Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Į KOVĄ UŽ KŪDROS MENTALĄ!!!

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 12   13   14 ... 17   18   19  

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 24 13:41      

Petruška rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Petruška rašo:
Adomai, apie supermama.lt arba gerai, arba gerai Very Happy Very Happy joksel moksel!

O ka supermama.lt jau mires saitas? Very Happy


in your dreams Very Happy norrrėtum Razz


OK OK, ir as paskaitau ten apie juostiniu nikonu naudojima, guglas uzveda Smile

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=199324&st=336


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 3 24 13:52      

Petruška rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Petruška rašo:
Adomai, apie supermama.lt arba gerai, arba gerai Very Happy Very Happy joksel moksel!

O ka supermama.lt jau mires saitas? Very Happy


in your dreams Very Happy norrrėtum Razz


oi nereikia man supermamos nei gyvos nei mirusios in my dreams .... dabar ir taip pilna visokiu biomoteru, robokopu va dar ir supermamos .... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 24 13:59      

GintarasM rašo:

Manau ,kad pozityvistai prieš patekdami čia teisingai perskaitė http://fotokudra.lt/abto.php?mnx=1 Smile


Man smagu, Gintarai, kad, rodosi, pastaruoju metu maziau makaronu kabini kolegoms a la "utiutiu kakis grazus ezeriukas", ten kur banalus snapshotas, o daugiau kritikos/patarimu israsai - juk tai yra kur kas vertingiau, o tu tikrai turi ka pasakyti Smile

Suda malant GDP krenta - http://www.lrytas.lt/-12378833181237532907-seb-bankas-bvp-%C5%A1iemet-smuks-9-proc-nedarbas-sieks-11-procent%C5%B3-papildyta-12-val-03-min.htm

Good, toliau dirbsim su "giedotojais" Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 24 14:04      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Petruška rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Petruška rašo:
Adomai, apie supermama.lt arba gerai, arba gerai Very Happy Very Happy joksel moksel!

O ka supermama.lt jau mires saitas? Very Happy


in your dreams Very Happy norrrėtum Razz


oi nereikia man supermamos nei gyvos nei mirusios in my dreams .... dabar ir taip pilna visokiu biomoteru, robokopu va dar ir supermamos .... Smile


Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 24 14:08      

Petruška rašo:

oi nereikia man supermamos nei gyvos nei mirusios in my dreams .... dabar ir taip pilna visokiu biomoteru, robokopu va dar ir supermamos .... Smile


Very Happy Very Happy[/quote]

Petrushka, supergirls don't cry - http://www.youtube.com/watch?v=ysG1qmP_OqU Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 24 14:13      

Kriste P. rašo:


Apskritai manyčiau dažniausiai įsižeidžia "profai", kai prie jų darbų parašai, jog kažkas nepatiko ar pasiūlai savo požiūrį į kažkokį patvarkymą. Tada atšaunama, jog jis viską tiksliai suskaičiavo, sumatavo, sužiurėjo ir tipo tu čia nesikišk, nes nieko nesupranti kas yra menas ir kas yra gerai. Manyčiau, kad kiekvienas gali ir turi išsakyti savo nuomonę dėl blogo darbo ir dėl gero darbo.


Kritikuoti "profus" yra sunki misija, Kriste Smile Keep fighting the good fight Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 3 24 14:21      

Kriste P. rašo:
Apskritai manyčiau dažniausiai įsižeidžia "profai", kai prie jų darbų parašai, jog kažkas nepatiko ar pasiūlai savo požiūrį į kažkokį patvarkymą. Tada atšaunama, jog jis viską tiksliai suskaičiavo, sumatavo, sužiurėjo ir tipo tu čia nesikišk, nes nieko nesupranti kas yra menas ir kas yra gerai. Manyčiau, kad kiekvienas gali ir turi išsakyti savo nuomonę dėl blogo darbo ir dėl gero darbo. O ne tik ateiti padėt trojke ir pašol dalšė. Nors yra tokių, kurie užsisėdda ant vieno ar keletos žmogelių ir nesvarbu, ar jo dabas bus labai geras ar labai blogas,visuomet vis tiek rašys trojkę nebylią. Gaunasi kaip kažkoks kerštas, skaudinimas ar dar kažkas. Nesamonės kažkokios.


Kri, as manau kad zmones neisizeidzia nuo tavo komentaru (bent jau dauguma), nes daznai jie buna taip juokingai ne i tema, kad isizeisti butu paprasciausiai kvaila Smile

Kriste P. rašo:
Beje, dar dėl tų matymų, kas ir kam padėjo trojkę. Manyčiau šį dalyką turėtų matyti visi kudros dalyviai, o ne tik adminas ir jo padėjėjai keli. Jei visa tai matytų visi, tai nebeliktų anonimiškumo ir galima būtų asmeniškai paklausti kodėl buvo padėtas blogas vertinimas ir pan.


Ir ka tai pakeistu? Pamatytu kad trejetus is tikruju deda visai ne tie i kuriuos nutaikytos streles. Eitu klausti, arba tiksliau aiskintis uz ka? Paskui eitu kerstauti ... ka tai pakeistu? paprasciausiai zmones nedetu trejetu, nedetu penketu nes neretai ka nors ivertines penketu tampi tiek pat taikinyje kaip ir ivertines neigiamu balu.

Kriste P. rašo:
Nors čia jei dėti foto tik dėl vertinimų kažkokių tai išviso neverta visai eiti.Nebent priklausai gan dideliam būreliui dalyvių, kurie už tavo darbus prabalsuos visuomet teigiamai. Kaip kad daugumas darbų (nevisuomet vertai) yra iškeliami į aukštumas.


Kiekvienas cia talpinantis savo darbus (kaip beje ir nesavo) turi tam savu priezasciu. Vieniems reikia pripazinimo, kitiems patarimo, penktiems auditorijos ir eksponavimo erdves, septynioliktiems - saves patikrinimo, trisdesimtiems galimybes pasitusint. Balai nenusako darbu gerumo ar fotografo profesionalumo. Kudroje yra nemazai labai geru, bet neivertintu darbu taip pat kaip ir daug pervertinto slamsto. Nors bendras vaizdelis ganetinai nykus ir sakyciau 70% kudroje esanciu darbu turetu skendeti pelkeje. Bet cia nieko nepakeisi. Esame zmones ir gyvename tarp zmoniu, todel visada atsiranda zmogiskasis faktorius, kada istiesiam draugui ranka ir ispiriam neprieteliui i kepenis. Daugelis kudrieciu darbus vertina kaip desra o ne vizualini kurini.
Tarkim as kudroje zinau veikeju, kuriu retai kuris darbas man patinka, bet as esu 100% tikras kad jie puikus fotografai. Man paprasciausiai nepriimtinas ju stilius ir tiek. Taip pat kaip, kad as tikiu, kad Leo nutapes Liza yra puikus dailininkas, bet man nepatinka jo darbai ir nesvarbu kiek kartu as buvau kur nors salia jo darbu - nejau ju ziureti. Bet tai netrukdo man tiketi kad Leo da Vi buvo didis meistras.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 24 14:27      

Munas pereme estafete is incognito. Tiesa, aiskiau delioja mintis:)

Paskutinį kartą redagavo vamzdynas, 2009 3 24 14:28 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 24 14:27      

[quote="Ramūnas Blavaščiūnas"]
Kriste P. rašo:
Daugelis kudrieciu darbus vertina kaip desra o ne vizualini kurini.


Kas kaip deshra, o kas kaip doughnuto skylute Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 24 14:33      

"Kiekvienas cia talpinantis savo darbus (kaip beje ir nesavo) turi tam savu priezasciu. Vieniems reikia pripazinimo, kitiems patarimo, penktiems auditorijos ir eksponavimo erdves, septynioliktiems - saves patikrinimo, trisdesimtiems galimybes pasitusint. Balai nenusako darbu gerumo ar fotografo profesionalumo."

aPsoliuciai, apie ka ir kalba. fcuk tuos balus, juoba "as baldzeju daragaja redakcija", kai kokie nors fcuking arabiski saldumynai surenka 10x daugiau balu nei kadras darytas su izvalga etc. na bet vizualusis "mIAnas" tam ir vizualusis, kad per visor-ero-genines zonas paveiktu ziurovo percepcija.

na, percepcija dar paveikiama sukuriant "asmenybes kultus", tada tulam "piligrimui" yra pofig ka ju stabukas deda. mano draugas dailininkas karta sake, kad Renoir i dienu pabaiga visiska suda tape, bet vistiek visi buvo "v dikom orgazme" vien nuo metro prisilietimo regimybes Smile

o kaip visi zinome, the perception is THE REALITY Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 3 24 14:42      

Adomas Svirskas rašo:

o kaip visi zinome, the perception is THE REALITY Smile

and it's distorted Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 24 14:52      

aPso-fcuking-lutely Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2009 3 24 15:37      

Bet tai, žiūriu partizanų vis gausėja Very Happy
Petruška - cypt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 3 24 15:52      

Wylius rašo:
Bet tai, žiūriu partizanų vis gausėja Very Happy
Petruška - cypt Smile


i stibus uzsirasysi? Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2009 3 24 15:53      

Aha, galvoju persiorientuoti - fotkinsiu tai kas gražu,
o čia bangas kelia ...


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 12   13   14 ... 17   18   19  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą