Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

(Atention,SOS, Uwaga!)padekite, veidrodis ar sisteminis?

     

Pranešimas Ignas Lasauskas    2013 4 14 17:49      

Laba diena,

Zinau, kad gero visi jau pervarge nuo tu klausimu(help, sos, uwaga koki fotika pirkt ir t.t...) neradau atskiros temos kur butu galima apie tai paklausti, tad rasau cia. Kogero pribrendo ta diena kai nusprendziau is telefoniniu spontanisku nuotrauku pereiti i aukstesnes kokybes fotografija. Pats esu zvejys, daug laiko praleidziu gamtoje tad kogero tai ir bus mano pagrindinis taikinys objektyve. vanduo/kalnai/upes/ezerai/zuvys/vabalai zoles ir t.t... beje gyvenu uz poliarinio rato. tad gyvunai kuriu netruksta mano kieme ir siaures pasvaistes taippat. Dar viena butina salyga, kad fotoaparatas galetu isideti i spec deze, kad galeciau sugebeti pasinerti ir po vandeniu... biudzetas ribotas, manau max galeciau skirti iki 3.5tukst taigi i ka jusu nuomone man reiketu atkreipti demesi? veidrodis ar sisteminis? kokie butent konkretus modeliai?
aisku dar didelis pliusas jeigu fotoaparatas turetu nuotolinio valdymo pulteli, nes dazhnai prie vandens einu vienas... ar tie pulteliai prisiderina prie betkokio fotoaparato? Aciu uz atsakymus, nesupykciau jeigu neregistruoti skaitytojai atsakytu tiesiog i Ignelio@yahoo.com kaip supratot esu visiskai zalias fotografijoje, bet esu pasiryzes skirti tam laiko Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą