Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kodel fotokudroj 99.9% vien meslas?

      Puslapiai: 1   2   3   4  

Pranešimas tito toto    2011 12 03 5:52      

nesu as fotografas, o tik zmogus, kuriam kuryba yra jo gyvenimo tikslas ir tai yra svarbiau uz maista ar kapeika.
aplinkos stebejimas yra butinas, kad galetum suvokti, tai kas tave supa.
tai va, kuris laikas stebiu fotokudra ir še tau. atsiprasau. man pyktis viduje verda. zmones kurie isivaizduoja esantys garbūs fotografai. eikit jus namo su savo "paveiksliukais". isigilinkit pirma ka reiskia zodis fotografija.


aciu.

baninkit trinkit, ir nesimokykit nieko ir gyvenkit savo niekam vertus gyvenimus.

atsiprasau uz necenzurine kalba, bet nera kitu adekvaciu zodziu kuriais galeciau isreiksti tai ka jus man sukeliat.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2011 12 03 9:02      

na tai galėtum praskiest savo svarbesne už maistą kūryba tą mūsų mėšlą (-: žėk ir procentas pagerėtų

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 5000    2011 12 03 9:12      

Ar nebus temos autoriui toks nuotykis nutikęs:
http://fotokudra.lt/img.php?img=435205&nav=aut&page=


Paskutinį kartą redagavo 5000, 2011 12 03 15:35 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas liutauras parojus    2011 12 03 10:56      

žmogau, apšvietei mane, ačiū, net nebežinau, kaip reiks baigt savo nieko vertą gyvenimą....
Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 12 03 12:08      

Nusipjauk ausį ir nusiųsk į kultūros ministeriją, kaip protestą dėl lietuvos meninės fotografijos degradavimo.....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 12 03 12:11      

Dar toks prašymas. Įvardink tą 0,1% tavo akimis priimtiną fotografiją. Visi dėkingi liksim.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2011 12 03 14:43      

na...tai tas 0.1 % taigi pats temos autorius... Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 04 6:19      

visi mes prate sureiksminti tai ka darome, nors realiai verte tokia pati betkokiu atveju, kas svarbiau ar zuvies pardavejes ar vestuviu muzikantas ar "mianininkas" kuris tiekia vaizdelius snobiuksciams uz nezmoniskus pinigus, ar tas kuris kuria ir niekam nerodo. tiesiog pikta kad visi shitloadu simtais tukstanciu milijonu gigabaitu per sekunde greiciu pildo erdve paveiksliukais, vaizdeliais ir visu kitu grafiniu chaosu.
MANo ikeltas darbas yra sita tema, kuri keiciasi, arba ne. gal as net nesu laikes fotoaparato rankose, ar "kritikams" negalima lankytis kudroje.
O del ausies nusipjovimo, daugiau masciau per "sok su manimi", susidegint vieshai, su kortele ant kaklo "kur menas lietuvos"
o del vertu, tai as is akies daugiau maziau parasiau, nes tas 0.01 ar 0.54 nu ok kad ir 1% ar 0,08 tiesiog paskesta visame kame sude, nueina dideliu greiciu i "archyva"
Diletantas, paziurekite ka reiskia sitas zodis zodyne.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 04 6:37      

nu tarkim perziurineju nuotraukas ir buna taip: grazu, grazu, grazu, wtf , wtf, wtf, grazu, nu grazu nu ok, nu grazu, grazu, siti irgi ok, tipo ka? wtf, grazu, nu ir ka? nu grazi, nu ok, grazi, idomu, banalu, hm gal ir nieko paziiureta, idomiai taip.. ir komentarai dar. visu : idomu!. gilu!, +5! ! pasakiskas darbas!..
paziuriu fotkes ir einu pasismaukyt ar arbatos isgert, ar ten dar ka paveikt.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius pils    2011 12 04 12:04      

Na jaučiu gal kudra tuoj trumpam atsibus, tai paporinsiu ir aš Smile Šiaip iš esmės gi pritarčiau temos autoriui, bet gi nei ausų pjauti, nei degintis nerekomenduoju, yra gi ir alternatyvų - meno istorijos knygos, katalogai, galerijos, parodos, bet gi aišku ten irgi buna kad viena vieniem patinka, kita kitiem, ypač kalbant apie šiuolaikinį meną. Bet čia gi jau skonio reikalas, surasti ir atsirinkti, kas patinka, tuo ir mėgautis. Kaip gi ir radias, ar TV nieks gi neverčia žiūrėti ar klausyti. Šiais laikais žmogus yra laisvas rinktis. Taip sunku, kai jautiesi kaip balta varna visame tame "brukamame sintetiniame popse" nuo kurio norisi vemti, sunku, kai turi truputį kruopelytę daugiau proto, negu statistinis TV žiūrovas. Bet gi tai ir tau suteikia tą galimybe pasirinkti. O kalbant apie kūdrą, tai siūlyčiau temos autoriui pasidomėti, kiek jaunų (ne amžiaus prasme) menininkų ji padėjo, per šiuos keletą metų, užaugti, atsiskleisti, išdrysti kurti, išlaisvinti savo kūrybą. Na tai tiek, kolkas Wink Sekmės

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2011 12 04 12:08      

Sveiki, man atrodo, kad Jūs tiesiog pataikėte vieton, kuri Jūsų poreikių nepatenkins. Čia panašiai, kaip atvykti į bendrabučio virtuvę ir bandyti pavalgyt kaip trijų Michelino žvaigždučių restorane. Jei norime matyti tik ypač gerus darbus, einame į Metropoliteno muziejų, Pompidou centrą, Pinakoteką ar kitas panašias įstaigas, kuriose tie 0,0001 proc. šedevrų jau atrinkti ir mums pateikti ant lėkštutės. Bet ir tada būna ne visiems įtinkama.

Toks įspūdis, kad siūlote šitą vietą tiesiog išjungti. Tačiau mes ne Metropoliteno muziejuje, mes esame paprastų plebėjų forume, tad susimylėkite ir leiskite ir mums nemokšoms paekperimentuoti. Ačiū.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 12 04 12:10      

Bet tai vis tiek labai smalsu sužinoto kas tavo nuomone pretenduotu į meninę fotografiją. Tarkim jei pateikčiau pavyzdžiais.
Kažkas panašaus į tai: http://fotokudra.lt/img.php?img=435591&nav=cat&page=1
O gal tai: http://fotokudra.lt/img.php?img=425365&nav=ufave&page=
O gal netgi tai: http://fotokudra.lt/img.php?img=428635&nav=cat&page=2
Asmeninis krito požiūris yra labai svarbu vertinamajam, priešingai tai tik pasiutusio šuns lojimas ant visų be išimties.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 04 13:30      

del lojimo ant visu sutinku, gali varyt labai abstrakciai, bendrom frazem ir but demagogijos karalium ir visi myles.
is pateiktu variantu as pasirinkciau pirma , nes tik ta nuotrauka veikia(arba teoriskai turetu veikti) ne tik emociskai, bet turi ir gilesne prasme, ty turi antrini veiksni, ty tavo ir mano prigimties akumuliacini fonda.Nors ji neveikia, nes prastoka atlikimo kokybe, ty neideta jokio darbo, tiesiog sukabinta ir nufotografuota. daugiau kaip dokumentas pavyzdys, bet pats vienas be pateikimo, nieko neduoda.


antroji irgi man butu nieko, bet labai mazai informacijos apie tai ka ir kodel sis zmogus cia fotografuoja, labai daug nuotrauku, po kuriomis parasyti kakzkie "mistiski", daugialypiai zodziai, pavadinimai ir mazdaug interpretuok zmogau kaip nori, jau praejo tie laikai seniai, kai padarai kazka mistisko, ty tai ko pats nelabai zinai ir tai tampa kazkuom, taip tau gali pasisekt ir gal tau pavyks padaryti nuotrauka uz milijona doleriu kaip medvedevui, o gal ir ne, bet dazniau rezultatas isgaunamas, kartojant ta pati veiksma ir gilinantis i tai ka darai.

o trecioioji na... manipuliacija ir tiek.

nerasau cia tam, kad zeminant kita, pamaitint savo savivertes alki, tik todel, kad man rupi, jei man nerupetu, tikrai nerasineciau, kazkaip norisi paimt uz peties ir supurtyt drauga, ar ishspirt is rankos heroina draugui, jei pamatai, kad pirma karta bando rukyt Very Happyo j nusisvaigau..

.neieskau as cia sedevru neieskau, turiu susikures savo informacijos kanalus, kurie mane pasiekia ir nekvarsinu del viso gausmo sau galvos, tai nera lengva padaryt, tikrai sunku atsirinkt, ne tik is fotokudros, bet apskritaii vertybiu formavimasis ilgas ir keistokas toks sakyciau procesas. kai galvelej tuscia tai ir nuotraukos tokios..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2011 12 04 16:32      

Jus tiesiog parodete savo poziuri i fotografija. Ir tai nieko nesako, nes 99,9 % cia esanciu poziuris su jusu nesutampa. Ir gyvenimas tesiasi toliau. Isskirtiniai zmones cia reiskiasi darbais, ne kalbomis.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tito toto    2011 12 04 16:57      

tik dar vienas paveiksliukas, nieko daugiau.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą