Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nikon D5000

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Indre    2012 8 11 22:12      

Domiuosi fotografija, nusipirkau būtent tokį fotoaparatą, bet kitinis obektyvas nėra labai geras,negali sulieti gerai ir t.t. žadu pirkti kitą objektyvą,gal kas turi,pirko šitokiam fotikui objektyvą,galėtu patarti ar pasakyti kokį pirkti , kad būtų geresnes kokybes nuotraukos nei su kitiniu objektyvu.. dekui:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2012 8 12 8:27      

http://www.efoto.lt/objektyvas/nikon_afs_dx_35mm_f1.8_g

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2012 8 14 14:30      

Sulieti fona reikia su platesnes diafragmos objektyvu (pradedant nuo f2,8 ). Speju, kad fotografuojate portretus, jei kalbate apie suliejima. Tam yra fiksai. Kuo didesnis fikso zidinio nuotolis, tuo geriau tinka portretams, pradedant nuo 50mm...85mm, todel kad...35-ukas geras, bet fotografuojant su juo veidus is arti galimi vaizdo iskraipymai.

Paskutinį kartą redagavo Andrius P., 2012 8 14 15:11 . Redaguota 3 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indre    2012 8 14 14:55      

Gerai, gal dar atsirastu žmonių kurie man padėtų pagrindus fotografuojant? kas tas išlaikymas ir t.t. lyg ir susiradau info bet vis nedaeina nes paaiskinta ne gan aiskiai,cia tas islaikymas kazkoks,pvz fotkinu koki nors daikta,ir nefotkina, laikau kad ir ilgiau fotkinimo mygtuka bet vis nefotkina,tai cia reikia kazkoki islaikyma padaryti,kad fotkintu? ar nebuna jums taip,kad pvz fotkinu koki daikta ir neleidzia fotografuoti,nors ir ilgiau laikau mygtuka fotografavimo, o po akimirkos nukreipus fotika i siena pvz iskart nufotkina.. tai kas cia per nsm? aciu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2012 8 14 15:10      

Jei Jus domites islaikymu, gal Jus fotografuojate S rezimu ir nustatet ilga islaikyma?
Reikia paskaityti aparato instrukcija, tai butina kiekvienam! Smile
Del islaikymo: yra trys pagrindiniai parametrai: diafragma, islaikymas, ISO. Norint fotografuoti ne autorezimu, reikia zinoti apie siuos parametrus ir ju tarpusavio rysi, Jei labai truksta elementariu ziniu, galeciau pakonsultuoti trumpai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indre    2012 8 14 15:13      

Aš skaičiau ta knygute instrukcijas jau turbut penkis kartus bet nieko nesuprantu Very Happy nei kas tas ISO nei t.t. diafragrama tai žinau bet nesuprantu ten tu skaičių visokiu, ir fotografuoju ne S režimu, ir t..t ir aš nenoriu išlaikymo aš tik klausiu ar tai yra išlaikymas jeigu fotografuoju bet fotkina fotikas..?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2012 8 14 15:26      

Gali buti, kad ijungtas koks nors uzrakto suveikimo uzlaikymas, galbut fokusuojate is pernelyg arti, o objektyvas gali fokusuotis tik is didesnio minimalaus atstumo; galbut objektas labai blogai apsviestas ir todel nesusifokusuoja aparatas ir nefotkina. Gali buti, kad fotografuojat ne S rezimu, o pvz. A rezimu (gali buti ir P, ir auto). Bet ISO nustatytas zemas, apsvietimas prastas, todel islaikymas rezultate gaunasi ilgas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indre    2012 8 14 15:27      

mhm.. makalyne zodziu..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2012 8 14 15:31      

Jo. Reikia paimti aparata ir pasiziureti jo nustatymus. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2012 8 14 15:35      

Ijunkite A rezima, nustatykite ISO800 arba ISO1600; ratuku nustatykite minimalu diafragmos skaiciu (f3.5 prie zidinio nuotolio 18mm jusu objektyve), iseikite i balkona ir nufotografuokite. Be blykstes.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indre    2012 8 14 15:37      

Bet man ne balkona lauke fotografuoti reikia, beleka lauke ir taip fotkina, as noriu pritraukus daikta nufotkinti,kad graziai gautusi, ir fonas susilietu ir nefotkina.. o beto kaip nusistatyt ta ISO800 arba ISO1600;? ir kas tai yra? Very Happy as juk sakiau,kad neturiu pagrindu:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius P.    2012 8 14 15:43      

Kam man tos pavaros automobilyje, nezinau as ju. As noriu ralyje dalyvauti, kad vaziuoti greiciau uz visus.
Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indre    2012 8 14 15:50      

Very HappyD

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2012 8 14 16:00      

Nusistatykit auto rezima ir fotografuokit nesukdama galvos, o is arti prikisus jums nenufotografuos, nesufokusuos objektyvas. prie ISO 1600 ir F 3,5, islindus i balkona dienos metu gausis baltas blynas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indre    2012 8 14 16:57      

Nu aš nenoriu vien su auto režimu, nes noriu kad butu gražios nuotraukos, o su auto režimu nera vien gražios, tai kaip tada kiti nufotkina iš arti pritraukę gražiai?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą