Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kokia programa paziureti canon firmos padarytu kadru skaiciu

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 07 22:51      

Deimantas R. rašo:
geriau pamąstyti ar turi ką parašyti Į TEMĄ, o gal geriau pasinaudoti unikalia proga patylėti. Va taip. Beje, dėl kalbos, rašybos klaidų - gal pastebėjai, kad seniai galima rašyti lietuviškais rašmenimis, tad prieš mokydamas kitą rašyti teisingai lietuviškai, galėtum pats nustoti daryti po 15-20 rašybos klaidų žinutėje.


Na ka galiu pasakyti...

Google buvo i TEMA, o man atsove "pasiulymas beprasmis", net nepabandes pasinaudoti, tipo "susikisk" savo google. Na susikisk tai susikisk - as ne tikybos mokytojas, zodziu neretai nerenku, grubiai paaiskinau savo pozicija. Kaip sauksi, taip atsilieps. Jei parasau normaliai, pasakydamas ka as daryciau (taip, guglinciau, nes mase info susirandu) o kazkas sako kad "nonsensas" - tikrai nematau reikalo "mandagauti". Su visa pagarba, nemegstu bukumo.

LT klaviatura mielai naudociau, bet gyvenu ne LT ir mano laptopo klaviaturos isdestymas (FR-fr) labai prastai sugyvena su LT rezimu. Tad nesikabinek tuscioje vietoje, gudruoli, daugelis is musu raso "sveplai", bet gramatiskai teisingai. Pats juk supranti. O gal ir ne.

Buvau, esu busiu ir busiu pakankamai grubus kartais. Taip jau yra, deja.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 07 23:20      

Deimantas R. rašo:
Va taip. Beje, dėl kalbos, rašybos klaidų - gal pastebėjai, kad seniai galima rašyti lietuviškais rašmenimis, tad prieš mokydamas kitą rašyti teisingai lietuviškai, galėtum pats nustoti daryti po 15-20 rašybos klaidų žinutėje.


Dar visgi pridesiu.

As tikrai netingiu paaiskinti ir pasidalinti savo kuklioms ziniomis, neretai I TEMA, pvz http://fotokudra.lt/img.php?imm=1&img=233063&nav=new - isties kaip sauksi taip atsilieps.

O tu savo pamokymais man idomus tiek, kiek mano tualete esancio unitazo dangcio pagaminimo metai ir vieta. Aciu Smile

Lietuviskais rasmenimis, blin... Klounas Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2009 6 08 15:51      

Adomas Svirskas rašo:
Deimantas R. rašo:
Va taip. Beje, dėl kalbos, rašybos klaidų - gal pastebėjai, kad seniai galima rašyti lietuviškais rašmenimis, tad prieš mokydamas kitą rašyti teisingai lietuviškai, galėtum pats nustoti daryti po 15-20 rašybos klaidų žinutėje.


Dar visgi pridesiu.

As tikrai netingiu paaiskinti ir pasidalinti savo kuklioms ziniomis, neretai I TEMA, pvz http://fotokudra.lt/img.php?imm=1&img=233063&nav=new - isties kaip sauksi taip atsilieps.

O tu savo pamokymais man idomus tiek, kiek mano tualete esancio unitazo dangcio pagaminimo metai ir vieta. Aciu Smile


Lietuviskais rasmenimis, blin... Klounas Very Happy


Ačiū už komplimentus, matyt į tašką pataikė, kad taip putojiesi, niekaip nurimti negali, bet nurimk, "nesiparink" taip, mano tikslas ir buvo parodyti Tau kaip pats iš šono atrodai, o kai įžeidinėji, svaidaisi etiketėmis, žeminimais - atrodai užuojautos ir gailesčio vertas. Ne "krūtas" ar kietas, o gailesčio vertas vaikas. Va taip, blin...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 08 15:56      

Deimantas R. rašo:

Ačiū už komplimentus, matyt į tašką pataikė, kad taip putojiesi, niekaip nurimti negali, bet nurimk, "nesiparink" taip, mano tikslas ir buvo parodyti Tau kaip pats iš šono atrodai, o kai įžeidinėji, svaidaisi etiketėmis, žeminimais - atrodai užuojautos ir gailesčio vertas. Ne "krūtas" ar kietas, o gailesčio vertas vaikas. Va taip, blin...


Eik geriau fotografuot, nesvaiges. Ne "Deimantas", o plastmasine bizuterija pats esi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą