Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kuri pasirinkti?!

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Patieška    2008 7 31 23:18      



» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 8 05 15:13      

Justina Lasauskaite rašo:
sveiki, gal galite patarti, kuri fotoparata pasirinkti? stai mano variantai:

1) Nikon D80
2) Canon EOS 400D
3) Canon 40D


is anksto dekoju Smile


Is visu tavo modeliu geriausias charakteristikas turi Canon 40D. antroj vietoj D80 (si modeli turiu pats) ir vistik 400d tenka paskutinioji. apie canon deja daug patart negaliu nes del asmeniniu priezasciu naudojuos nikon technika (taciau tikrai nesakau jog canon prastesni taciau man nikon stipresnes puses labiau imponuoja).
viskas priklauso kaip rimtai nori uzssimt . canon d40 yra pusiau profesionalus.nors jis jau gana ,,senas,, dauguma aspectu prilysta ir net keletu lenkia nauja nikon d300. si kamera kaip pradedanciajai gali but per sudetinga. prisimink-kuo labiau profesionalesne kamera, tuo daugiau dalyku kuriuos valdysi tu pati o ne automatika. taciau jei leidzia finansai ir pasiryzus mokintis si kamera pirmoj vietoj.taciau iskart reikia galvot apie gera optika. prasta optika bus lygiai tas pats kaip mersedesui uzdetum volgos padangas.

d80. nors dauguma vistik pradedanciajam siulo rinktis d40 d40x arba d60 vistik as rinkciaus d80. man asmeniskai jos pliusas tas kad ji turi 11 fokusavimo tasku, o ne 3 kaip pries tai minetos kameros. bet tai kone vienintelis pliusas jau nekalbant kad su siuo fotoapartu veiks visos nikon optikos, jis zymiai smagiau laikosi negu pries tai mineti modeliai.
d80 kokybiskas fotoaparatas. visais aspektais lenkiantis 400d.

reziume.
kadangi renkiesi tarp dvieju gamintoju canon ir nikon issirinkt yra sunkiau (ir neklausyk canon turetoju paistalu kad canon yra geriau taip tikrai nera,tiesiog lietuvoje jie yra populiaresni nes yra susiformaves canon kultas)ab gamintoaji lipa vienas kitam ant kulnu ir lenkia vienas kita ivairiose vietose bet tos lenktynes vyksta zingsnelio skirtmu. mane nikonuose traukia greitis, fukncionalumas, geras fokusas bei ypac kaip jie laikosi rankoje (ne vienas gamintojas jiems neprilygsta) .canon issiskiria savo nuotrauku kokybe prie aukstu ISO (d400 i tai nepretenduoja nes d80 isties duoda geresne kokybe).

Gera optika kainuoja daugiau negu fotoaparatas. kadangi optikos yra keiciamos jas galesi naudot ir ateityje su tobulesniais modeliai.fotoaparatai sensta kas 12-18 men, optikos daug leciau.isidemek kad pasirinkus kuri nors gamintoja i kita bus pakeist sunku, ypac jei turesi brangios optikos nes ji veiks tik su to gamintojo fotoaparatais.

bet dabar gryztu prie klausimo.atsakau
jei patinka canon tada canon 40d.jis bus brangiasias.
jei nikon d80 (bet verta galvoti ir apie d60 arba d40x)

i 400d mano nuomone nera labai geras pirkinys.nebent rinktumeisi tarp nikono d40x ir 400d. 400d butu geresnis fotografuojant judesi prie blgesnio apsvietimo t.y uzdaroje patalpoje


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 8 05 15:33      

Mindaugas Svoba rašo:
(bet verta galvoti ir apie d60 arba d40x)


gal geriau ne - o tai teks su kai kuriais objektyvais rankytėm fokusuot


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 8 06 20:09      

Mindaugas Svoba rašo:
Justina Lasauskaite rašo:
sveiki, gal galite patarti, kuri fotoparata pasirinkti? stai mano variantai:

1) Nikon D80
2) Canon EOS 400D
3) Canon 40D


is anksto dekoju Smile


Is visu tavo modeliu geriausias charakteristikas turi Canon 40D. antroj vietoj D80 (si modeli turiu pats) ir vistik 400d tenka paskutinioji. apie canon deja daug patart negaliu nes del asmeniniu priezasciu naudojuos nikon technika (taciau tikrai nesakau jog canon prastesni taciau man nikon stipresnes puses labiau imponuoja).
viskas priklauso kaip rimtai nori uzssimt . canon d40 yra pusiau profesionalus.nors jis jau gana ,,senas,, dauguma aspectu prilysta ir net keletu lenkia nauja nikon d300. si kamera kaip pradedanciajai gali but per sudetinga. prisimink-kuo labiau profesionalesne kamera, tuo daugiau dalyku kuriuos valdysi tu pati o ne automatika. taciau jei leidzia finansai ir pasiryzus mokintis si kamera pirmoj vietoj.taciau iskart reikia galvot apie gera optika. prasta optika bus lygiai tas pats kaip mersedesui uzdetum volgos padangas.

d80. nors dauguma vistik pradedanciajam siulo rinktis d40 d40x arba d60 vistik as rinkciaus d80. man asmeniskai jos pliusas tas kad ji turi 11 fokusavimo tasku, o ne 3 kaip pries tai minetos kameros. bet tai kone vienintelis pliusas jau nekalbant kad su siuo fotoapartu veiks visos nikon optikos, jis zymiai smagiau laikosi negu pries tai mineti modeliai.
d80 kokybiskas fotoaparatas. visais aspektais lenkiantis 400d.

reziume.
kadangi renkiesi tarp dvieju gamintoju canon ir nikon issirinkt yra sunkiau (ir neklausyk canon turetoju paistalu kad canon yra geriau taip tikrai nera,tiesiog lietuvoje jie yra populiaresni nes yra susiformaves canon kultas)ab gamintoaji lipa vienas kitam ant kulnu ir lenkia vienas kita ivairiose vietose bet tos lenktynes vyksta zingsnelio skirtmu. mane nikonuose traukia greitis, fukncionalumas, geras fokusas bei ypac kaip jie laikosi rankoje (ne vienas gamintojas jiems neprilygsta) .canon issiskiria savo nuotrauku kokybe prie aukstu ISO (d400 i tai nepretenduoja nes d80 isties duoda geresne kokybe).

Gera optika kainuoja daugiau negu fotoaparatas. kadangi optikos yra keiciamos jas galesi naudot ir ateityje su tobulesniais modeliai.fotoaparatai sensta kas 12-18 men, optikos daug leciau.isidemek kad pasirinkus kuri nors gamintoja i kita bus pakeist sunku, ypac jei turesi brangios optikos nes ji veiks tik su to gamintojo fotoaparatais.

bet dabar gryztu prie klausimo.atsakau
jei patinka canon tada canon 40d.jis bus brangiasias.
jei nikon d80 (bet verta galvoti ir apie d60 arba d40x)

i 400d mano nuomone nera labai geras pirkinys.nebent rinktumeisi tarp nikono d40x ir 400d. 400d butu geresnis fotografuojant judesi prie blgesnio apsvietimo t.y uzdaroje patalpoje



labai labai dekui uz info Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 8 06 21:54      

Mindaugas Svoba rašo:

bei ypac kaip jie laikosi rankoje (ne vienas gamintojas jiems neprilygsta)


hmm... pas mane, nuo tokio patogumo, nagai neaugtų ant dešinės rankos pirštų... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2008 8 07 0:49      

Marius Axas rašo:
Mindaugas Svoba rašo:

bei ypac kaip jie laikosi rankoje (ne vienas gamintojas jiems neprilygsta)


hmm... pas mane, nuo tokio patogumo, nagai neaugtų ant dešinės rankos pirštų... Smile



o dar vienas canon kulto garbintojas..va panasu.ar laikei kada d80? ar laikei d300 arba 200? kad nikonas geriau limpa prie rankos sukande dantis pripazysta net didziausi nikon priesininkai. nesuprant as tokiu zmoniu is tiesiog principo net netureje nei ziniu nei patirties sako savo nuomone apie kazka ko nenusimano...

pastaba tam ka klause patarimo.niekada neklausyk ,,fanatu,, patarimu nes jie visada bus blogi pasikliaujantys tiesiog savo priesankstine nuomone


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 8 07 19:08      

Mindaugas Svoba rašo:



o dar vienas canon kulto garbintojas..va panasu.ar laikei kada d80? ar laikei d300 arba 200?
pastaba tam ka klause patarimo.niekada neklausyk ,,fanatu,, patarimu nes


ne tik kad laikiau, bet dar ir papliaukšėjau... ir su D70 ir D80 ir D300 pastarasis dar mažiau patogus. Nekalbant apie Canon dar megstu ir Pentax ergonomika.

Beja ponulis ar tik ne pats ir būsite "fanatas"? Smile

Nieko asmeniško kiekvienam pagal savo rankytę, trumpapirsčiams labiau tinka nikon Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 8 07 19:36      

Axai, grisi - matuosimes pirstu ilgius!!!!!!!! Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 8 07 19:37      

(be nagu) Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ElvisB    2008 8 07 19:41      

Siaip visi fotikai kazkam patogus - eik paciupinek (cia as Justina - tau) ir viskas bus aisku - atsiras dar viena nuomone apie patogu fotika Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 8 07 20:31      

Smile)) gerai čia jūs pliekiatės... kai daeisit iki buitinio konflikto su kirviu, pakvieskit - pasipraktikuosiu reportažą fotkint Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą