Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Parduodu naują "Kenko" firmos CPL 52mm

     

Pranešimas 2000    2009 5 23 15:43      

Cirkuliarinis poliarizacinis filtras (CPL Circular Polarizing), "Kenko" firmos, 52mm. Išpakuotas pabandymui. Naudojamas nereikalingiems atspindžiams sumažinti, dangaus ir pan. paryškinimui. 55 Lt.

Asmeninės žinutės, pageidautina.


Paskutinį kartą redagavo 2000, 2009 9 17 12:05 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Petras Abromavicius    2009 9 13 16:33      

o kur tas filtras yra

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 9 13 18:53      

man bais indomu ti kokiu iškreiptu budu tau tu asmeninė žinutė parašyt, jei nesi niko profily užsidėjęs, tu blin atsilogyk, nuaik int savu skelbimo ir pabandyk iki žinutes rašymo dasikast, manau esi bent kiek debilavots pardavėjs bukvalei nu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 2000    2009 9 13 19:05      

skarbonke ♂ rašo:
man bais indomu ti kokiu iškreiptu budu tau tu asmeninė žinutė parašyt, jei nesi niko profily užsidėjęs, tu blin atsilogyk, nuaik int savu skelbimo ir pabandyk iki žinutes rašymo dasikast, manau esi bent kiek debilavots pardavėjs bukvalei nu


O tamsta apie kokį niką šnekate? Gal apie: "Vartotojo vardas"? Viskas ten yra "uždėta", bet kodėl vartotojo vardo nerodo - neįsivaizduoju ...
Ir dar: ar teisingai profilyje amžius nurodytas, persiprašau labai ...?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 9 13 20:47      

o tu daba pabandyk int paiešku inrašyt tuos 2000 ir paieškot saves, abloms garantuotc. a ne paprasčiau niką į kokį kitą pabandyt pasikeist, profilį atnaujint, arbo aplamai naują userį susikurt. ir vapšė, dažniausiai žmonės aliofono numerą palieka.
p.s. jei tamsta domina mano amžius - 38


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 2000    2009 9 14 6:28      

Petras Abromavicius rašo:
o kur tas filtras yra

parašiau AŽ.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 9 14 7:44      

tu ant tiek slapts, kad net až tavo pas many nėr Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą