Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kodel fotokudroj 99.9% vien meslas?

      Puslapiai:   1   2   3   4

Pranešimas Aurimas Valevičius    2011 12 16 10:50      

tito toto rašo:
ko mes ieskome, kokia mes fotografija uzsiemame, kokie musu tikslai. bandote uzfiksuoti kazka grazaus? nu tai jmjo, nueikit i artimiausia pasta ar kioskeli ir prisipirkit atviruciu, bet neee, jus norite buti tais, kurie fotkina atvirutes, arba pavienius estetiskus nieko niekam nereiskiancius kadrus, kurie visiskai niekuom nieko neveikia, o tiesiog uztersia aplinka,..


. Manau, kad labai aktuali tema šiam saitui užvesta. Vienok ar verta taip labai krypti į kraštutinumus. Tipo: jei esi genijus - dėk fotkes, jei ne - lauk iš "kūdros". Jei tai būtų vienintelis tinklapis Lietuvoje, tai karštai paremčiau Tito poziciją. Na taip - tikrai Kūdroje daug šūdo. Na tai ir ką? Tokia jau ta kibernetinė erdvė - susirask sau tinkamą terpę.
. Nemanau, kad Kūdra buvo sukurta fotografijos meno šedevrų demonstravimui... tokia ji ir netapo. Tai čia ir kraunamos fotografijos neperfiltruotos per fotomeno rėtį. Matyt taip jau yra, kad daugeliui yra smagiau nufotkintį objektą prisiminimui nei pirkti atvirutę.
. Taigi negalima nesutikti, kad "meno" čia <1%.... Teisingas Tito teiginys..... Juokingiau atrodo desperatiški bandymai atsikirsti įvairiomis frazėmis ar bandymas reikalauti iš Tito parodyti ką jis pats sugeba.
. Tito patarimu pasitikslinau diletanto reikšmę. Tiems kas tingi patys pasitikslinti: "mokslo ar meno darbo mėgėjas, neturintis specialaus pasirengimo; paviršutiniškai ką išmanantis žmogus"
. Taigi, būdamas fotografijos diletantu vis dar bandysiu krauti savo fotkes į šią pelkę ir, bekraudamas vis tikėsiuos ir lauksiu kritikos savo darbams ......... dėl to vis dar čia esu......... vis dar tikiuosi sulaukti Embarassed


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 12 16 12:26      

tito jus klausima dar karta perskaitykite Smile. ten klausiama ne tai.

tito toto rašo:
vat vat, man sukasi galvoje klausimas, mes gyvename del saves, ar del kitu?...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2011 12 16 13:13      

Aurimas Valevičius rašo:
Nemanau, kad Kūdra buvo sukurta fotografijos meno šedevrų demonstravimui...


Šiaip tai buvo :) Būtent meno pakraipos, kūrybinės fotografijos ir mažiau tokio nžn kaip pasakyti... popso demonstravimui. Tame tarpe ir gal net profesionalaus, bet visgi popso.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 16 14:08      

Dangus rašo:
tito jus klausima dar karta perskaitykite Smile. ten klausiama ne tai.

tito toto rašo:
vat vat, man sukasi galvoje klausimas, mes gyvename del saves, ar del kitu?...


ar as noriu nugyventi kitu gyvenimus? ne, kitu gyvenimu gyventi nenoriu, bet kazkaip man rupi kiti zmones, nezinau, gal cia ir negerai...vienas labai protingas zmogus mane moke, kad pats blogiausias dalykas, tai ne reakcija, pyktis, nepasitenkinimas, ar dar kita neigiamos emocijos israiska, o abejingumas salia esanciam. abejingumas parodo, kad tau visiskai nusispjaut. o tuo paciu gyvendamas del kitu, as gyvenu del saves. juk nekuri sau, kuri kitiems, kuri zmonems kurie tave supa, o ne sau, arba ne tik sau...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 12 17 13:35      

tito toto rašo:
Dangus rašo:
tito jus klausima dar karta perskaitykite Smile. ten klausiama ne tai.

tito toto rašo:
vat vat, man sukasi galvoje klausimas, mes gyvename del saves, ar del kitu?...


ar as noriu nugyventi kitu gyvenimus? ne, kitu gyvenimu gyventi nenoriu, bet kazkaip man rupi kiti zmones, nezinau, gal cia ir negerai...vienas labai protingas zmogus mane moke, kad pats blogiausias dalykas, tai ne reakcija, pyktis, nepasitenkinimas, ar dar kita neigiamos emocijos israiska, o abejingumas salia esanciam. abejingumas parodo, kad tau visiskai nusispjaut. o tuo paciu gyvendamas del kitu, as gyvenu del saves. juk nekuri sau, kuri kitiems, kuri zmonems kurie tave supa, o ne sau, arba ne tik sau...



nenorit nugyvent kitu gyvenimus bet nepazinodamas autoriu is karto vertinate ju darbus blogai? tam kad ivertinti nuotrauka reikia pazinti autoriu, nustatyti jo sugebejimu lygi, isbaigtos idejos/sekmes faktoriu, jo gyvenimo perioda, interesus. jei nepasidomejes autoriumi nustatote darbu verte suciaupkit issiziojusia kazka sakyti burna ir skaitykit toliau.

taip daug ir graziai rasinejat tai turetumet suprasti kad sakydamas kad kudroje 99% meslo jus issakote tik 1 is kokiu 5000 kudros aktyviu vartotoju nuomone. ir kad ju nuomone galbut nesutampa su jusiske. nes kudroje nera parasyta kad darbus turi deti tik geri fotografai o juos vertinti tik geresni uz gerus fotografus. diduma susirinkusiu cia megejai arba isvis pradentys ar norintys fotografuoti todel teisti juos uz nora kurti ar dalintis savo darbais kiek nederantis poelgis. yra artscene.lt kurios nuotrauku atrinkimo politika grieztesne. gal ten jums patiktu labiau kai "geresni" arba geresni uz jus sprestu kaip jus turetumete kurti. Lietuvoje likes dar komunistinio laikotarpio suvokimas apie kuryba ir mena. nenorima priimti kurybos tokios kokia ji yra bet norima ja padeti i lentynele "gera" "bloga". tikiuos po truputi tai praeis.

o dabar siek tiek praktiniu patarimu apie kapstymasi 99% mesle... tik perskaitykit idemiai nes tingesiu aiskinti.

as nematau tu 99% meslo nes zinau kur ieskoti. labai patogus dalykas yra TOP'ai. per topus tu atrandi AUTORIUS. nuejes pas AUTORIU pamatai ar jam tik pasiseke patekti i top'a ar jis tikrai idomus. jei AUTORIUS idomus tai skaitai po kokiomis foto jis komentuoja. tokiu budu surandi nemazai idomiu AUTORIU ir DARBU kurie yra geri tau. kas be ko nuomones skiriasi, autoriu pripazinimas ir draugu ratai skiriasi. absoliuti tiesa kaip ir religijos bei mokslo temose neimanoma. bent jau tol kol delioji viska i geras blogas absoliuciame lygmenyje galvodamas ir pykdamas uz kitus.

vienintelis noras kad kudros administracija sukurtu patogu megiamu AUTORIU sekima. ir vartotojams patogu ir issiaiskintu draugu rateliai Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas Valevičius    2011 12 20 12:14      

Pilnai pritardamas Tito teiginiui dėl 99% mėšlo, jau visai nebegaliu sutikti su paskutiniu postu. "juk nekuri sau, kuri kitiems, kuri zmonems kurie tave supa, o ne sau, arba ne tik sau". Va čia tai jau tikras mėšlas, demagogija. Čia jau matyt socializmo skiepas: darbas liaudžiai. Jei būtų kuriama kitiems - imprsionizmas nei bet koks modernizmas nebūtų išvis išsivystęs. Kaip gi čia šedevrai buvo kuriami kitiems, tačiau pripažinti tapo po autoriaus mirties? Patiko man Tito pozicija... bet jau padvelkė religija ir auklėjimu. Taigi Tito - čia Kūdroj tikrai yra 99% šūdo..., bet tai tik Jūsų ir mano šios dienos požiūriu. Taigi kurkime SAU ir džiaukimės jei tai patiks KITIEMS. Ir kritikuokime iš peties.......... ir nepykime dėl kritikos. Tito - gyvenimas puikus (take it easy) -kaip sako britai - be šūdo nebus grūdo Smile. Taigi kuo Kūdroja bus daugiau Šūdo, tuo geresnis grūdas čia galės išdygti. Va jei dar arministratoriai geriau patvarkytų rūšiavimą ir neuždrausti vertinti senų darbų...

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą