Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Paruodu Canon 50 mm. f/1.4 EF + Hoya Pol Circular filtras

     

Pranešimas Ieva Galkytė    2012 7 10 10:48      

Sveiki!

Canon 50 mm. esu pirkusi Vilbra foto 2008 metais. Tai buvo mano pirmasis objektyvas, kuriuo, tiesą sakant, buvo padarytos mano geriausios fotografijos. Vėliau aplinkybės privertė daugiau susikoncentruoti prie reportažinės fotografijos, tad mano dėkle atsirado vietos ir kitam objektyvui, kuriuo dabar pagrinde ir naudojuosi.
Apie Canon 50 mm. tegaliu pasakyt, kad tai tobulas objektyvas portretams (nors važiuodavau ir į kelionės su juo). Aštrumas neabejotinas. Be to, f/1.4 pasako labai daug. Toks šviesumas - retas reiškinys. Vis dar man labai praverčia. Ne kartą nėra gedęs. O moteriškos rankos neleido ant objektyvo atsirasti įbrėžimams. Taip pat yra dokumentai, kuriuos buvau gavusi pirkdama obektyvą.

Siūlyčiau tokį objektyvą priglausti jau susipažinusiam fotografui, kuris matė, kokius stebuklus gali 50 mm. Taip pat tam, kuris nebijo fiksuoto židinio. Be to, šis obektyvas išties geros būklės ir buvo itin saugomas, tad norėčiau, kad pakliūtų į geras rankas.

TAIP PAT, kartu su objektyvu parduodu ir poliarizacinį filtrą Hoya Pol Circular Slim 58mm, kurio realiai nenuimdavau net žiemą. Neveltui jie tokie populiarūs... Atskirai filtras neparduodamas.

Ilgai galvojusi, ar parduoti, vis dėlto apsisprendžiau. Vasarą norisi keliauti, tad reikia papildomų pinigėlių. Vilniuje būsiu tik antradienį ir trečiadienį (07;08 ).

Apžiūrėjau kainas: Vilbroje Canon 50 mm. 1.4. - 1297 LT, Hoya Pol Circular Slim 58mm - 135 LT.
Aš parduodu objektyvą su filtru už 990 LT. Sutaupote - 482 LT.

Tel. Nr. 867182931. Vilnius. Į sms neatsakau.

Ieva Galkytė

Daugiau info apie objektyvą: www.efoto.lt/objektyvas/canon_ef_50_f14_usm


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą