Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Reikalingas retušavimo mokytojas

     

Pranešimas Algis M.    2013 1 11 1:55      

Reikalas toks - teoriją aš jau žinau. Peržiūrėjau nemažai tutorialų ta tema. Dabar reik praktikos. Konkrečiai - norėčiau pasimokyti dirbti su oda. Kaip padaryti, kad ji atrodytų lygesnė, gražesnė, bet kartu ir nebūtų plastmasinė (angliškai tas dalykas vadinasi "dodge & burn". Kaip lietuviškai - nežinau). Darbas su "Portraiture" ir kitais filtrais nedomina. Photoshopu dirbu virš 10 metų. Dėl kainos susitartume.

dalgis22@gmail.com
8 670 81 397


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2013 1 11 14:20      

Photoshopu dirbi virs 10 metu? O nebandei tokio varianto: "размытие по Гаусу" ir veliau prideti "контурная резкость"? Zinoma, su maske ir t.t..
Paprastas, bet pakankamai efektyvus ir gerai kontroliuojamas budas, visada duodantis gera zezultata.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algis M.    2013 1 12 1:09      

Andriau, šitas būdas jau seniai išbandytas. Pabliūrint ir pašarpint tai visi moka. Deja, kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad paprasto Dodge & Burn (50% Gray Layer/Soft Light Blending mode + Brush įrankis) niekas nepakeis. Puikus dalykas, kai deramai moki juo naudotis. Bet būtent praktikos, kurias ten vietas reikia šviesinti, kurias tamsinti, kurias geriau palikti ramybėje man ir trūksta.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 3 27 15:00      

Labas, 2 metus retusavau veidus. Galeciau padeti. Jei dar domina atsiusiu i tavo e-maila savo retuso pavyzdziu, kad suprastum kiek pati ismanau. Galiu pasakyti tiek, kad graziausiai oda isgaunu kai kiekviena odos ploteli retusuoju \"rankom\", ypac su healing brush ir patch (sis priesingai nei stamp neisblurina), po to jei naudoju filtra visai odai tai tik minimaliai. Kas del \\\"dodge & burn\\\" tikrai superins dalykas. Nezinau ar gali tave kas nors pamokint, kiek ir kur jo naudoti. As studijavau dailes akademijoje, mokiausi piesimo, anatomijos, todel ta zinau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nasicomy    2013 3 28 10:34      

Isivesk Tymis foto ir retusavimas.Jis tave pamokys uz 200 Lt Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2013 9 06 13:44      

Būdų yra nemažai, kolkas priėjau prie išvados, kad visai neblogai, kai kiekvieną būdą naudoji tam tikrais atvėjais, ir komplekse rezultatas gaunasi visai neblogas. Turiu omeny, kad nenaudoju tik filtrą, arba tik šviesiau/tamsiau (dodge/burn), arba tik kažką kitą. Tiesiog retušuojant pamatai, kokiais atvėjais geriausiai tiks vienoks arba kitoks įrankis. Vienam defektui pašalinti užtenka healing brush, kitam reiktu štampo, kažkur - dodge... Kartu su kai kuriais filtrais gaunas norimas rezultatas. Manau, kad įrankiai ir buvo kūriami skirtingam darbui.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą