Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Tik sik........ir tapsno..........

     

Pranešimas KARCIUS    2007 7 26 12:50      

Idomu, kodel toks graziai apipavidalintas ir ispuoseletas puslapis, sutraukiantis tiek daug fotografu ir kitu menu rusiu atstovu, niekaip nesubrandina tos vieninteles minties - tobulejimas. tad man ir kyla klausimas ar mes cia metysimes tik 3 4 5 65 65 5 4 ar karts nuo karto duosime zmogui patarimo, kritikos, pagyrima.........Tuscias nuotraukos vertinimas, taip kaip pro vitrinos langa nusipirkti batus, neziurint i jo batu dydi....Aciu
_________________
KArcius


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 7 26 12:59      

as paaiskinsiu savo pozicija tamstai

Mariju zeneka Mindauga Jarocki ir dar kokis 5-6 fotografus kurie cia deda nemazai foto pazistu visai neblogai. tai vietoj to kad sakyciau ka jie ir taip zino "tavo kadras per tamsus ar tavo kadras kompoziciskai netvarkingas ar per mazas gylis" as juos pagiriu ar papeikiu arba pasiteirauju kokia optika ar atlikimo technika arba uzdedu bala. turbut per daug tu arba Smile.

taigi su tamstos pozicija tikrai NESUTINKU. patarti paaiskinti galbut reikia naujokams ar tiems kurie to nori. kas fotografuoja pakankamai gerai jie zino savo kadro trukumus. o jei nezino tai klausia. geriausias pavyzdys tai Viktorija Vaisvilaite. po daugeliu jos kadru galima isvysti kalna komentaru. kodel? todel kad ji teiraujasi kas negerai? kas patinka kas ne? kaip padaryti geriau ir siulo pasidalinti nuomone. yra kudroj kadru po kuriais koncentruojasi patarimai aiskinimai ir tt. taciau tai neturi buti kiekvienas kadras.

cia mano nuomone.
aciu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 7 26 13:59      

tokios jau tos kudros taisykles - leidzia deti balus ir be komentaru :)kiekvienas turi savo motyvus del komentavimo ar nekomentavimo. negali priversti. gali paprasyti pakomentuoti - kas nores, tas pakomentuos, bet kas nenores, tas ir prasomas nekomentuos. yra zmoniu, kurie turi pozicija - "jei as nieko toje foto nematau, tai mano "3" ta ir pasako, negi rasysi po kiekviena "nieko as cia nematau" Smile va taip vat. ir negali pykti, nes cia geranoriskumo klausimas, ne pareigos. pareiga atsiranda tada, kai kam nors moki pinigus ir uz tai turi teise reikalauti paslaugos. jei destytojas kokioj dailes akademijoj parase bloga bala, turetum teise pareikalauti paaiskinimo, nes tu moki uz studijas, uz tobulejima. o cia- kiek sugebesi issiprasyti, tiek ir turesi tu komentaru, pagyru, papeikimu...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 26 17:31      

ir vel tas pats....! Gerai, prisipazinsiu.... tingiu as tuos komentarus rasyti. Rasau tik tada kai mano akys uzkliuna uz fotografijos (gera arba bloga prasme), o tai buna retai ..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 7 27 10:15      

nezhinau,kaip jums,bet man senai yra jau pabode rashyti kazhkokias konstruktyvias kritikas. chia,kaip pvz\ateina koks sakykim na nelabai dar mokantis valdyti savo kenona zhmogiukas.shmakst nuotraukele i interneta.ir laukia. laukia. proshali ejo dosnioji neshina pilna slovikeli medaus Onute \ PUIKU +5 . dzhiugu autoriui.shypsosi mena suskeles. atejo Marijus\ shmakst +3 ir dar kazhka prirashe su neaishkiais terminais. ir poexalo\ pokatilos teisinimaisi ir aishkinimai,kad toks buvo sumanymas,kad tychia chia taip ir ishvis tipo,pats shuda dedi ir ka chia man aishkini. na tai kam dabar to reikia?
. mazhai kam kyla klausymu uzh ka tu man padejai +5 .
Idea


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 7 27 13:16      

norit komentaru, kritikos ? prasau: http://www.betterphoto.com/pro-photo-critiques.asp

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KARCIUS    2007 7 30 18:01      

aciu.manau zavu butu jei patyre fotografai pasidalintu mintimis. Taciau turiu tau pastaba, mat jei neturi ka pasakyti, tai gal reiktu apsistoti ties to kas praso arba ties to kas tau tikrai patika
_________________
KArcius


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KARCIUS    2007 7 30 18:03      

marijus rašo:
nezhinau,kaip jums,bet man senai yra jau pabode rashyti kazhkokias konstruktyvias kritikas. chia,kaip pvz\ateina koks sakykim na nelabai dar mokantis valdyti savo kenona zhmogiukas.shmakst nuotraukele i interneta.ir laukia. laukia. proshali ejo dosnioji neshina pilna slovikeli medaus Onute \ PUIKU +5 . dzhiugu autoriui.shypsosi mena suskeles. atejo Marijus\ shmakst +3 ir dar kazhka prirashe su neaishkiais terminais. ir poexalo\ pokatilos teisinimaisi ir aishkinimai,kad toks buvo sumanymas,kad tychia chia taip ir ishvis tipo,pats shuda dedi ir ka chia man aishkini. na tai kam dabar to reikia?
. mazhai kam kyla klausymu uzh ka tu man padejai +5 .
Idea


Taskeliu deliojimas lyg tustuma, lyg laime piniguose.Zmogui reikia daugiau.Nebukim tusti
_________________
KArcius


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą