Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Portretinė fotografija, seminaras ir dirbtuvės 2009.01.31-01

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas U.23    2008 12 10 16:33      

Supratau... butumet po 9000lt eme nuo zmogaus tada ir reklamini mokama skelbima Kudroj butumet uzsisake, bet kai tik po 500lt, tai tik info nemokamame forume...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 10 16:49      

Adomas Svirskas rašo:
Supratau, kad destys nurodytas lektorius, tiesiog reklamuojant rengini tamstos paskutine foto man pasirode kaip antireklama Smile Cia subjektyviai diletantiskai, nekreipkit demesio Wink


Aš esu tik tarpininkas kuris skelbia informaciją, suranda patalpas ir pan., tai yra Aleksandro seminaras, lietuvių kalbos jis nemoka ir pats, kad ir kaip norėtų, negalės atlikti organizacinių darbų.
Mano nuotraukos jo darbų ir seminaro nekaip negali reklamuoti. Bet jei Jūs sudomino butent mano persona Smile galite užsukti čia: http://www.pocej.com ir čia: http://www.albertpocej.blogspot.com/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 12 10 17:21      

Žmogus paskelbė informaciją. Ar Jums įsipyko informacijos sklaida? Kokie vis tik nuožmūs ir stačiokai tie lietuviai...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 12 10 18:24      

cruxman rašo:
Žmogus paskelbė informaciją. Ar Jums įsipyko informacijos sklaida? Kokie vis tik nuožmūs ir stačiokai tie lietuviai...


Siaip blevyzgojam, kritiskuma isliejam Wink Man bloga diena, kabinejuos prie visko Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 10 18:25      

Albertas Pocej rašo:
Adomas Svirskas rašo:
Supratau, kad destys nurodytas lektorius, tiesiog reklamuojant rengini tamstos paskutine foto man pasirode kaip antireklama Smile Cia subjektyviai diletantiskai, nekreipkit demesio Wink


Aš esu tik tarpininkas kuris skelbia informaciją, suranda patalpas ir pan., tai yra Aleksandro seminaras, lietuvių kalbos jis nemoka ir pats, kad ir kaip norėtų, negalės atlikti organizacinių darbų.
Mano nuotraukos jo darbų ir seminaro nekaip negali reklamuoti. Bet jei Jūs sudomino butent mano persona Smile galite užsukti čia: http://www.pocej.com ir čia: http://www.albertpocej.blogspot.com/


Na, Jei tai butu Jusu vedamas seminaras as tikrai nedvejociau- zinau ir Jusu darbus ir persona Razz O vat kas tas ponas Medvedevas taip ir neperpratau, bent jau pagal Jusu duotas nuorodas matyti darbai- na, geresni nei vidutinio lygio- bet ne daugiau. Uztat ir bandau isiaiskint ar verta pakloti 500 litu uz tai, kad bus perpasakotos kelios vadovelines tiesos, ar galima tiketis daugiau Question Jei jau dalinates informacija dalinkites iki galo... Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 10 18:27      

cruxman rašo:
Žmogus paskelbė informaciją. Ar Jums įsipyko informacijos sklaida? Kokie vis tik nuožmūs ir stačiokai tie lietuviai...

Nu, as irgi kaip grynakraujis totorius visiskai paciam pritariu Mr. Green Mr. Green Mr. Green


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 10 18:56      

U.23 rašo:

Na, Jei tai butu Jusu vedamas seminaras as tikrai nedvejociau- zinau ir Jusu darbus ir persona O vat kas tas ponas Medvedevas taip ir neperpratau, bent jau pagal Jusu duotas nuorodas matyti darbai- na, geresni nei vidutinio lygio- bet ne daugiau. Uztat ir bandau isiaiskint ar verta pakloti 500 litu uz tai, kad bus perpasakotos kelios vadovelines tiesos, ar galima tiketis daugiau Jei jau dalinates informacija dalinkites iki galo...


Ką aš galiu pasakyti, pažįstu jį asmeniškai, tai yra tikrai neeilinė asmenybė. Medvedevas moka paprastomis frazėmis pasakyti esmę ir jo seminarai yra kur kas veiksmingesni nei kiti. Šiuo metu jis, man rodos yra vienintelis postsovėtinėje erdvėje, kuris moko būtent fotografijos, bent jau kaip aš suprantu šį žodį Smile

Ar verta eiti, kiekvienas sprendžia pats. Aš negaliu spręsti už tave (galiu rašyti tu ?Smile ) ar už ką nors kitą. Jei domina grynai mano nuomonė, taip, eiti verta. Bet kiekvienas turi savo supratimą, moka nuosavus pinigus, turi savo reikalavimus.

Keli galima pasakyti žymus fotokūdros dalyviai (portretistai) ten bus, matyt jiems yra įdomu. Nenoriu vardinti vardų ir pažeisti jų privatumo


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurelijus Tumulevičius    2008 12 10 21:40      

...nezinau, ar reklama tokiam seminarui reikalinga ir dar uz tokius juokingus pinigus?... tik tiek zinau, pabuves renginyje "Siuolaikine Vestuvine Fotografija", supratau kad Aleksandras Medvedevas yra charizmatiska asmenybe... labai daug pasakantis, nieko neslepiantis zmogus... ko truksta lietuviams gerbiantiems savo "uzdirbtus" darbo pobudzius.. nors suprantu ir juos Smile ...matyt pats is tokiu esu Smile ... bet is to zmogaus galima tiketis visakeriopos pagalbos.. zinote jis tikrai ne "lietuvisko bruozo" zmogus..nesuprantu tokiu zmoniu, kurie bando irodyti/paneigti tokio zmogaus "neivertinamaja verte" juolab nemacius zmogaus... tada paprastai pasakoma yra apie to zmogaus "mentaliteta"... o as galvoju, kad Albertas yra Saunuolis padedamas organizuoti tokio zmogaus apsilankymas pas mus... Smile va..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 10 23:03      

Aurelijus Tumulevičius rašo:
...nezinau, ar reklama tokiam seminarui reikalinga ir dar uz tokius juokingus pinigus?... tik tiek zinau, pabuves renginyje "Siuolaikine Vestuvine Fotografija", supratau kad Aleksandras Medvedevas yra charizmatiska asmenybe... labai daug pasakantis, nieko neslepiantis zmogus... ko truksta lietuviams gerbiantiems savo "uzdirbtus" darbo pobudzius.. nors suprantu ir juos Smile ...matyt pats is tokiu esu Smile ... bet is to zmogaus galima tiketis visakeriopos pagalbos.. zinote jis tikrai ne "lietuvisko bruozo" zmogus..nesuprantu tokiu zmoniu, kurie bando irodyti/paneigti tokio zmogaus "neivertinamaja verte" juolab nemacius zmogaus... tada paprastai pasakoma yra apie to zmogaus "mentaliteta"... o as galvoju, kad Albertas yra Saunuolis padedamas organizuoti tokio zmogaus apsilankymas pas mus... Smile va..


Nieks nieko nebando paneigti, tiesiog pries pirkdamas preke , bevelyciau issiaiskint ka man siulo. Jums 500lt juokingi pinigai- man tai dvieju savaiciu vaistu porcija- gal delto ir skaiciuoju kiekviena centa- gyvent, zinote, noris. O jus iskart panika keliat. Dziaukites kol juokinga Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 12 10 23:10      

Nebutu niekas pradejes "spilkuotis", nebutu ir pozityviu rekomendaciju atsirade, manau Smile O ar 500 LTL juokinga suma.. ziurint su kuo ir kokiu momentu palyginsi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2008 12 11 8:30      

A.Pocej organizuojamas seminaras - tai TIK verslas ir nieko daugiau. Nu gi pats pripazink Smile Dalyviams bus suteikta galimybe pasimokinti techniskiau fotografuoti portetus. Bet isties tai tik vadovelines tiesos. Pirmiausia, kad mokinti kitus - reikia moketi tai daryti paciam Smile
Del dalyviu - tai lengvai "apmarketingintos" smegenys Smile Cia as nieko nenoriu izeist Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 11 10:02      

ms rašo:
A.Pocej organizuojamas seminaras - tai TIK verslas ir nieko daugiau. Nu gi pats pripazink Smile Dalyviams bus suteikta galimybe pasimokinti techniskiau fotografuoti portetus. Bet isties tai tik vadovelines tiesos. Pirmiausia, kad mokinti kitus - reikia moketi tai daryti paciam Smile
Del dalyviu - tai lengvai "apmarketingintos" smegenys Smile Cia as nieko nenoriu izeist Smile


Be abejo verslas Laughing . A. Medvedevas uždirba iš pravedimo, FlyLAL iš atskraidinimo, viešbutis iš nakvynės, konferencijų salė iš seminaro vietos, fotoRent iš technikos nuomos, kavinės iš maitinimo, aš savo ruožtu iš organizavimo. Dalyviai gauną jiems reikalingų žinių ir įgūdžių kurių dėka paskui irgi uždirba pinigus. Jums klientai irgi moka už fotografavimą ir nuotraukas. Gyvename pasaulyje kur viešpatauja verslas Smile. Bet man rodos Jūsų lupose žodis verslas įgavo neigiamą prasmę?

Kaip jau buvo rašyta, aš kol kas nesiruošiu kitų mokinti Smile.

ms rašo:
Del dalyviu - tai lengvai "apmarketingintos" smegenys Smile Cia as nieko nenoriu izeist Smile

Bet įžeidžiate ir visai nepažįstamus žmonės kurie gali turėti kitą nuomonę nei Jūs. Kažkodėl vis dar yra gyva ta sovietinė nuomonė, kad jei kažkas ima pinigus, reiškia atiduodantys juos yra „išduriami“. Rinkos sąlygomis yra kaip tik atvirkščiai. Jei aš imu pinigus, reiškia pateikiu atitinkamai kokybišką produktą, kitaip kitą kartą pas mane jau niekas nebepirks.


Supraskite vieną paprastą tiesą, tie seminarai nėra organizuojami vien dėl pinigų, yra kur kas svarbesnis tikslas. Reikia kelti fotografijos, ypač vestuvinės, lygį Lietuvoje, ir tokiu būdu lavinti klientą. O išprusęs klientas turi labai daug privalumų.
Pirma rinka tampa ne laukinė, kaip yra dabar, o daug labiau civilizuota. Daugiau žmonių matydami geras nuotraukas supras, kad ir jiems reikia fotografo vestuvių, vaikų ar savo šeimos įamžinimui ir tt.. Visi fotografai turės daugiau darbo ir aišku didesnius uždarbius.
Daugelis kažkodėl „užsiciklina“ ties savimi ir mėgsta kritikuoti kitus bei skaičiuoti jų pinigus, bet nemato bendros rinkos ir jos perspektyvų. Mes, fotografai tarpusavyje nesame konkurentai, greičiau bendradarbiai, esame vienos rinkos dalyviai ir kuo aukštesnio lygio ji bus, tuo mums visiems bus geriau.

Kuo daugiau bus gerų fotografų, tuo išrankesnį ir skoningesnį klientą suformuosime. Mūsų kaip visumos darbai formuoją kliento skonį, o kartu ir visą šią rinką. Kodėl klientai užsisako tokias paslaugas: http://superstilius.aiva.lt/ , nes nežino, kad yra geriau, nes savo pusseserės vestuvių albumuose tik tokias nuotraukas ir matė.

Gal turite kitų pretendentų į mokytojus, plius pakankamai nebrangius ir įkandamus Lietuvos fotografams, kurie nesako „vadovėlinių tiesų“, būtų malonu apie juos išgirsti. Gal kada nors pavyks pakviesti Joe Buissink'ą.

Medvedevas nesako nei vienos vadovėlinės tiesos, viską ką jis pasakoja yra jo asmeninė jo patirtis, puikiai susisteminta ir paruošta. Tą galės patvirtinti kiekvienas dalyvavęs vestuviniame seminare.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2008 12 11 10:31      

na apie "svarbesni tiksla" rasyti jau tikrai nereikejo Smile
apie mokinima - tai ne tave ir turejau galvoj, o Medvedeva.
Padarom taip. as tau uzduodu klausima, kad tu ji perduotum Medvedevui. Jei jis man i ji atsakys - as uzsirasysiu i jo/tavo organizuojamus kursus Smile ok?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 12 11 10:35      

Manau, kad nepakenktu ir seminaras jaunavedziams "kas yra gera vestuvine fotografija", nes karts nuo karto uzsiraunu ant vestuviu fotografu, kurie su pasididziavimu rodo savo darbus, o man gaila tu zmoniu, nes jiems parduotas visiskas sudas. Bandoma argumentuoti, kad tiems zmonems patinka ir tada tampa tik dar labiau ju gaila.... gal reiktu ir klientus apsviesti, kad nebutu musu broliui lengva suda stumti uz grasius, o tiem kas graziai dirba bet brangiau grauzti duona sausa....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 11 11:14      

ms rašo:

Padarom taip. as tau uzduodu klausima, kad tu ji perduotum Medvedevui. Jei jis man i ji atsakys - as uzsirasysiu i jo/tavo organizuojamus kursus Smile ok?


Tą puikiai gali padaryti be manęs. Jo emailas yra medvdv@gmail.com
Atleisk, bet sklaidyti tavo skeptišką požiūrį neturiu jokio noro Smile.

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Manau, kad nepakenktu ir seminaras jaunavedziams "kas yra gera vestuvine fotografija", nes karts nuo karto uzsiraunu ant vestuviu fotografu, kurie su pasididziavimu rodo savo darbus, o man gaila tu zmoniu, nes jiems parduotas visiskas sudas. Bandoma argumentuoti, kad tiems zmonems patinka ir tada tampa tik dar labiau ju gaila.... gal reiktu ir klientus apsviesti, kad nebutu musu broliui lengva suda stumti uz grasius, o tiem kas graziai dirba bet brangiau grauzti duona sausa....


Vieninteliai kursai klientams, yra mūsų pačių nuotraukos ir kuo geresnės jos bus, tuo geresnius klientus išauginsime. Pastaruoju metu lygis kyla ir tai yra labai džiugu.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą