Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Megstamo autoriaus darbu stebejimas / sekimas

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Ignas Butėnas    2008 12 16 9:07      

Zinute subalansuota Mindaugui (Admin) bet tinka vartoti ir kitiems kudros gyventojams.

Taigi... kazkaip pagalvojau jog butu daug patogiau narsyti kudroje jei
galetume stebeti savo megstamus autorius, kuriu kiekviena darba butu idomu pastebeti ir nepraziopsoti.

Zinau, kad realizuoti funkcija kuri stebi visus naujus darbus tavo megstamo autoriaus bus gana sudetinga ir uzims ilga laiko tarpa. Tai tada gal bent galima butu padaryti mugtuka autoriaus profilyje pvz toki "Itraukti i megstamus". Ir tada savame profilyje tureti tab'a "megstami autoriai", kuri atsidarius butu tu autoriu listas. Jis gali buti prieinamas arba tik paciam arba buti atviras, kad visi galetu matyti koki autoriu as megstu.

taigi tureti bent visus linkus i megstamus autorius jau butu sis bei tas, es nereiketu kitaip ju ieskoti ir tiesiog perpbegus per visus linkus susirinktum ko reikia.

Idealiausias atvejis aisku butu kad savame profilyje atskirame tabe matyti visus megstamu autoriu darbus kurie pasirode nuo tada kai paskutini karta buvai priijunges... (zinot atrodo tai netaip jau ir sudetinga kaip cia is pradziu nusakiau) Smile

jei supratot ka turiu omeny - gerai, jei ne tai geriausias pavyzdys deviantart.com, kas naudoja, zino kad autoriu stebejimas tikrai padeda susigaudyti.

Dekui uz etery Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pusalotas    2008 12 16 13:09      

Cia sutinku su Ignu, gerai butu...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 12 16 13:14      

jojo... pries metus gerus jau karksejau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 12 16 15:04      

"stebejimas/sekimas" yra geri zodziai Very Happy siaip gyvenimas idomesnis be tu automatiniu priminimu, bent jau nedarbineje erdveje... Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bebras    2008 12 16 15:19      

Galim ir paciam tai pasidaryti , tiesiog nuorodas pasidaryti dienorastyje i megstamus autorius ar i dar ka nors, ir tai tiktu tiems kas isvis beveik nenaudoja dienorascio.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 16 15:44      

o gal galit tuo pačiu dar padaryti ir knopkę "Įtraukti į nemėgstamus" (čia irgi Adminui klausimas)?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 12 16 16:29      

anuka rašo:
o gal galit tuo pačiu dar padaryti ir knopkę "Įtraukti į nemėgstamus" (čia irgi Adminui klausimas)?


Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 12 16 21:15      

tas itraukti i nemegstamus yra puiki ideja, ypac jeigu ja dar patobulinti taip, kad nemegstamiems autoriams visada automatiskai rasytu 3 Smile tada kudroje galima ir nesilankyti daugiau ir gyvent ramia sazine...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Altijus    2008 12 17 2:10      

Dar neblogai būtų,jei SMS žinute praneštų apie mėgstamus ir nemėgstamus ;P

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 17 3:04      

tokia sistema turi savo privalumu ir minusu. Paprastai, dazniausiai del laiko stokos, atejes i svetaine tokios sitemos pagalba perbegi per pasirinktu autoriu darbus ir kiti lieka uz borto.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 12 17 9:06      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
tokia sistema turi savo privalumu ir minusu. Paprastai, dazniausiai del laiko stokos, atejes i svetaine tokios sitemos pagalba perbegi per pasirinktu autoriu darbus ir kiti lieka uz borto.


Taip tiesa, bet kartais ir tenori paziureti ar kazko naujo neidejo pavyzdziui Ramūnas Blavaščiūnas Wink O jei turiu laiko as uzbegu ir pelke ir i kitus paziurineju. Todel cia jau priklauso nuo to ko cia ateini. Todel ir uzvedziau tema, kad lankytojai padiskutuotu ir Mindaugui sudarytu aiskesni vaizda ar to reikia ar ne. Ir jei nuspresta bus kad reikia, tikiu Mindaugas rades laiko kada kitais metais (po svenciu ir po univero rupesciu) ir realizuotu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 17 14:49      

Ignas Butėnas rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
tokia sistema turi savo privalumu ir minusu. Paprastai, dazniausiai del laiko stokos, atejes i svetaine tokios sitemos pagalba perbegi per pasirinktu autoriu darbus ir kiti lieka uz borto.


Taip tiesa, bet kartais ir tenori paziureti ar kazko naujo neidejo pavyzdziui Ramūnas Blavaščiūnas Wink O jei turiu laiko as uzbegu ir pelke ir i kitus paziurineju. Todel cia jau priklauso nuo to ko cia ateini. Todel ir uzvedziau tema, kad lankytojai padiskutuotu ir Mindaugui sudarytu aiskesni vaizda ar to reikia ar ne. Ir jei nuspresta bus kad reikia, tikiu Mindaugas rades laiko kada kitais metais (po svenciu ir po univero rupesciu) ir realizuotu Smile


Ignai, tame ir beda. Butu grazu, kad mes ne tik imtumem is kudros, bet ir duotumem jai. Tikriausiai vienas dalykas, kuri kudrai gali duoti kiekvienas musu, tai demesys kitu darbams (nesvarbu geri jie ar blogi, tikslingos ar smaikscios pastabos, patarimai ar tik vertinimai). Kaip ir kiekvienas musu besiturskianciu cia as neturiu begalybes laisvo laiko, bet stengiuosi bent greitomis perbegti darbus, nubristi i pelke ir iskrapstyti is ten koki beskestanti sedevriuka. Turedamas be abejo patogia galimybe aplankyti tik pasirinktus puslapius, manau, reciau perzvelgciau kitu darbus.
As matau kur kas, galbut, idomiau ir tikslingiau butu idiegti tokius dalykus, kaip koki nors markiravima, kad darbas turi nauju komentaru (kokia nors mirksinti lempute prie darbo) ypac aktualu seniau patalpintiems darbams.
Galimybe atsakyti i komentara ir kad tas, kuriam atsakineji gautu pranesima emailu, kad turi atsakyma (to realizavimui yra ivairiu budu, vienas is galimu yra komentare paimti komentaro i kuri atsakineji numeri i[] ir tada to komentaro autorius gauna pranesima. dabar kudroje mes atsakydami i kuri nors komentara daznai rasome / (pvz 15/).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 12 17 15:25      

ideja nebloga, ir mano nuomone neturetu buti sunkiai igyvendinama, pvz galima naudoti RSS nuoroda ir sekti savo megstama programa su bet kokia RSS nuorodu/feeds tvarkymo programa Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 17 15:36      

nu man keista. nejau neatsimeni autorių, kuriuos mėgsti? kam reikia dar tų mėgstamiausių sąrašo? bonusų rinkimui? na, "kad visi matytų, ką mėgstu"... mano akimis žvelgiant nereikia. rss feed galėtų būti gal, bet aš tai nesinaudočiau. man pakanka širdelės prie nuotraukos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 12 17 17:40      

anuka rašo:
nu man keista. nejau neatsimeni autorių, kuriuos mėgsti? kam reikia dar tų mėgstamiausių sąrašo? bonusų rinkimui? na, "kad visi matytų, ką mėgstu"... mano akimis žvelgiant nereikia. rss feed galėtų būti gal, bet aš tai nesinaudočiau. man pakanka širdelės prie nuotraukos.


Esu linkes pilnai sutikti, tai pasikartosiu: gyvenimas ir taip pilnas visokiu reminderiu, "to do" sarasu, pre-programmintu radio stociu masinoje ir RSS, email filtru etc etc. Kazkaip nesinori ir cia kaip robotui po kudra vaikscioti, kartais buna geresnis jausmas "blin, o gi va jo/s darbus visai pamirsau..." ir paziuret ka per savaite-kita kolega idejo kudron. Laikant kai ka atmintyje gal ir alzheimeris leciau ateis Smile

O visi tie "visible friendai"... negi cia fraip/maispeis/feisbuk Smile

Kas be ko, "megstamu autoriu" feature gi nebutu privaloma Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą