Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Geležinkelio Fotografavimas.

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Aurimas Tutinas    2009 3 16 0:54      

Sveiki. Domina toks klausimas. Kaip yra su geležinkelio fotografavimu. Geležinkelis yra vieša vieta ar ne? Ar leidžiama ar draudžiama. Vakar nakty nuvažiavau su drauge pafotografuoti geležinkelio nuo viaduko to naujo, ir apturėjau nemalonumų su apsauga. Atėjo kažkokia neišprusus moteris, nieko neišmananti apie fotografija. Buvom aprėkti, buvo pagrasinta, kad bus imtasi veiksmų. Kas teisus šioje situacijoje? Aš manau gatvė yra vieša vieta, ir žmogus gali laisvai fotografuoti. O jei ne, tai kur ženklai su draudimu fotografuoti. Galų gale besikalbant su ta apsaugine ji pasakė: "Ką čia man valandą dar reikės stovėti" lygtai mes ją sulaikę butūmę...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 16 6:44      

nesu tikra, ar motyvas toks, bet man rodos geležinkelis kaip strateginis objektas gali būti draudžiamas fotografuoti..Smile vilniaus geležinkelio stotyje tikrai mačiau draudžiančius ženklus, bet daugelio fotografų tai nesustabdo. antra vertus, reikia taisykles gerbti - o gal priešas teroristas inostrancas sporcmenas Very Happy Adomas nusifotografuos ir paskui sugalvos, kur bombas sudėti, nu..Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Tutinas    2009 3 16 7:44      

Būtent tokiu tikslu ir fotografavau Very Happy Stoty sutinku, yra ženklai. Bet einant gatve virš geležinkelio....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 3 16 8:18      

Kiek czinau fotografavimasvmones teritorijoje leidziamas tik su imones leidimu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 3 16 8:55      

tikrai kad tai teritorija, kurioje draudziama fotografuot. Nors as asmeniskai niekad ispejimo zenklu nemaciau. Gal nepastebejau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Tutinas    2009 3 16 9:06      

Tai kas dbr man bus? Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eire    2009 3 16 9:06      

Aurimas Tutinas rašo:
Sveiki. Domina toks klausimas. Kaip yra su geležinkelio fotografavimu. Geležinkelis yra vieša vieta ar ne? Ar leidžiama ar draudžiama. Vakar nakty nuvažiavau su drauge pafotografuoti geležinkelio nuo viaduko to naujo, ir apturėjau nemalonumų su apsauga. Atėjo kažkokia neišprusus moteris, nieko neišmananti apie fotografija. Buvom aprėkti, buvo pagrasinta, kad bus imtasi veiksmų. Kas teisus šioje situacijoje? Aš manau gatvė yra vieša vieta, ir žmogus gali laisvai fotografuoti. O jei ne, tai kur ženklai su draudimu fotografuoti. Galų gale besikalbant su ta apsaugine ji pasakė: "Ką čia man valandą dar reikės stovėti" lygtai mes ją sulaikę butūmę...




Pats dirbu geležinkelyje ir as už tai, kad būtų draudžiama fotografuoti LG teritorijoj be leidimo. Gali pats apsisaugot nuo nelaimės, bet būna tokių atvejų kai šilumvežis nuvažiuoja nuo bėgių ir pan.
Vis dėlto tai padidinto pavojaus zona ir strateginis Lietuvos objektas. Atminkit tilto susprokdinimą per Bražuolę.
Daugiau diskusijų ir info šiuo klausimu
http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=5945
http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=5945&page=7


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2009 3 16 12:12      

Kiek kartų tiltą sprogdino? Vieną.
Kiek kartų traukiniai nuo bėgių važiavo? Pernai vieną prisimenu. O gal net užpernai.
Ir dėl to pult draust? Atleiskit - visiška beprotybė.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 3 16 12:35      

Fotografavau geležinkelio stoty nuo apšvietimo bokšto ir dar daug kur. Iš mandagumo paskambinau stoties viršininkui, paaiškinau kokios srities ligonis esu ir ko noriu. Atsakymas buvo - "Lipk. Jei nudribsi, aš apie tave nieko nežinau". Po dviejų minučių jis man perskambino ir liepė atsiklausti stoties elektrikų. Tie ilgai nesuprato ko aš noriu. Kai suprato, sakė - "Jei nebijai, tai ir lipk".
Norit geležinkelį fotografuoti - važiuokit į provinciją. Duos ir traukinį pavairuoti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 3 16 12:40      

ten kur draudziama fotografuot yra zenklai arba istatyme numatytos tvarkos. kiek zinau gelezinkelis nera itrauktas. o va stotyse praktiskai visur yra zenklai arba pasaliniams draudziama arba kaip Vilniaus stoty fotografuoti draudziama. beje Kaune diena stoty fotografafavau gelezinkeli jokiu problemu nebuvo. tikiu kad nakti itartinai gali atrodyti fotografai. todel puikiai suprantu apsauga. nenoreciau ir as problemu del to kad ileidau kazka su fotoaparatu o gal ir paslepta bomba krepsy. gal geriau visgi nakti pasiderinti su kazkuo is auksciau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 16 12:52      

Dangus rašo:
ten kur draudziama fotografuot yra zenklai arba istatyme numatytos tvarkos. kiek zinau gelezinkelis nera itrauktas. o va stotyse praktiskai visur yra zenklai arba pasaliniams draudziama arba kaip Vilniaus stoty fotografuoti draudziama. beje Kaune diena stoty fotografafavau gelezinkeli jokiu problemu nebuvo. tikiu kad nakti itartinai gali atrodyti fotografai. todel puikiai suprantu apsauga. nenoreciau ir as problemu del to kad ileidau kazka su fotoaparatu o gal ir paslepta bomba krepsy. gal geriau visgi nakti pasiderinti su kazkuo is auksciau.


Very Happy Very Happy Very Happy čia SamSamyčius iš Aukštybių turimas omenyje?
sorry už off topic'ą, labai užsijuokiau Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ernestas-kedainius    2009 3 16 12:59      

as manau kad pirma tikras fotografas aukosis viskam del gero kadro. o gelezinkelis netik kaune yra ar vilniuja...jo pilna visur...mazame mieste galvos kad zurnalistas.o vilniuja kaip matau fotografas yra kaip teroristas .....o ta tilta tikrai ne fotografas sprogdino....sekmes gelezinkeliciam-fotografam...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 3 16 13:14      

http://www.muziejai.lt/Informacija/visuom_informavimo_ist.htm

13 straipsnis riboja si bei ta, bet ten koknkreciai nepamineta si situacija, juridinio ir privataus asmens savoka, taigi galima traktuoti ivariai.Manau begius tiltus ir t t galima fotkinti drasiai o stotyse gal atsargiau arba bandyt tartis su vadovybe Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Tutinas    2009 3 16 13:52      

Kaip sakoma kiek žmonių tiek ir nuomonių Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eire    2009 3 16 14:09      

Zoom rašo:
Kiek kartų tiltą sprogdino? Vieną.
Kiek kartų traukiniai nuo bėgių važiavo? Pernai vieną prisimenu. O gal net užpernai.
Ir dėl to pult draust? Atleiskit - visiška beprotybė.


Bebprotybe ar ne, bet draudimai reikalingi... Del visokiu ziopliu ir is neapdairumo atsitinka nelaimes.

Va buvau Anglijoj praeita savaite, nevietoj gelezinkeli kirtau, skubedamas i traukini (pesti), atsivijo du uniformuoti pareigunai ir fsio... 1000 svaru bauda visa laime kad as tik turistas buvau... ir neregistruotas UK, nemokantis mokesciu. Paleido, bet uzsirase duomenis ir sake jei dar kada pagaus gausiu paru pasedet, viesu darbu ir pan...
Manau jie teisingai elgias, ir as uz visom keturiom. Galetu ir Lietuvoj taip padaryt, atsirastu siek tiek pinigu saugumui gelezinkelyje uztikrint.

O del forografavimo tai Dangus manau teisingai sako, kad su fotoaparatu nakti stotyje gali ne kaip atrodyt paprastam pilieciui, pareigunui.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą