Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

gal kas buvot?

     

Pranešimas Juozuxas    2008 6 02 20:25      

Gal kas buvot sestadieni Palangoje ir fotogrofavote vfestila "sportas visiems" asten buvau ir nagus nusigrauziau kad fotiko neturėjau... Matciau pazistamus veidus, bet nedrysau prieeiti... nors galiu paskyta, kad tioksliai kas buvo pasakyti negaliu, bet tikrai matyti veidai... Jei kas buvot gal galetumet ideti foto norėciau pasižiurėti... gal net as kur nors matciausi... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 6 02 23:09      

juozuksai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 6 02 23:36      

Juozuxas rašo:
Gal kas buvot sestadieni Palangoje ir fotogrofavote vfestila "sportas visiems" asten buvau ir nagus nusigrauziau kad fotiko neturėjau... Matciau pazistamus veidus, bet nedrysau prieeiti... nors galiu paskyta, kad tioksliai kas buvo pasakyti negaliu, bet tikrai matyti veidai... Jei kas buvot gal galetumet ideti foto norėciau pasižiurėti... gal net as kur nors matciausi... Smile

reikejo prieit ir paprasyt, kad paskolintu fotika Smile ... kaip dabar nugrauztais nagais fotkinsi ? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RS    2008 6 02 23:51      

Gal Juozuxai kur ir mateisi, bet kaip dabar zinoti, kad tai tu buvai? Papasakok smulkiai kaip buvai apsirenges ir kaip atrodei... kas salia stovejo, ypatingas zymes ir dar nupirk ezio papildymu uz 10 litu ir cia surasyk tu papildymu kodus, tai as fototeka sutikrinsiu, nes kaip tik savaitgaly buvau Palangoj...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindūzas    2008 6 03 6:26      

ej, gal ir mane kas fuotkina? į uonę.lt įsimeščiau nereles nuotraukikias.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas UTOPIA    2008 6 03 15:27      

as irgi lb noreciau!!!.. seniai jau keiciau.... vis ta pati... ://// niex 30 nebeduoda... :/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Viktorija Burlakina    2008 6 19 16:05      

nu ir mane pafotkinkit ;DD

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą