Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nu kokios prastos siandien nuotraukos...

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

Pranešimas Saulius    2008 4 29 15:44      

Kazkada girdejau posaki apie Lietuviu kalba..
Tauta ir kalbininkai kalba skirtingomis kalbomis.
Kazkaip panasiai ir cia gaunasi Fotografai ir Fotomeninkai kalba skirtingomis kalbomis , o kurie kuriu nesuprantai to jau as nesuprantu.... Smile nesuprantu kaip lengva ranka galima rasyt 3 uz darba kuris tau nepatinka bet nera blogas . Ai as daug dar ko tur but nesuprantu ir nesuprasiu Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas JP    2008 4 29 15:50      

o kai man 3 parašo Marijus* arba kilimas ir viešai tai pareiškia, tai net apsidžiaugiu, nes kiti net tiek pakomentuoti negali:)

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 4 29 16:26      

nemanau, kad mano nuotraukos nuvertintos ar pervertintos ir t.t. tesiog ner prasmes buti kudroj jeigu zmones nesugeba parasyti nors viena komentara, linksma, pamokanti ir t.t. mano tikslas ismokti, pabendrauti. kai anksciau foto surinkdavo 10-20 komentaru, dabar net nesurenku 1. as visada issivaizdavau, kaip megeju fotografuoti puslapi, kuriame visi noretu patobuleti, pasimokyti is kitu, bet visi pasidare profai, komentarai tapo nepamokantis, bet smerkiantis. todel reik iekoti, dar neuzkresto puslapio "profais" ir leistu pasistumeti i prieki fotografijoje

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas tendence    2008 4 29 17:51      

Visam šiam pasauly nera jokios prasmės, ne tik kūdroj. Ir kada tu spėsi viską pakomentuoti? Beje, galetų atsirasti tokia funkcija puslapy - ant visų nuotraukų padėti 3 iškart, arba 5 - priklausomai nuo nuotaikos. Dar galėtu būti ir blogiausio kadro rinkimai...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 4 29 17:51      

oooj, Arūnai Eismantai, perdėjaj. Yra pas tave kadrų gerbtinų. Panašu net gi kad Tau užpakalį kažkas tau seniau spardė, ir pasukai vienu iš dviejų kelių, kurie yra viename iš kitų dviejų. Ta prasme link popso, tačiau protingo ir gan stipraus. Nors aišku ne absoliučiai visos foto tokios geros:>


O link juostininkų ir skaitmeninkų jau tikrai perdaug tema nukrypo.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Urbonavičius    2008 4 29 18:12      

Ėėėėėė visi kūdriečiai, komentuokit mane, rašykit minusus, gal išmoksiu dar geriau fotkint. Tiesą pasakius, mažai aš dabar fotkinu -darbas maišo, kad jį kur kas:)

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 29 18:20      

...

Paskutinį kartą redagavo Herkus, 2008 4 29 18:57 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 29 18:38      

kaip gyvi, liaudis? Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 4 29 19:41      

tendence rašo:
Visam šiam pasauly nera jokios prasmės, ne tik kūdroj. Ir kada tu spėsi viską pakomentuoti? Beje, galetų atsirasti tokia funkcija puslapy - ant visų nuotraukų padėti 3 iškart, arba 5 - priklausomai nuo nuotaikos. Dar galėtu būti ir blogiausio kadro rinkimai...

o gal geriau prie autoriaus knopkike paspaudei ir visos jo foto vienu pazymiu pasizymi Wink nes visam puslapy yra rizikos siek tik kad ne ta gerai ivertinsi Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas L.    2008 4 29 19:51      

Iš kritiko užrašų: "Aišku, kad tai genialu, bet ne daugiau..." Smile Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 4 29 20:10      

O prasidėjo viskas nuo to, kad vakar iki vidurdienio dienos geriausios nesurinko "keturių palkučių" Smile
Juk normalu, kad net toks gausus kolektyvas kartais nesugeba per dieną išspausti trijų šedevrų ;] Skonis ir profesionalumas - jau kiti dalykai. Dėl minties fotografijoje sutinku.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 4 30 7:42      

manau bus i tema.

siryt atejes i darba nusprendziau perziureti naujas foto ir ivertinti jas visas kol pasieksiu ivertinima bent 4.5
neziurejau nei autoriaus nei ilgesniu komentaru. vertinau grynai kadra. tai teko praeiti 3 puslapius kol toki radau... deja teisingai sako Marijus. ner idomesniu kadru. yra snapshotai kurie ikeliami i kudra nes patinka sau paciam dar draugams bei butinai seimos nariams.


beje cia tas kadras. visi kiti pries ji gavo 3-4. neisizeiskit nieko asmeniska.
http://fotokudra.lt/img.php?imm=1&img=94506&nav=new


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas    2008 4 30 7:49      

Smile uztat siandien tikras gamtininku sambruzdis....

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 4 30 7:51      

graziai subtiliai nestandartiskai nufotografuota gamta yra grazu. o tai ka matau privaryta i kudra tai is neturejimo ka deti arba pradedanciuju darbai. saunu kad stengiasi jaunieji fotografai.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas L.    2008 4 30 9:04      

Sutinku su Dangum (nors ir keistai skamba "su Dangum" Smile ) - išties, šiandien nieko blatno rytas, ir aš nerandu kam penketukų įpaišyt Smile Smile

Tas kadras, kurį Dangus nurodė, ir man kolei kas geriausias Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą