Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

juostu tiesinimas

     

Pranešimas Audrius Norkus    2009 1 21 0:30      

Kaip patartumete istiesinti kadaise susuktas laikytas juostas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 1 21 8:05      

as naudoju sunkias knygas Smile.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 1 21 8:38      

Dangus rašo:
as naudoju sunkias knygas Smile.

kazhin ar pades
o kam jas tiesinti? skanuoti ar spausdinti neina? turetu eiti shiaip


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 1 21 9:12      

...karpau po 6 kadrus (pagal skanerio rėmuką),dedu ing įmautes juostom,slegiu ilgam...
...bet,kita vertus,galima ir rulonėliuose laikyt...jei nereik dažnai pervyniot...didintuve rėmukas ištiesina...a skaneriui irgi ne problema...a jei dažnai vyniot-atsiranda meenas...visokie pabraižymai,patepliojimai... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 1 21 13:15      

bet tai zhmogus klausia apie senas juostas.
pamegink Arvydai arba Dangau pvz Tasma 89tuju galiojimo ishtiesinti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 1 21 13:25      

...tai ir tiesinu...kai prieina eilė archyvuot...ne tik 89...pirma datuota juosta pas mani berods 76(bijau pameluot)...va tik Svemos mano daugiausia...Tasmų labai nemėgau... Smile
...visiškai juosta nebeišsitiesina,bet gažkiek mažiau sukasi,pagulėjus kurį laiką...galima dar kažkokiu šlapiu būdu bandyt...bet kaži ar verta...jei ne skanerio inpatybės,neužsiimčia ir aš "tiesinimu"...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 1 21 13:38      

Arvydas Venclovas rašo:
...tai ir tiesinu...kai prieina eilė archyvuot...ne tik 89...pirma datuota juosta pas mani berods 76(bijau pameluot)...va tik Svemos mano daugiausia...Tasmų labai nemėgau... Smile
...visiškai juosta nebeišsitiesina,bet gažkiek mažiau sukasi,pagulėjus kurį laiką...galima dar kažkokiu šlapiu būdu bandyt...bet kaži ar verta...jei ne skanerio inpatybės,neužsiimčia ir aš "tiesinimu"...

pas mus gi vienodi skaneriai. kam tiesini , man ir spyruoklines skanuojasi .remas gi protingai padarytas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 1 21 13:56      

...tai vistiek po 6 karpau...tuo pačiu ir inmaunu,nebesukdamas...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 1 21 19:50      

darau kaip Arvydas. yra viena zarazna juosta dabar. susisukusi kaip ziezula. bet mano problema kita. skeneris juosteliu pas mane ir ner to remo kaip ant flatbetu. tai ta juostele per daug susisukusi. jau pora sav po knygute laikau. istrauksiu kai kils noras isijungt skeneriuka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algimantas Tirlikas    2009 1 22 10:22      

planšetiniame-galima juostą patalpinti tarp dviejų storų stiklų ir taip nuskenuoti,
kitais atvejais-negatyvus sukarpyti ir sudėti į skaidrių rėmelius-gaunasi didesnis išlyginimas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 1 22 11:58      

...nu...vienas kitas ir teip galima...a jei negatyvų šimtais?...ir kur paskui po kadrą sukarpytus dėt?...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2009 1 22 13:06      

dar yra kažkoks tirpaliukas juostų atpalaidavimui. Berods procentras tokią paslaugą teikia. Bet apie jį girdėjau senokai, tai negaliu užtikrintai pasakyti.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą