Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Nauji klubo nariai ir.... artėja gimtadienis ;) !!!

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Admin    2007 9 10 21:50      

Sveiki,

FotoKūdra, po truputi, po truputi, visai nepastebimai ėmė ir paaugo. Rugsėjo mėn. FotoKūdrai sukanka vieni metukai. Per tą laiką FotoKūdra iš paprasto puslapio su keliais autoriais išaugo iki labiausiai žiūrimos Lietuvoje fotografinės svetainės, susilaukiančios virš milijono puslapių peržiūrų per mėnesį.

Taigi ateinančios savaitės žada daug netikėtumų.... O štai ir pirmas iš jų - naujieji klubo nariai.

Taigi.... sveikinam Smile
abracadabra
andrius e.
Arūnas Eismantas
Benas Navanglauskas
Ceslovas Cesnakevicius
Inga Jankauskaitė
Mindaugas Dryza
Mindaugas Jarockis
Ramūnas Blavaščiūnas
R E N O
Sundew
Zilvinas Valeika
Žaneta


Tssss.....paslaptis.... gimtadienis bus rugsėjo 29d., šeštadienį Vilniuje ir paskui jei bus noras ir gamtoje. Tada galėsite pamatyti ne tik virtualiai (kaip iki šiol), bet ir realiai FotoKūdros fotografus. Būtų geriausia, jei sudalyvautų visi 1900 fotografai (arba bent didelė dalis iš jų Smile
O kadangi gimtadienis, tai reiktų ir dovanų. Geriausia dovana tai linksma gimtadienio įdėja arba pasiūlymas gimtadieniui.
Tad labai laukiamos kuo platesnės, linksmesnės, kūdriškesnės gimtadieninės įdėjos.


Paskutinį kartą redagavo Admin, 2007 12 02 9:19 . Redaguota 3 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VV    2007 9 11 4:58      

Valio! Valio! Anksti kėlęs – nesigailėsi:) Skubu pirmoji pasveikinti savo Žanetą, foto partnerį nuo jo pirmųjų dienų kūdroje – Ramūną, snaiperį Arūną, gražuolės sesers talentingą fotografą Beną, cilindruoto herojaus iš mano sapnų autorių Česlovą, Sundew ir Reno tandemą, Mindaugą, kurio užburiantys peizažai ir mane įkvepia jų imtis (kol kas dar nesėkmingai:( ), Mindaugą Jarockį, paukštininkų draugąSmile, skraiduolių meistrą Audrių, ir jaukią ir pašėlusią, ir modelį ir pozuotoją Ingą, ir, žinoma, stebukladarį abracadabra. Valio!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2007 9 11 5:34      

...taigi...su GIMTADIENIU!...visus kūdrinius ir pelkinius...buvusius,esamus ir būsimus!...a šventė yr gerai... Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 9 11 5:42      

sveikinu su gimtadieniu, o naujus narius su nauju laipteliu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2007 9 11 6:13      

Atsisėdu ramiai iš ankstyvo ryto prie kompiuterio,atsiverčiu Kūdros puslapiuką,rankoje kavos puodukas garuoja.Peržiūriu naujas foto,prabalsuoju...hmmm....kažkaip tai labai daug balų atsiranda.Nugi jomajo...pas mane jau 4 pagaliai Shocked Laughing
Labai ačiū už tokį netikėtumą Cool Exclamation
Sveikinimai visiem kitiems sulaukus tokios staigmenos Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 9 11 7:33      

oho Very Happy. kaip grybu pridygo Smile. sveikinimai!!! daugelis situ zmoniu puikiai fotografuoja ir ju foto yra mano megstamiausiuose. sveikinu nuosirdziai naujus klubiecius. jei pavyks tikrai atsirasiu gimtadienyje Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2007 9 11 7:46      

nuosirdus, virtualus rankos paspaudimas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2007 9 11 7:46      

Smagus ivykis kudroje!!! Sveikinimai kudrai, kudros steigejui ir naujiems nariams:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 9 11 8:23      

aga.pasveikinkime kudra ir vieni kitus Smile lietuvishka labai Smile
...kur mano taurė...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2007 9 11 8:50      

Būkit pasveikinti naujieji...
o kudra per metus gerai sušlapino fotobendriją... Razz Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lashiuke    2007 9 11 15:29      

Sveikinimai FotoKūdrai!!!
Ir žinoma naujiesiems jos nariams. Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 9 11 16:35      

Oho, kas čia buvooo?? : ))) Jej ne Mindaugas K. Nebūtų manęs pasveikinęs net nebūčiau pastebėjęs to brųkšniuko : )))) Euforija kažkokia dabar. Labai netikėtai LABAI! Sveikinimai visiems naujiems keturbrūkšniams!! Ypač abracadabrai, kur nuo pat pradžių mane palaikė : )

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 9 11 17:42      

voba... o tai aš atsiverčiau šyris kūdrą, žiūrau pas mane viskas raudona, pagalvojau, kad dar neprabudau ir užverčiau, o čia pasiroda aš į chebra papuoliau:) jėgelė Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žaneta    2007 9 11 20:48      

Baisiai malonus netiketumas Very Happy

Dziaugsmo soki galite stebeti dienorastyje!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2007 9 11 22:15      

Nuosirdziausi sveikinimai visiems Smile
Teisingas, naudingas, savalaikis sprendimas.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą