Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ar yra kur išsinuomoti skanerį juostoms skanuoti?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Andrius G.    2008 11 18 10:44      

Sveiki. Kur būtų galima išsinuomoti kokį normalaus formato juostelėm nusiskanuot? Ar išvis tokia paslauga kur teikiama ar čia jau reiktų akis į akį su kokiu dėdžium tartis, kad paskolintų (išnuomuotų)? Ir kiek tas malonumas galėtų kainuoti? Dėkui už atsakymus, nuorodas, pasiųlymus Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jogminas    2008 11 18 12:35      

koks miestas?

-----------------------
www.fotoaparatas.lt


Paskutinį kartą redagavo Darius Jogminas, 2008 11 20 16:07 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simonas Valatka    2008 11 18 12:49      

Darius Jogminas rašo:
koks miestas?

Vilnius irgi domintų


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 11 18 13:59      

ar nera papraschiau nuneshti i normalia atelje nuskanuoti , jei pats neturi kuom. bo su tais 'naminiais' skaneriaias nera taip viskas paparasta.turi ivaldyti dar ta skanavima, kaip ka sujungti programoje ir .t.t. tai laiko atims daug, o juk nuoma tiksi gi... tik tak tik tak..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2008 11 18 15:11      

to: Marijus.
Kiek anksciau domėjausi, tai kaina fotolabe buvo 50 ct (gal kai kur pigiau nzn), už vieną kadrą. Tai jei reik pvz 500 kadrų nusiskanint, tai išeitų 250 Lt Manau nuoma būtų daug pigiau. Kad ir parai išsinuomuotum kur ir pavargęs trupurį nusiskanintum viską. Ar aš nusišneku truputį?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2008 11 18 15:13      

To Darius:
Šiaip mokausi Kaune, bet neproblema manau kiti miestai...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jogminas    2008 11 18 15:21      

Pritariu Marijui, kad i labą nešt paprasčiau. Nes kiekvienas skaneris su savp pričiūdais.
Kol išmoksi normaliai skanuot, gali pora vakarų prie kompo praleist ir tai dar neaišku ar liksi rezultatais patenkintas.
Jei daug juostos "vartoji", papraščiau man rods įsigyti skanerį ir bandyt jį "prisijaukinti". Kada nors atsipirks Smile

-----------------------
www.fotoaparatas.lt


Paskutinį kartą redagavo Darius Jogminas, 2008 11 20 16:07 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 11 18 15:35      

Andrius G. rašo:
to: Marijus.
Kiek anksciau domėjausi, tai kaina fotolabe buvo 50 ct (gal kai kur pigiau nzn), už vieną kadrą. Tai jei reik pvz 500 kadrų nusiskanint, tai išeitų 250 Lt Manau nuoma būtų daug pigiau. Kad ir parai išsinuomuotum kur ir pavargęs trupurį nusiskanintum viską. Ar aš nusišneku truputį?


gal, o gal ir ne.. man vieną kadrą nusiskanuot dažniausiai apie 10-15 minučių išeina, kartais ir dar ilgiau.. na čia su "to optimalaus varianto" paieškom, ir su pabrowsinimais kol skanuojasi. Galima gal ir greičiau.. bet vis vien sumoj apie kelias paras gautųsi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 11 18 16:27      

500kadru. tai vat tai ir sakyk atelje .tegul kaina siulo.
man jei reiketu per para 500kadru atskanuoti su naminiu skaneriui. apakchiau arba iprakeikes visas fotografijos esmes fotikus ishmeschiau.kad niekad nebekiltu pagundu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 11 18 17:01      

Net 500 kadrų nereikia - aš dažniausiai daugiau vienos 120 juostos per vakarą nuskanuot neprisiverčiu..

nors iš kitos pusės - klausimas kaip ten nuskenuos po 50ct - spėju pilnai automatu ir minimalia rezoliucija... nežinau
ar aš apsidžiaugčiau tokius skanusgavęs..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 11 18 17:07      

hideo rašo:
Net 500 kadrų nereikia - aš dažniausiai daugiau vienos 120 juostos per vakarą nuskanuot neprisiverčiu..

nors iš kitos pusės - klausimas kaip ten nuskenuos po 50ct - spėju pilnai automatu ir minimalia rezoliucija... nežinau
ar aš apidžiaugčiau tokius skanusgavęs..

man pries kelis metus, kai neturejau skanuodavo po27cnt uzh kadra. 3000x2000.18mb tiff. ir sakychiau laaabai kokybishkai. tiesa dulkiu ir ibrezhimu ant spalvotu nebelikdavo.
pats namie vargstu jei kokias tris juostas reikia nuskanuoti per vakara . brrrr.o ir skanuoju dazhniausiai tik 1600dpi , tik jei reikia popieriuj spaust perskanuoju su 3200


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 11 18 18:17      

as ties kiekvienu kadru nesibovyju. nusistates kelis profailus turiu. skenuoju 2000dpi i jpg. kadrai kurie geresni mano akiai is kart perskenuoju i .nef arba tif formata. juostai apie gera valanda iseina su dedikuotu skeneriu Smile.

pasiskaiciuok Andriau gal net apsimoka tau uz kokius 200-300 isigyt paprasta flatbetuka ir persiskenuot tuos 500 kadru.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 11 18 18:25      

na sekdavosi gal
aš tik kai savo rolleicordą įsigijau, pirmas juostas nešiau į fujio minilabą ryškint ir skanuot
pikselių ir megabaitų tai jo, pakankamai, bet tuo gerumas ir baigdavosi. spalvotos juostos
nuskanuotos su velniai žino kaip suvestom spalvom, juodai baltos (c41 tiesa) irgi šlykštuma,
kontrasto arba nėr, arba per daug, pustoniai išėsti.. plius dar viskas budavo užšarpinama be proto,
bet taip kažkaip keistai - atrodo vaizdas po apačia paplaukęs, o ant viršaus kontūras užšarpintas, su
tokiom aureolėm. nepatiko vienu žodžiu. labai

bet tai ir faktas, kad tokius kiekius pigiai skanuojant (iš manęs lupo po 2lt už kadrą, beje) nieks atsikrai
prie kiekvieno kadro nesiknis su nustatymais. kartais net ir prie atsikros juostos ne Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2008 11 19 9:45      

Kadangi aš nelabai žinau, kaip ten kas su tais skaneriais ir kiek tai laiko užtrunka, tai ir galvojau, kad tai neturėtų būti labai sudėtinga. Dabar jau suprantu, kad į fotolabą nešt gal ir geriau. Bet čia jau financų reikalas. Čia va buvo pasiūlymu nusipirkt skanerį "Jei daug juostos "vartoji", papraščiau man rods įsigyti skanerį ir bandyt jį "prisijaukinti". Kada nors atsipirks" . Jo būtų gerai, bet nėra valiutos tam reikalui. Ir man ištiesų kokybė kažkokia labai nereikalinga. Nėra ten stebuklingi kažkokie kadrai. Smile Pradžiamokslis... Šiaip nusiskanint, kad skaitmeniniam formate turėt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius G.    2008 11 19 13:46      

pasiskaiciuok Andriau gal net apsimoka tau uz kokius 200-300 isigyt paprasta flatbetuka ir persiskenuot tuos 500 kadru.[/quote]

Gal galėtumėt plačiau paaiškint kas tas flatbetukas? Arba bent pavadinimą tikrą užrašykit (Angliškai ar Lietuviškai). Dėkui Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą