Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Šeštadienį kauniečiai važiuoja į Vilnių

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Rimantas Steponavičius    2008 9 01 20:05      

Šį savaitgalį (šeštadienį) kauniečiai organizuoja "išvažiuojamąjį"susitikimą. Važiuosim aplankyt Vilniaus, ta proga planuojam apžiūrėt kelias fotofestivalio "In focus"parodas. Kas gali ir nori, prašom prisijungt Smile Orą žada nuostabų.

Viską organizuoja Evelina Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 9 01 21:27      

o-cho-cho! Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 9 02 7:45      

Oj laukiam laukiam, mes kauniečių laukiam Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2008 9 02 15:28      

..ee... a kas iš kauniečių galėt man iš Diax prigriebt kažikokį 49mm filtriuką,kurį anas man neatsargiai pažadėjo... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bitė Maja    2008 9 03 10:14      

Arvydas Venclovas rašo:
..ee... a kas iš kauniečių galėt man iš Diax prigriebt kažikokį 49mm filtriuką,kurį anas man neatsargiai pažadėjo... Smile


Aišku kad galėsim,jei tik duos Very Happy Būtų neblogai sužinot to Diaxo(ir Jūsų) telefoną,brūkštelkit man privačiai Wink
Šiaip jei dar yra abejojančių,tai visos "In Focus"parodos yra nemokamos,kauniečiams kainuotų tik kelionė(alų,kavų ir t.t.net neskaičiuoju,čia kaip visada Smile )Manau tikrai verta.Info apie parodas galima rasti spaudoje,pvz.kad ir čia: http://www.culture.lt/7md/?leid_id=812&kas=straipsnis&st_id=8611 Ir dar būtų labai gerai,kad bent iš vakaro būtų aišku kiek važiuoja,ar su mašinom ir t.t. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linosz Kranowski    2008 9 04 12:13      

kelinta, is kur, ir kuo vaziuojate?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 9 04 15:00      

O tai čia, Vilniuje, jūs...emmm... su vilniečiais tipo nenorėsit susitikti??? Bite, nejau neparodysi Kauno chebros? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 9 04 15:04      

Edita rašo:
O tai čia, Vilniuje, jūs...emmm... su vilniečiais tipo nenorėsit susitikti??? Bite, nejau neparodysi Kauno chebros? Smile

A arkiestras ir kilimas randuonas sutikimui bus ?Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bitė Maja    2008 9 04 15:09      

Edita rašo:
O tai čia, Vilniuje, jūs...emmm... su vilniečiais tipo nenorėsit susitikti??? Bite, nejau neparodysi Kauno chebros? Smile

Norėsim norėsim,jei ir jūs norėsit Very Happy
Išvažiavimas būtų iš ryto,ne per anksti,apie kokią 11 manau.Kaip važiuosim,dar neaišku,bet visada yra autobusai,jeigu ką Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 9 04 22:12      

Saulius rašo:
Edita rašo:
O tai čia, Vilniuje, jūs...emmm... su vilniečiais tipo nenorėsit susitikti??? Bite, nejau neparodysi Kauno chebros? Smile

A arkiestras ir kilimas randuonas sutikimui bus ?Wink


...O gal pakaks duonos su česnakais? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Edita    2008 9 04 22:13      

Bitė Maja rašo:
Edita rašo:
O tai čia, Vilniuje, jūs...emmm... su vilniečiais tipo nenorėsit susitikti??? Bite, nejau neparodysi Kauno chebros? Smile

Norėsim norėsim,jei ir jūs norėsit Very Happy
Išvažiavimas būtų iš ryto,ne per anksti,apie kokią 11 manau.Kaip važiuosim,dar neaišku,bet visada yra autobusai,jeigu ką Smile


Kai jau kažką žinosit - parašyk Smile Gal išties pavyks susimatyti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 9 05 9:22      

gal ir aš šeštadienį važiuosiu iš Kauno į Vilnių, nežinau ar bus laisvo laiko bet norėčiau į tą "In Focus" parodą užsukti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 9 05 9:52      

Edita rašo:
Saulius rašo:
Edita rašo:
O tai čia, Vilniuje, jūs...emmm... su vilniečiais tipo nenorėsit susitikti??? Bite, nejau neparodysi Kauno chebros? Smile

A arkiestras ir kilimas randuonas sutikimui bus ?Wink


...O gal pakaks duonos su česnakais? Smile


suprantama pakaks juk dabar tokie sunkus laikai krize infliacija Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 9 05 10:53      

o čia kur kaip kada viskas bus? vilniaus gale ta prasme

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 9 05 11:09      

jus cia nekliedeje bent i kudros gimtadieni atlekit, ir to bus per akis Smile lekia ji mat sestadieni kazkoki Smile Kur busit per gimtadieni,a? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą