Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Dilema-kuprinės pasirinkimas (ką imt)

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 4 18 13:18      

Tai va, yra galvos skausmas, kokią fotokuprinę imti. Buvau Vilniui, aplankiau Sergitą ir Fototechniką. Sergitoj apžiūrėjau Lowepro vertex 200 lygtai, tai išmatavimus internete pažiūrėjęs, i kandidatų sąrašą įdėjau vertex 300, nes nedaug brangesnė. Jos kaina-599Lt nuoroda: http://products.lowepro.com/product/Vertex-300-AW,2074,16.htm.
Kitas variantas iš Fototechnikos- Kata r-106 išorinis dydis didesnis, ypač gylis, tik aukštis mažesnis. Vidiniai matmenys didesni, tik aukštis toks pat, kaip Vertex 300. Ant kūno jaučiasi, kad kuprinė didelė, joje patiko, kad labai gera apsauga, aliuminiai visokie, balistiniai audiniai ir t.t. , tačiau atidarius, ir pagal paveiksliukus atrodo, kad vertex, nors ir būdama siauresnė talpina daugiau. Gal tai dėl užapvalintos Kata formos. Kaina-didelė, virš tūkstančio, bet susitata dėl nuolaidos-bus maždaug 750Lt, puslapis: http://www.kata-bags.com/product.asp?Version=Photo&p_Id=426.
Apsaugos lygis Kata aukštesnis, bet Lowepro išoriškai kompaktiškesnė. Reikalavimai kuprinėms-gera technikos apsauga, turi tilpt FD sistemą, susidedančia iš AE-1PROGRAM body su dideliu varikliu MA, ateityje-gal dar koks A-1(didelis "gal"), 4 turimi FD objektyvai-50mm f.1.8, 28mm f2.8, 200mm f4 macro, 35-105 f3.5 ir dar du ateities planai-14mm f2.8L, ir dar kokia viena ilgesnė L'kė, kaip 300mm f2.8 ar pan. Dar būtina talpint blykstę(didelę, o ateityje ir su rankena 577G), Panasonic fz-30 skaitmeninė ultrazoominė ištinusi muilinė ir dar kelios juostos, tarkim, 6, + štatyvas ir vandens buteliukas šone.

išmatavimai abiejų:
Lowepro Vertex 300:
vidinis: 31 X 16.5 X 52 cm , išorinis: 33 X 26 X 55 cm

Kata r-106
vidinis: 34 x 20 x 52 cm, išorinis: 36 x 33 x 54 cm

Laukiu patarimų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas radegunda    2009 4 18 13:38      

o man labai patiko national geographic kuprinėSmile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 18 14:04      

o man playboy chemodanas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 18 14:05      

"Dar būtina talpint blykstę(didelę, o ateityje ir su rankena 577G), Panasonic fz-30 skaitmeninė ultrazoominė ištinusi muilinė ir dar kelios juostos, tarkim, 6, + štatyvas ir vandens buteliukas šone. "

du kablius is sonu vandens kibirams prikabinti dar Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 18 14:08      

"Ant kūno jaučiasi, kad kuprinė didelė, joje patiko, kad labai gera apsauga, aliuminiai visokie, balistiniai audiniai ir t.t. , tačiau atidarius, ir pagal paveiksliukus atrodo, kad vertex, nors ir būdama siauresnė talpina daugiau."

I Iraka susiruosei? Smile Oi prajuokinai su savo mintim apie kuprine uz stuka litasu, nebent pries mergas nori kietas buti Smile

"ateityje dar koks GAL didelis..." - priekaba nusipirk Smile)

Na bet tipinis litoFFskas priejimas - jamam DIDELI daikta, tipo Audi A8, statom DIDELI nama, etc etc Smile


Paskutinį kartą redagavo Adomas Svirskas, 2009 4 18 14:10 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JonasP    2009 4 18 14:09      

Adomas Svirskas rašo:
"Dar būtina talpint blykstę(didelę, o ateityje ir su rankena 577G), Panasonic fz-30 skaitmeninė ultrazoominė ištinusi muilinė ir dar kelios juostos, tarkim, 6, + štatyvas ir vandens buteliukas šone. "

du kablius is sonu vandens kibirams prikabinti dar Smile


Darosi panašu į "Jermaką" Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 18 14:11      

Cronopio rašo:

Darosi panašu į "Jermaką" Very Happy


O taip, Jermakas valde gi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 4 18 14:25      

Kuprinės už štukę atbaido nuo tolo su savo kaina, tiesiog suviliojo didelė nuolaida fototechnikoj. Man ir 600 yra ne 10Lt, tai noriu kuprinės geros, ilgam, kad vienoje tašėje tilptų reikiami objektyvai, aparatas, kad būtų galim dviračiu palėkt fotografuot-štatyvas peizažui, vandens kibirai reikalingi, nes toliau pavažiavus gali troškulys suimt, teleobjektyvas 200mm gamtai irgi turi tilpt, taip ir susidaro viskas.(Na taip, parašyta visko daug pas mane, bet priekabos nereiks, didelė blykstė tai ta šiaip geresnė, turėjau omeny, nes gal kas nežino, kaip 577g atrodo(aš jos dar išvis neturiu), nereikia suprast "didelė" kaip elinchrom sistemą). Dabar, prasiplėtus fototechnikos kiekiui sunku su tašyte ant peties, kuri buvo pirkta minėtai ultrazoom muilinei, o ne slr sistemai, nešiodamas televyką atskirai esu jau nukentėjęs, o ir nepatogu kelias tašes vilkt, ir aparatui nesveika nuiminėt objektyvą, kaskart dedant į tašę. Tai va ir dėl to skiriu tiek daug dėmesio talpumui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 18 14:32      

Jei rimciau, tai geras cia klausimas, man irgi aktualus. Dabar turiu visa kruva visokiu deklu/kupriniu ir varijuoju, bet irgi mastau apie tokia, kur tilptu viskas, nes kai reikia i lektuva pasikrauti 3 SLR, keleta stiklu, viena kita muiline ir dar visokio slamsto tai iskyla niuansu Smile as susitaikiau su tuo, kad visokiu nesiojimo prietaisu tenka tureti daug. turiu pvz spec dirza ant kurio kartais susikabinu ka reikia, kai nesinori ant kupros nesti ir tt. taipogi tasiukai kurie neatrodo kaip foto tasiukai turi prasme, nes ne visada norisi atrodyt kaip is panevezio kudrieciu meeto (apsikrovus ir nusitaikius) Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 4 18 15:13      

tai va, aš tą nedidelę tašę pasilksiu reportažinimui, nes jokia kuprinė neprilyks dėklui ant peries patogumu, kai gali atsistojęs, nenusiėmęs kuprinės pasikeisti juostą ar objektyvą. Daugelis fotografų kombinuoja kuprinę ir dėklą ant peties, dalį greit naudotinos technikos (juostos, pora objektyvų) persikeldami ant peties pagal tam tikrą situaciją.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2009 4 18 16:11      

Gal lowepro slingshot 300aw ( http://www.youtube.com/watch?v=fw41MTMcJaw ), kompaktiska ir talpi (jei daug objektyvu neiimsi , tai alaus daugiau tilps), plius greitai pasiruosiama fotografavimui.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 4 18 20:31      

galiu ish savo puses tiek pasakyti
man kuprine netinka. laiko atima. turejau pigia Hama tashe. sudrozhiau. patogi buvo, atverti ir viskas tau pashoneje. tilpdavo du fotikai su optika plius dar vienas leshis.
isigijau didesne. nepasveriau, jos pachios svorio pirkdamas, bei tai, kad ji aukshta. sunku, nepatogu, kad ir daug prisidedu aparatu, jauchiu diskomforta su ja.
reikia pagauti ta aukso viduriuka, nes ant peties dideli svori temti nekas. pradedu galvoti apie kuprine, tiems atvejams ,kai tris aparatus reikes imti arba kruva optikos


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 18 22:05      

dar tokia mintis. jei fotkinti su smena, tai ir krepsiu nereikia ir mianas... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2009 4 18 22:15      

Pagrindine mintis renkantis "namuka" aparaturai- Universalaus daikto nebuna. reik pasirinkt sau svarbius prioritetus: vazinesi dviraciu- pamirsk krepsi ant peties, nes net ir " pastininko" stiliaus bus nepatogu, bet tada aukoji operatyvuma. Megsti pagaudyti kadrus is gyvenimo, kai nezinai kada prireiks plataus, kada ilgo lesio- pasirinkimas- tase ant peties. Na ir tas pts kaip renkantis technika- pirk geriausia kokia tik isgali ( ir dar truputi pridek Wink ) Lowepro- man laiko du sezonus, su kata dirbt neteko, bet ant peciu uzsimetes buvau- ergonomika nereali, kadangi nugara vis dazniau primena save ir "ta odini kofra uz 38 rb," ( buvo toks pac kruceusias tarybiniais laikais Wink ) todel imciau kata...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 4 18 22:16      

Adomas Svirskas rašo:
dar tokia mintis. jei fotkinti su smena, tai ir krepsiu nereikia ir mianas... Smile


ai Adomai, jama aliofoną į kišenių ir visi reikalai išspresti, nu Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą