzio "fotonuociulpa" reiksme? Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 12 21:20      

kva rašo:

mielas svirski, kad jau taip mokate viskuo pasinaudoti, galbut pasitelke ivairiais zodynais galetumet man pacituoti ir zodzio "fotonuociulpa" reiksme? Smile


Miela kva,

Na, tarkime, tai galetu buti fotografas, vartojantis daug chiupa chiupsu ir mazai fotografuojantis Smile Tada kas gaunasi - foto nera, kurias parodyti galetu, o cukrus neigiamai paveikia smegenis ir ne koks tas "fotogyvenimas" susiklosto...

Yra ir kitu variantu, manau Smile

Su pagarba,
svirskis


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 12 21:22      

Gal jau baigsit tuos kivircus del kaskokio vieno piliecio ar pilietes ,kuris bijo net atvirai save ivardinti o susikure klona .mano nuomone butu tokia snekek ka nori ir kiek nori neiseisdamas aplinkiniu o vertinimai bus tolygus talantui ,nera jo nera ir ivertinimo ,juk nepakanka tureti gera technika reikia ja ir moketi naudotis ir dar jausti ka megini iamzinti Very Happy sakyciau pats laikas baigti rietenas ir suasmeninimus nes taip nebetoli ir iki bananu kekiu

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kva    2009 7 12 21:24      

Adomas Svirskas rašo:
kva rašo:

mielas svirski, kad jau taip mokate viskuo pasinaudoti, galbut pasitelke ivairiais zodynais galetumet man pacituoti ir zodzio "fotonuociulpa" reiksme? Smile


Miela kva,

Na, tarkime, tai galetu buti fotografas, vartojantis daug chiupa chiupsu ir mazai fotografuojantis Smile Tada kas gaunasi - foto nera, kurias parodyti galetu, o cukrus neigiamai paveikia smegenis ir ne koks tas "fotogyvenimas" susiklosto...

Yra ir kitu variantu, manau Smile

Su pagarba,
svirskis


Ačiū už tokį išsamų paaiškinimą. Manau, kitą kartą galėtumėte nepatingėti ir išsamiau, o ne vienu, gana plačiai interpretuotinu žodžiu, išreikštumėte savo požiūrį. Taip visiems būtų geriau.

Iš anksto dėkoju,
kva


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 12 21:24      

Adomas Svirskas rašo:
kva rašo:

mielas svirski, kad jau taip mokate viskuo pasinaudoti, galbut pasitelke ivairiais zodynais galetumet man pacituoti ir zodzio "fotonuociulpa" reiksme? Smile


Miela kva,

Na, tarkime, tai galetu buti fotografas, vartojantis daug chiupa chiupsu ir mazai fotografuojantis Smile Tada kas gaunasi - foto nera, kurias parodyti galetu, o cukrus neigiamai paveikia smegenis ir ne koks tas "fotogyvenimas" susiklosto...

Yra ir kitu variantu, manau Smile

Su pagarba,
svirskis

mda sukames is padeties kaip isgeledami ir kuo toliau to labiau matau kad taip daugumos nemegstamas svirskas yra puikus diplomatas Very Happy


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą