Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Antradienio susitikimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 29   30   31 ... 59   60   61  

Pranešimas abracadabra    2008 8 04 15:04      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
abracadabra rašo:
anuka, kiek supratau triuksmaujam ir nakvojam pas tave? Smile

ar planuojam miegoti sostinej?
toks faktas nebuvo planuotas, bet kadangi anuka visaip cia pasigyre - ekspromtu visko nutikti gali - juk reikia pastoge pagerbti kol ji sviezia Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 8 04 16:11      

oho... Smile tai ką man dabar daryt? Smile dėl nakvojimo - jei pasirengę 7:20 jau būti išėję paskui mane man einant darban, tai galim tartis Smile tik dėl triukšmavimo irgi dar pasamprotaut reiktų, nes butas nuomojamas, dar norėčiau bent kelis mėnesius jame pagyventi Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 8 04 17:00      

anuka rašo:
oho... Smile tai ką man dabar daryt? Smile dėl nakvojimo - jei pasirengę 7:20 jau būti išėję paskui mane man einant darban, tai galim tartis Smile tik dėl triukšmavimo irgi dar pasamprotaut reiktų, nes butas nuomojamas, dar norėčiau bent kelis mėnesius jame pagyventi Very Happy
anuka, nepergyvenk, pajuokavau Smile siaip netycia gali gautis atsitikti ryt kaunas-vilnius, tiek ir idomu ar chebros imanoma pamatyti Smile bet jei tu ten kazka su ikurtuvemis lankstysi - tai tikrai prasilenksim, nepasiruose mes buitiniams momentams Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 8 04 18:26      

abracadabra rašo:
anuka, nepergyvenk, pajuokavau Smile siaip netycia gali gautis atsitikti ryt kaunas-vilnius, tiek ir idomu ar chebros imanoma pamatyti Smile bet jei tu ten kazka su ikurtuvemis lankstysi - tai tikrai prasilenksim, nepasiruose mes buitiniams momentams Smile

Na va prasideda atsikalbinejimai. Iskepk savo firminiu karameliniu meskuciu ant pagaliuko ir atvaryk ....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 8 04 20:58      

KVA ar busi? as tau Knygute turiu Smile)) sikart ta tikraja oranziniai rudu virseliu Smile))

Anuka, ka prigriebti? sumustiniu tai nespesiu padaryt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 8 05 2:24      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
abracadabra rašo:
anuka, nepergyvenk, pajuokavau Smile siaip netycia gali gautis atsitikti ryt kaunas-vilnius, tiek ir idomu ar chebros imanoma pamatyti Smile bet jei tu ten kazka su ikurtuvemis lankstysi - tai tikrai prasilenksim, nepasiruose mes buitiniams momentams Smile

Na va prasideda atsikalbinejimai. Iskepk savo firminiu karameliniu meskuciu ant pagaliuko ir atvaryk ....
net nezinojau kad tokie egzistuoja Smile))) Primink man kazka Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 8 05 7:24      

mhm, labai pasistengsiu buti Wink) o beje, pas mane turi buti tik paduotas ar ir dar kazkas, pvz. dangtis? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 8 05 8:35      

taigi taigi, antradienis. tik šįkart siūlau tiktis ne prie Galeros, o tiesiai sumuštiakų baliuje Smile 19 val. lauksiu Jūsų adresu, kurį susidomėjusiesiems parašysiu AŽ. sumuštiakus gaminsim gal vietoj? juk tai greita ir smagu! Smile nebent turite kokį slaptą receptą, kurį norite nuslėpti, tai galite ir atsineštinių sumuštinių turėti. taip pat siūlau pasirūpinti gėrimais (kava ir arbata egzistuoja mano spintelėje, aš čia apie kitus gėrimus). sudėtines dalis sumuštiniams bandysiu pati kažkaip supirkti. gal yra kažkokių super norų? Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 8 05 8:37      

abracadabra rašo:
anuka, nepergyvenk, pajuokavau Smile siaip netycia gali gautis atsitikti ryt kaunas-vilnius, tiek ir idomu ar chebros imanoma pamatyti Smile bet jei tu ten kazka su ikurtuvemis lankstysi - tai tikrai prasilenksim, nepasiruose mes buitiniams momentams Smile


abra, aš nuoširdžiai norėčiau tamstas pamatyti Smile ir gal nevadinkim to įkurtuvėm? pas Liną buvo cepelinkugelio balius, pas kva - šaltibarščių, pas mane bus sumuštinių balius ir tiek Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 8 05 9:45      

abracadabra rašo:
net nezinojau kad tokie egzistuoja Smile))) Primink man kazka Smile

na va, prasideda atsikalbinejimai ...
Anuka, zinok jis taip visda ....
Abra, tie karameliniai meskuciai, kuriuos jau daug metu kepi per kaledas ir kitas dideles sventes. Jie nuostabus, nes tu juos suskuri kiekvienam atskirai .... Anuka, zinok jie tokie, kad as gal valanda dvejojau iki nukandau tam meno kurinui galva .... akytes padarytos is valgomu karoliuku atrodo kaip tikros .... Kadangi tu fotogrfuoji gatves gyvenima, as manau abra tau galetu padaryti sokoladoiniu meskuciu gatve ... su meskuciais skubanciais i parduotuves, darbus, vedanciais dar mazesnius meskucius, gatves muzikantais ir valkatomis, meskuciais dabitomis ir tiesiog meskuciais..... o gatves viduryje, stovetu toks vienas meskutis su fotoaparatu .....
Tu paprsyk jo, jis tikrai moka Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 8 05 10:00      

Very Happy aš tikiu, Ramūnai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 8 05 10:56      

mat kaip Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renata Drukteinytė    2008 8 05 11:26      

O visi priimami - ar kaip? ir kaip priimami - kaipo galiu pamastyt apie kelis sumustinukų receptus -ir vietoj sukurptumėm Smile ypač jei yra veikianti orkaitė...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 8 05 11:48      

Renata - velkom Smile gaudyk žinutę su instrukcijom Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2008 8 05 12:19      

Man gal irgi vieną galima būtų, jei spėsiu Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 29   30   31 ... 59   60   61  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą