Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

pirkčiau 46mm filtrus

     

Pranešimas martynas a.    2008 9 02 10:13      

Sveiki,
reiktų šių įsukamų filtrų:
geltono (K2), raudono (25A), bei ND (4x arba kito). Gali buti nauji/naudoti. Patogiausia būtų Vilniuje. Rašyti temoje ar asm. pranešima. Dėkui.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas disintegration    2008 9 02 15:09      

Nekuriant atskiros temos, man irgi kaip tik reiktų raudono ir ND, tiktai 49 mm.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas klaida    2008 10 02 13:05      

Is kur iskasti 46mm polerizuota filtra Lumixui Sad gal turite variantu ?
P.S.
pirkimas is uzsienio svetainiu netenkina


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Artūras Armonas    2008 10 04 15:06      

turiu HOYA HMC 49mm UV(0) nenaudojama

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas L.    2008 10 05 16:16      

aš 46mm žalią. už 10lt atiduočiau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2008 10 05 22:31      

manau kad ir B&W,arba net Heliopana gautai ,labai pigiai.tokiu ishmatavimu,nelabai kamreik ir neturi kainos.Pasidomek,int. nes esu 55mm nusipirkes Polericuota uz 50lt,nauja B&W,kuris 58mm kainuoja jau apie 250lt.Pasidomek,nes B&W tai NR1 (ish pasaulinio 10tuko).Sekmes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 10 06 8:21      

briedis miske rašo:
manau kad ir B&W,arba net Heliopana gautai ,labai pigiai.tokiu ishmatavimu,nelabai kamreik ir neturi kainos.Pasidomek,int. nes esu 55mm nusipirkes Polericuota uz 50lt,nauja B&W,kuris 58mm kainuoja jau apie 250lt.Pasidomek,nes B&W tai NR1 (ish pasaulinio 10tuko).Sekmes


BW nelygu BW. nors tai brand number 1, bet ju kainos irgi tarpusavyje smarkiai skiriasi, nes buna single coated, multicoated, multi resistant coating (MRC) ir taip toliau. 55mm naudoja visa pagrindine zeiss contax optika ir tai nera visai jau toks nepopuliarus diametras, lygiai kaip ir 46mm - Leica M sistemoje televykai visi eina su 46mm...


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą