Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Atjungimai

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4 ... 29   30   31  

Pranešimas Admin    2008 1 27 13:12      

Vartotojas Nedas Lužanskis atjungtas už svetimų darbų naudojimą.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nedas Lužanskis    2008 1 29 23:05      

Labai jau cia man didelis nuostolis, kad atjunget. Noresiu ir dar prisijungsiu, nieko jus cia nepadarysit Razz bejegiai esat pries cheaterius. bejegiai!!!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 1 29 23:20      

Nedas Lužanskis rašo:
Labai jau cia man didelis nuostolis, kad atjunget. Noresiu ir dar prisijungsiu, nieko jus cia nepadarysit Razz bejegiai esat pries cheaterius. bejegiai!!!!!


vargselis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 1 29 23:37      

Aj, tu dar iš forumų neatjungtas. Na dzin, pabūk Smile

Labai šakotis nepatariu, nes dėl Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pažeidimų tau galioja baudžiamoji atsakomybė (Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 191 str. pirma dalis), kas numato bausmę iki dviejų metų.

Pacituosiu:
Lietuvos respublikos baudžiamasis kodeksas
191 straipsnis. Autorystės pasisavinimas
1. Tas, kas savo vardu išleido arba viešai paskelbė svetimą literatūros, mokslo, meno ar kitokį kūrinį arba jo dalį, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 1 30 1:26      

blogiausiu atveju bauda..ir ta juokinga butu Smile taip kad cia irgi neisgasdins niekas.. bet jei zmogus pats kiauras kaip surudijusio kibiro dugnas, tai manau cia yra didziausia bausme jam paciam..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nedas Lužanskis    2008 1 30 9:45      

patys jus vargšeliai..... prifotkinat visokių nesąmonių ir paskui: "oi kaip gražu". kiekvienas gali nupyškint ir tą medį, ir gėlę, ir vandenį, ir žmogų - nieko čia nėra sudėtingo. Galit išvis atjungt mane - nieko neprarasiu....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Varanauskas    2008 1 30 9:51      

Nedas Lužanskis rašo:
patys jus vargšeliai..... prifotkinat visokių nesąmonių ir paskui: "oi kaip gražu". kiekvienas gali nupyškint ir tą medį, ir gėlę, ir vandenį, ir žmogų - nieko čia nėra sudėtingo. Galit išvis atjungt mane - nieko neprarasiu....


jei gali kiekvienas, tai kodėl pats to nepadarai? jei jau taip nėra sudėtinga tai reikėjo taip ir padaryt..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 30 10:04      

Nedas Lužanskis rašo:
Labai jau cia man didelis nuostolis, kad atjunget. Noresiu ir dar prisijungsiu, nieko jus cia nepadarysit Razz bejegiai esat pries cheaterius. bejegiai!!!!!


is tokiu komentaru matos kad zmogu sugniuzdem. gaila biskuti. pats neteisus o dar bando kelt balsa. patinka man apgavikai ir melagiai. kazkaip sazine negrauzia jei kas nors jiems nutinka Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Thomas Andrijauskas    2008 2 01 23:54      

Nedas Lužanskis rašo:
patys jus vargšeliai..... prifotkinat visokių nesąmonių ir paskui: "oi kaip gražu". kiekvienas gali nupyškint ir tą medį, ir gėlę, ir vandenį, ir žmogų - nieko čia nėra sudėtingo. Galit išvis atjungt mane - nieko neprarasiu....


o kodel tu nesugebejai? Smile))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ram Tau    2008 2 15 22:36      

Sukele itarima photohunter darbu autoryste. Ir to priezastis jo komentarai darbuose:
pirma nuotrauka:
http://fotokudra.lt/img.php?img=63257 - kuklus lietuviskas atsakymas :
23. photohunter (2008 02 06 23:05)
Nuoširdus ačiū visiems!
Po to mirtina tyla kituose desdimtyje darbu ir ti vienuoliktame http://fotokudra.lt/img.php?img=66215 staiga lietuviu kalbos zinios dingsta - komentaras angliskas:
14. photohunter (2008 02 15 17:45)
Thanks! Great comment. No more sharings in future. Don't
worry, be happy and have a nice day!
Dar viena keistenybe neiviena nuotrauka neturi pavadinbimo. Visos nuotraukos kurias patalpino sis vartotojas vertos parodos. Kuriuoje parodoje nei prie vienos nuotraukos nerasomi pavadinimai?
Jokiu budu nenoriu izeisti autoriaus, bet ar neperdaug keistenybiu?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2008 2 15 22:58      

Jis gi latvis, viskas ten gerai manau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ram Tau    2008 2 15 23:36      

Tikrasis nuotrauku autorius greiciausiai latvis bet ar pas mus jis pats ar tik jo darbu retransliatorius? Gal as ir klystu bet sestas jausmas ... Nu nesielgia taip slapukiskai profesionalai.
Jei tikrai cia uzsuko pats autorius Mindaugai siulik jam tapti klubo nariu jis su savo sugebejimais tikrai to vertas manau jus visi uz tai prabalsuosite o jeigu klastote jis nesutiks.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 2 15 23:54      

Tu savo žiūrėk neįtarinėjęsWink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 2 16 10:17      

Net juokinga kaip apgailėtina : ))))

Aš čia dėl nedo lužinsko ar kokio ten Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas KL    2008 2 16 21:39      

Jeigu žmogelis iš Latvijos, turi gerą techniką, kantrybės laukti savo vilkų arba paukščiukų ir padaryti tokias nuotraukas tai yra šaunu. Norint tiek pasiekti reikia labai daug dirbti ir tureti kantrybės Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4 ... 29   30   31  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą