Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

rekomenduokite koki fotoaparata pirkti

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas V.J.    2008 6 18 12:16      

Dangus rašo:
ne nu cia tai klausimas....


neturi atsakymo ir klausimas nekaso , tai ko palieki beprasmiskas zinutes ? Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 6 18 12:43      

Viktorija Jasytė rašo:
Dangus rašo:
ne nu cia tai klausimas....


neturi atsakymo ir klausimas nekaso , tai ko palieki beprasmiskas zinutes ? Rolling Eyes


o kokio jus atsakymo tikites kai visiskai negalvodama ir net nebandzius paieskoti informacijos uzduodat klausima?

jei pinigai nesvarbu tai nueikit i bet kuria foto parduotuve ir istarkit auksine fraze "man shychia ta kur daugiausiai kainuoja". tada tikrai turesit brangu ir tuo paciu gera daikta.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Adamsas    2008 6 18 13:13      

Dangus rašo:
Viktorija Jasytė rašo:
Dangus rašo:
ne nu cia tai klausimas....


neturi atsakymo ir klausimas nekaso , tai ko palieki beprasmiskas zinutes ? Rolling Eyes


o kokio jus atsakymo tikites kai visiskai negalvodama ir net nebandzius paieskoti informacijos uzduodat klausima?

jei pinigai nesvarbu tai nueikit i bet kuria foto parduotuve ir istarkit auksine fraze "man shychia ta kur daugiausiai kainuoja". tada tikrai turesit brangu ir tuo paciu gera daikta.


Draugelis turėjo dar geresnę frazę - ateini į parduotuvę ir sakai " man kaina nesvarbu" po to išlaikai pauzę ir priduri "pirksiu pigiausią"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 6 18 13:47      

MP rašo:
Marijau - as tai oda pakeisciau, tas snake'as labai jau pizoniskas (nors ir grazu).

tai taip pizhonishkas,todel ir rinkchiaus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą