Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Atjungimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 29   30   31

Pranešimas Nesvarbic    2013 11 12 15:05      

J♂, - Atleiskite Juliau, kad Jus pavadinau Juliuku. Žinoma, kad Jūs man ne Juliukas Daugiau taip nevadinsiu Jūsų viešai (tik mintyse liksit man Juliuku, mat nežinojau kaip kreiptis neįžeidžiant, nes tamstos nikas raidė su vyriško prado simboliu, o profilyje nurodytas vardas baigiasi raide o (nuo rusiško prado ono...) Antras - dėl komentarų aš ir nesiginu ir nepriekaištauju tamstai, - tamsta kitiems priekaištaujate Very Happy Trečia - turite mandagumo stokos, bet tamstai aš ne mama ir ne partija, taip kad neauklėsiu, o priimsiu tokiu, kokiu esate.

Tai ne viską, bet ir šį tą nusako http://fotokudra.lt/autoriai_myl.php Wink

Mindaugas E., - tikiuosi laiku būsiu įspėta, dėl savo netolerantiškų blevyzgų, kad nereikėtų pergyventi Smile
Apie klonus... Nežinau, kokiu būdu šiame tinklapyje aptinkami ir įrodomi klonai, kad tai būtent tas pats asmuo, o ne tarkim darbinis ar viešas IP adresas (ir kompiuteris vienas ar keli su tuo pačiu IP adresu), kur naudojasi keli asmenys. Nejau vienam IP adresui ir kompui galimas tik vienas vartotojas? Ką daryti žmonių grupei, kuri naudojasi viena technika. Sutinku, kad \"naujokas\" gali prisikurti krūvą klonų, kad išstumti savo darbą iš pelkės, bet kam taip elgtis \"pažengusiam\", kuris savo darbus gali kelti tiesiai vertinimui, - nematau logikos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 11 12 15:17      

Pas mane profilyje jokių rusiškų pradų nėra ir ten ne raidė \\\"O\\\", o ženklas simbolizuojantis lytį arba marsą. Bet jums gi svarbiau pastumt, o ne įsigilinti į reikšmes. Kabinėjatės prie vardų ir nikų kaip mažveikė. Ir kaip jūs man nepriekaištaujat, jei jūs prisikabinot prie mano posto būtent su priekaištai kodėl aš taip parašiau. Ir tarp mylimiausių deja ne jūsų komentarai, o darbai ne dėl kurių čia jūs bandot man savo tiesas įrodyti. Beja dėl klonų, tai su IT nesusipykę žmonės žino, kad IP nėra vienintelis kriterijus klonų atsekimui. Ačiū už dėmesį. Geros kloties jums.

P.S. Pagal posakį duodu jums kelią...


Paskutinį kartą redagavo Julka, 2013 11 13 10:28 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nesvarbic    2013 11 13 9:58      

Dižiai gerbiamas Juliau, jūs teigiate, kad man geriau tamstą stumdyti, o ne įsigilinti į reikšmes, tai drįstu paprieštarauti šiam tamstos teiginiui. Drįstu sugrąžinti tamstą į ankstesnį mano pasisakymą apie jūsų \"niką\" ir ženkliuką prie jo, bei jūsų vardą, parašytą profilyje. Neprimygtinai, bet dar kartelį siūlau jį perskaityti aiškumo dėlei. Jei vis tiek nesupratote sutrumpinto mano minčių išdėstymo, tada nepasididžiuosiu ir įnešiu šiek tiek aiškumo... Su Marsu tamstos susieti neturiu jokio pagrindo, tad sieju su vyriško prado pabrėžtinumu, o vardas, kuris parašytas tamstos profilyje baigiasi raide o (Julio), ką aš sieju su svetima kalba kurią moku, tai yra rusų, o ne su ispanų (pvz. Chulio). Kadangi rusu kalboje žodžiai, kurie baigiasi ant o - nurodo, kad tai yra švelniai sakant \"nei vyriška, nei moteriška\" giminė...
Prie tamstos posto neprisikabinau, o tik panaudojau kaip pavyzdį, nes jūs erzinatės dėl kitų Kūdros dalyvių pasisakymų nesigilindamas, kad pasisakote ir pats...
Ir beje dėl klonų - su IT palaikantys draugiškus santykius, žino bent tris būdus, esant reikalui \"susitvarkyti\" su IP, kompiuterio adresais, bei naršykle... Ir IP adreso blokavimas problemos tikrai neišsprendžia, o tik apriboja prieigą prie tinklapio niekuo dėtus vartotojus, kurie taip pat naudojasi tuo IP... O prasižengęs vartotojas, kuris nesusipykęs su IT, tikrai žino daugiau nei tris būdus pasikavoti Smile
Ir jums tokios pat kloties, kokios linkite man (tikiuosi jos palinkėjote) Smile

P.s. Pagal posakį - dėkoju, kad užleidžiate savo kelią, bet aš eisiu savo keliu, nes mano kelias man šypseną kelia, o jūsų kelias... tik neviltį kelia...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rūta**    2013 11 15 14:12      

Galvojau aptylėti, bet pasakysiu savo nuomonę.
Kaip dangyj-taip ir ant žemės.Ar kūdra yra atskira planeta,kad joje vien kultūringi ir inteligentai mirktų? Aplink pilna patinkamų ir nepatinkamų žmonių iš veido,iš eisenos,padal porfesiją,pagal apsirengimo stilių,pagal bendravimą kolektyve (mokykloje).Kad įžeidinėtų-nenoriu,bet kai užknisa (nėra ir to buvę),tai galima atsiknisti Smile Sutinku,kad tvarka ir pagarba reikalinga. Man asmeniškai netrukdo nei vienas kūdrietis. Jei nepatiktų-nebūčiau.
káltas,prikaltas,užkaltas
knYstas, užknYstas,atknYstas Patys vieni kitus užknisam,paskui atknisam ir užkalam.
Ar /papai/ yra blogas žodis? Blogesnis už /pilvas/? Ar gyvenime nenusikeikiame? Viskam yra vieta,laikas,saikas,kontekstas...
Sėkmės darbuose ir bendravime. Esu nusiteikusi geranoriškai,o jei kokią nesąmone parašau-nepykite.Duokim vieni kitiems kelią ir tilpsim visi Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Valevičius    2013 11 19 17:37      

Taip jau nutiko, kad Kūdra šalia savęs susikūrė Pelkę.... O visos neteisingos kūdros pelkėmis ir virsta.
Tai ir čia pelkėjimo procesas labai jaučiasi... Kai atsiranda ydingos taisyklės, prireikia \"dorovės policijos\"... o tada ir nemalonūs santykiai, kaip šio forumo paskutiniuose postuose, atsiranda.... trolių ir klonų gaudymai.
Paslėpta cenzūra matyt dar nuo sovietų į kraują įaugo..., tai čia ir liko. Turiu omeny minusų dėjimą, kai nežinoma kas minusuoja. Net ir skirstymas į pelkę-kūdrą yra cenzūra. Kodėl nepalikti natūralios atrankos ? Kai darbas gaus pliusus, jis \"augs\" ir tuomet pagal reitingus bus galima atsirinkti. Pvz.: http://500px.com/popular - paprastai rūšiuojama į naujas - kylančias - populiarias. Net ir redakcijos skoniui grupė išskirta. Ir aiškiai prie nuotraukų matoma kam kaip patiko.
Jei nuotrauka prasta, niekam nepatinkanti, ji natūraliai nugrims į užmarštį. Tuo būdu nereikės įtarinėti piktavališkų minusuotojų ir klonų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 11 20 7:35      

Sutinku su Aurimu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2013 11 20 12:28      

Eikit į artscene.lt, Aurimai Valevičiau:D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Valevičius    2013 11 20 14:20      

Ta prasme - čia netrukdyti ? Pasiuntėt ... ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2013 11 20 20:19      

Aurimai, jei visų klausysi, tai nežinosi į kurią pusę eiti..... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2013 11 22 10:03      

Ne pasiunčiau, o nurodžiau, kur matosi kiek kas davė balų, ir kas už ką balsavo. Galiu Jus užtikrinti, kad ten intrigų ir nesusipratimų dar daugiau nei čia, todėl emigravau į fotokūdra. Taip kad gal nustokit verkt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Walldis    2013 12 07 0:28      

Juliuk geriau mokykis fotkint .... bus daugiau naudos ..... aaa

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 12 09 14:02      

Walldis nieko asmeniško, bet kitiems patarinėkit... Smile man šis puslapis tik dėl turgaus aktualus.. na ir paveizėt ką žmonės nuveikia.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 29   30   31

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą