Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikia biudžetinio macro objektyvo...

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 11 13:10      

Sveiki... Neseniai "pribrendo" noras įsigyti macro objektyvą už patrauklią kainą ir nežinau ką pasirinkti... Šiaip, jau esu nužiūrėjęs Tamron SP AF DI 90mm f/2.8 Macro, Sigma MACRO 105mm F2.8 EX DG,
Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM ir Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM, todėl norėjau paklausti ar kas tokius naudoja ir kuris yra pranašesnis... Question


Paskutinį kartą redagavo kostas.lisajevičius, 2009 1 11 19:56 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2009 1 11 14:33      

Tamrono fukusavimo ziedas daugeliui nepatinka, nors man kaip tik patogus pasirode. AF letesnis uz canono.
EF-S 60mm tik ant crop body, todel neziureciau as jo. Canon 100mm manau geriausias variantas butu, nors nezinia kaip sigma, nes nieko nezinau apie ja ir nesu bandes.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2009 1 12 4:33      

turiu 100mm ir labai juo dziaugiuosi !

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Eismantas    2009 1 12 10:33      

žiūrėčiau į sigmą 150mm Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 12 17:24      

Arūnas Eismantas rašo:
žiūrėčiau į sigmą 150mm Smile


na jo, gerai būtų, bet reikia grįžti prie tos realybės, kad aš brangesnio nei canon 100mm arba Tamron 90mm neįpirksiu... Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 1 13 0:35      

Kostas Lisajevičius rašo:
na jo, gerai būtų, bet reikia grįžti prie tos realybės, kad aš brangesnio nei canon 100mm arba Tamron 90mm neįpirksiu... Sad


nelabai čia yra dėl ko labai sukt galvą. imi ir perki 100mm canon - stiklas geras, neteko girdėt apie blogas kopijas ar problemas su fokusu, aštrus net ir su pilnai atvira diafragma - na vienu žodžiu nelabai yra dėl ko sukt galvą...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 14 19:28      

o žiūrit iš universalumo pusės: ar Canon 100mm atstoja portretuką? Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 1 14 19:35      

gal kiek per aštrus ir per ilgas ant crop.
85mm gal geriau, bet juk nepirksi atskiro fixo kiekvienam mm Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 14 19:40      

aš žalias: kaip gali būti per aštrus?..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2009 1 15 7:12      

tai pirma sugalvok,kam tau jo reikia.T.o.,ar greitai laxtanciu tarakonu Usus fotkysi,ar nori lb geros kokybes,ir ant ko desi.
Jei ant FF matricos ,tai ta ir turesi.Tada greicio megejui tinka Canono 100 2.8,ir jei noresi kazka nuo toliau pagaudyti,tai Sigmos 150 2.8,arba Tamrono 180 3.5,(lb neblogas,gan greitas).Jei nori kokybes ir esi kantrus,pac geriausias Tamron 90 2.8,tik reikes treniruotis nemazai,kol priprasi.Bet rezultatai stulbinantys,net Canonas 100 nublanksta apie 20%,kas liecia raishka.Lb gerai dirba su uzdara diafragma,uzsisuka iki 32. Dar labai didelis pliusas,kuris primena LEICA,tai svoris.Gan lengvas,ir gausi Heliopano arba B&W filtra uz 20-30lt,kuris 77mm,kainuoja apie 400ltbeto polerizuotas taip pat pigus.,,nes ten stovi retas 55mm,.Bet su juom atsargiai,trapiai atrodo,AF ziedas.
cia mano darbai ,gali paziureti su Tamronu 90 daryti.
http://www.andriussprindys.com/Dizainas/index.html
Beje,Tamronas 180,Sigma 150,ir Canono 100,panashios konstrukcijos,tai atrodo panashiai,kaip Canono 70-200,tvirtai.
Tamronas,kai ishsitraukia visas,jis pailgeja 2gubai,nepatogu labai,vabaliuku nepafotkysi,jei neprates,katais su blenda nustumi,ieshkodamas fokuso.
Ash ishbandes visus minetus,visi su sharakteriu,nuspresk ,ko nori,kam reikia,ir ant ko desi.Kad negalvotum,jog perki tik kad reikia MACRO.
sekmes...lendant i molekules


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 15 14:29      

valio, Pirmas rimtesnis komentaras... labai dėkui! tiesą sakant, pats buvau nusižėjęs Tamron 90mm, tik kažkaip pagirimų iš Lietuvių negirdėjau.... o dėčiau ant Canon 350D ar Canon 5D...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas Milinis    2009 1 15 14:46      

Iš variantų, apie kuriuos šnekama- tik Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM. Vienareikšmiškai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 1 15 15:51      

gal galėtųmėt pagrįsti savo nuomonę?.. kuo jis, apart fokuso, pranašesnis už tamron?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hocenplocas Pipirmėtė    2009 1 15 16:46      

briedis miske rašo:
.. net Canonas 100 nublanksta apie 20%
dėl to ir pasiginčyti galima ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Baltušnikas    2009 1 15 16:49      

jimk rankinį 200mm, fokusuok ranka nesukdamas galvos dėl greičio ir būk laimingas, naudodamas FF klasės optiką ant cropo Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą