Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Atjungimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 28, 29   30   31  

Pranešimas    2010 1 19 22:27      

jurga rašo:
Nejaugi nieko neužkniso gerb. Kristinos Gudmonaitės ir Co spaminimas dienoraščiuose?


ne


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jurga    2010 1 19 22:39      

kokie jūs kantrūs Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 17871    2010 1 19 23:03      

yeti - sniego zhmogus rašo:
jurga rašo:
Nejaugi nieko neužkniso gerb. Kristinos Gudmonaitės ir Co spaminimas dienoraščiuose?


ne


užkniso dar ir kaip!!! Evil or Very Mad atsidarai dienoraščius ir turi skrolinti per belekiek drugelių-pa, šviesos-karių ir dar kažkokiosten fignios kilogramais prikrovusios "kjūūūt" paveiksliukų krūvas...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 1 19 23:35      

17871 rašo:
yeti - sniego zhmogus rašo:
jurga rašo:
Nejaugi nieko neužkniso gerb. Kristinos Gudmonaitės ir Co spaminimas dienoraščiuose?


ne


užkniso dar ir kaip!!! Evil or Very Mad atsidarai dienoraščius ir turi skrolinti per belekiek drugelių-pa, šviesos-karių ir dar kažkokiosten fignios kilogramais prikrovusios "kjūūūt" paveiksliukų krūvas...


kox skirtumas per ka scrolint? man, pvz., patinka...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 17871    2010 1 20 0:11      

Malvydas rašo:
17871 rašo:
yeti - sniego zhmogus rašo:
jurga rašo:
Nejaugi nieko neužkniso gerb. Kristinos Gudmonaitės ir Co spaminimas dienoraščiuose?


ne


užkniso dar ir kaip!!! Evil or Very Mad atsidarai dienoraščius ir turi skrolinti per belekiek drugelių-pa, šviesos-karių ir dar kažkokiosten fignios kilogramais prikrovusios "kjūūūt" paveiksliukų krūvas...


kox skirtumas per ka scrolint? man, pvz., patinka...


patinka kas - melejuonai cyoot paveiksliukų Rolling Eyes fotokūdros kontekste? ar skrolint? Very Happy antru atveju nėra net skirtumo per ką skrolint? Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2010 1 20 0:32      

aš tai manau, kad iš jos pasisakymų ir pasikalbėjimų tarp savo pačios klonų, galima daug ką įžvelgti. galbūt jai tai svarbu ir reikalinga, o bent man tikrai netrukdo Smile be to, kartais visai įdomių dalykų aptikt galima.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 1 20 0:38      

jurga rašo:
Nejaugi nieko neužkniso gerb. Kristinos Gudmonaitės ir Co spaminimas dienoraščiuose?


ne


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 17871    2010 1 20 0:52      

kva rašo:
aš tai manau, kad iš jos pasisakymų ir pasikalbėjimų tarp savo pačios klonų, galima daug ką įžvelgti. galbūt jai tai svarbu ir reikalinga, o bent man tikrai netrukdo Smile be to, kartais visai įdomių dalykų aptikt galima.


wordpress/blogspot/livejournal ne labiau pagal liniją? Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jurga    2010 1 20 8:31      

kva rašo:
aš tai manau, kad iš jos pasisakymų ir pasikalbėjimų tarp savo pačios klonų, galima daug ką įžvelgti. galbūt jai tai svarbu ir reikalinga, o bent man tikrai netrukdo Smile be to, kartais visai įdomių dalykų aptikt galima.


na, bet gal viskam turėtų būt saikas Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 1 20 9:03      

mane asmeniškai tai vargina, kai atsidarinėji dienoraščius vieną po kito ir kokie 8-10 paskutinių yra vieno žmogaus, bet iš skirtingų account'ų ir velnias žino, kodėl negalima to daryti turint vieną vartotoją ir nebūtinai vienu metu išmetant mėnesio triukšmo normą.. kažkokia tvarka ir ribos galėtų būti, mano galva..Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Флагвамвчaйку    2010 1 20 9:59      

[quote="Petruška"]mane asmeniškai tai vargina, kai atsidarinėji dienoraščius vieną po kito ir kokie 8-10 paskutinių yra vieno žmogaus, bet iš skirtingų account'ų ir velnias žino, kodėl negalima to daryti turint vieną vartotoją ir nebūtinai vienu metu išmetant mėnesio triukšmo normą.. kažkokia tvarka ir ribos galėtų būti, mano galva..:)[/quote]


adminui reiktu pasidomet siuo pasamones srautu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bitė Maja    2010 1 20 13:02      

jurga rašo:
Nejaugi nieko neužkniso gerb. Kristinos Gudmonaitės ir Co spaminimas dienoraščiuose?

Kažkiek galima toleruot, bet iki tam tikro lygio, kuris manau jau tikrai peržengtas Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2010 1 20 13:23      

man irgi jau atsibodo. nes mano galva dienoraščiai ne tam skirti, kad klonai lietųsi laisvai... tuo labiau, kad kažkas dar ir apdovanojimus už dienoraščius gauna, tai kaip sugaudyti tuos dienoraščius, kai vienas žmogus visą erdvę grobia? Admin?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 1 20 13:28      

Tų dienoraščių jau nuo ryto nebėra.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2013 10 28 10:28      

Už \"zajabys\" vartotojas Vikaras atjungiamas dviem savaitėm.
Ispėtas buvo ne kartą, laikas daryti išvadas.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 28, 29   30   31  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą