Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

reikia literaturos apie fotografija.

     

Pranešimas B.B    2009 7 12 11:28      

sveiki visi. kadangi labai susidomejau fotografijos menu, o mokslu susijusiu su ja pakramtyti neteko,prasau jusu visu pagalbos. gal kas turite literaturines medziagos su fotografijos pagrindais. gal tiesiog pas kazka guli susnys jau nebereikalingos (pilnai isisavintos) informacijos? man praverstu viskas. pradziamoksliai,knygos,zurnalai ir t.t galiu skaityti liet. ir rus. kalbomis. anglu netiks nes ja prastai suprantu. internete yra informacijos,bet pirmenybe teikiu knygoms.jose viskas suspausta vienoje vietoje, o internete viskas labai isbarstyta ir uzima begales laiko kol po kruopelyte susirankioju. as Kaune, tai siame mieste galiu atlekt bet kur ir bet kada. is anksto dekoju.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 12 20:47      

būtum Vilniuje , galėčiau skolinti po 1-2 knygas .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2009 7 12 20:48      

http://torrents.ru/forum/viewforum.php?f=2019

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 14 13:13      

aš tai siūlau tiesiog daugiau fotografuoti - praktika geriausias mokslas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 14 13:29      

anuka sutinku bet ant auto rezimo juk nepleskinsi Wink visa gyvenima reikia ir protingu knyguciu pasiskaitineti suprasti kodel kartais taip o kartais kitaip elgiasi net ir tas pats automatinis rezimas o ir nevisada jis tenkina gi ne man aiskinti profai puikiai tai zino ir manau ,bent man taip atrodo kad auto jie is vis nenaudoja Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 14 13:30      

R.S aciu nuostabus linkas aisq kas kalba zamorskom kalbom (A.Svirsko zodziais remiantis ) Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 15 21:59      

ne nu, viską jam aiškint... "ant" manual režimo fotkink, pamiršk auto. pasukioji ratukus, nuspaudi mygelį ir žiūri kas išeina, jeigu reikia - susirašai, kad kitą kartą žinotum. kai prirašysi trisdešimt keturis sąsiuvinukus, trisdešimt penkto nereikės Smile juokauju žinoma (sąsiuvinukų kiekis priklauso nuo to, kiek rimtai esi nusiteikęs fotkinti).

o šiaip tai mažiau kalbų daugiau darbų, nes nežinau iš kur turi laiko bent įjungt fotoaparatą tiek laiko praleisdamas čia Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 16 12:20      

anuka rašo:
ne nu, viską jam aiškint... "ant" manual režimo fotkink, pamiršk auto. pasukioji ratukus, nuspaudi mygelį ir žiūri kas išeina, jeigu reikia - susirašai, kad kitą kartą žinotum. kai prirašysi trisdešimt keturis sąsiuvinukus, trisdešimt penkto nereikės Smile juokauju žinoma (sąsiuvinukų kiekis priklauso nuo to, kiek rimtai esi nusiteikęs fotkinti).

o šiaip tai mažiau kalbų daugiau darbų, nes nežinau iš kur turi laiko bent įjungt fotoaparatą tiek laiko praleisdamas čia Smile


kad negaištum laiko kaip Anuka --su sąsiuvinukais , ir jeigu reikėtų --turėtum tik kokį 1 bloknotėlį pastaboms , arba tam kad ko nors nepamiršti --tikrai siūlau skaityti kuo daugiau , nebent esi prie meno , kaip anūka , tada jo , maigyk , maigyk , maigyk , bet maigyti galėsi po knygų skaitymo , kai suprasi ką ir kur maigyti ,
Anuka -- o fotoaparato instrukcijos irgi neskaitai , maigai ,maigai ,maigai ? Very Happy
P.S. nieko asmeniško . Sėkmės maigymuose .


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 7 16 12:24      

B.B rašo:
sveiki visi. kadangi labai susidomejau fotografijos menu, o mokslu susijusiu su ja pakramtyti neteko,prasau jusu visu pagalbos. gal kas turite literaturines medziagos su fotografijos pagrindais. gal tiesiog pas kazka guli susnys jau nebereikalingos (pilnai isisavintos) informacijos? man praverstu viskas. pradziamoksliai,knygos,zurnalai ir t.t galiu skaityti liet. ir rus. kalbomis. anglu netiks nes ja prastai suprantu. internete yra informacijos,bet pirmenybe teikiu knygoms.jose viskas suspausta vienoje vietoje, o internete viskas labai isbarstyta ir uzima begales laiko kol po kruopelyte susirankioju. as Kaune, tai siame mieste galiu atlekt bet kur ir bet kada. is anksto dekoju.

spausdinto neturiu nieko pabandyk panarstyt cia
http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?t=401&postdays=0&postorder=asc&start=0


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas JonasP    2009 7 16 12:29      

Va pora linkų.
(nors tau geriau spausdinta literatūra, bet čia gi forumas - kaip gi nepasidalinsi gerais linkais Very Happy )
taigi, jie rusų kalboj:
http://www.seance.ru/blog/moment-bresson/
http://www.lapinbook.ru/book1/quotes/?id=1051#1050

O "technologizmai" - tik po to.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 7 16 12:32      

tiesą sakant, arkanoidai, instrukcijos neskaičiau, nes ta, kurią gavau su fotiku yra tiesiog baisiai išversta į lietuvių kalbą. bet apie tai jau kažkur kažkam guodžiausi. man labiausiai padeda tai, kad kai kažkas neaišku, tai pasiklausiu žmonių, kurie kažką supranta ir iš karto pasibandau. jeigu vis dar lieka neaišku - klausiu dar kartą. o teorija be praktikos yra nulis. skaityk neskaitęs, bet jei neišbandai, tai ir liksi teoretiku ir tai manau tinka ne tik fotografijai.

arkanoidai, važiuoji kaip reikiant ir tai pradeda darytis labai asmeniška Wink per daug kalbi ir dėl to nepatinki tu man, bet ar reikia čia dabar nertis iš kailio?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 16 12:41      

Anuka -- tikrai nesineriu ir parašiau gi -- nieko asmeniško -- taip , bet ir maigaliojimas be jokių žinių --arba --visiškas nulis , arba rezultatas po ilgų kančių , kurias kartais galima išvengti , bet juk žmonėms įdomiau taip gyventi -- sudarai sunkumus -- o paskui pats juos įveikinėji .
P.S. Nuo šiol pasistengsiu tau patikti , tfuuu , tu gi vyrą turi , o aš žmona , tai gal busiu tik kiek kuklesnis Very Happy tinka ? Very Happy

Užuojauta dėl tavo instrukcijos - brt tikiuosi ne taip baisiai kaip internetas kartas visą saitą išverčia ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2009 7 17 8:56      

http://digital-photography-school.com/

Laabai daug informacijos, labai ivairiom temom, tiek pradedantiesiems, tiek pazengusiems.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą