Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Gal tą Joną Tučkų keturiais pagaliukais apmėtyt?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Arūnas Eismantas    2008 4 16 6:27      

Laisva valia ir noru galiu atiduoti visus 4 .....,ne 3 pagaliukus.Vieną pasilikčiau,kad serijas galėčiau dėti Smile
Mano galva keturi pagaliai lyg ir įpareigoja komentuoti kitų darbus dvigubai,ko dabar labai pasigendu....
Pats tokios galimybės nebeturiu (darbe užblokavo) Sad(((,o namuose kartais ir su šeima reikia pabūti Smile)
p.s.narių skaičių ko gero reikėtų didinti,nes dabar labai mažai yra aktyviai balsuojančių / komentuojančių....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 16 7:59      

Oho kokios diskusijos... Smile
Na tay ir aš dar kartą savo trigrašį įkišiu:
Dėl klubo narių skaičiaus, tai tikrai nesutinku, kad jų turėtų būti daug kaip čia rašoma 1/10... manau apie 40-50 ir ne daugiau (Kūdros įstatų nereikia aklai laikytis- juos reikia tobulinti). Kokia nauda pvz iš tų, kurie patampa klubo nariais ir įdeda per pusmetį po vieną foto, parašo po du komentarus ar pamosikuoja dideliu vėzdu? (galite neatsakyti į šitą klausimą Smile).
Gerbiu tuos, kurie randa kasdien bent po kelias minutes parašyti kokį vertingą pamokymą, ar šiaip numesti pokštą liaudies dvasiai palaikyti... (Beje Arūnas taip pat tarp tokių, nors ir atsiprašinėja, kad neturi galimybių... manau jis tikrai gerai šefuoja gyvunėlių pasaulį). Faina, kad yra Inga, Ramūnas, Algimantas, Kadabra, Marijus..... Ant tokių čia viskas ir laikosi.
Ne paslaptis, kad apie 70 procentų čia susirinkusių ieško bendravimo... Aš ir pats kartais įmetru "kreivą" fotkę (na neturiu gi visiems gyvenimo atvejams gerų) tik norėdamas pabendraut. Peršasi išvada, kad klubo nariais turėtų būti ne tik tie, kas nuolatos džiugina gražiais darbais, bet ir tie, kurie moka parašyti ką nors gražaus...
Jei būtų mano valia, norėčiau, tarp klubo narių matyti Zabitą, Kielę, Waldį, Replevičių... (nevardinsiu visų- gautųsi apie 10 Smile) Dėl jų tikrai vertėtų surengti balsavimą. O dėl manęs, tai man patinka pats procesas eiti link klubo, jei mane prievarta padarysite nariu, tai atimsite svajonę... Smile) Ačiū už palaikymą!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 16 10:50      

Tuckau, laikas tau dirza paimt jau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2008 4 16 12:49      

Abracadabra, manai, kad jam kelnes smunka Smile))

Arunas labai gerai uzdejo kircius.

Tuckau, zinai, kaip man sudetinga tau pritart, bet lipu per save ir sakau, kad gerai cia pasnekejai.


Tikiuosi, kad i mazyti pageidavima atsizvelgs ir tie, nuo kuriu priklauso.


p.s. as , mat, nepriklausoma, nes nuo manes nieks nepriklauso:)))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2008 4 16 12:50      

Jonas Tučkus rašo:
mano didžiausiam prieteliui K.M. .....

kaip medus per sirdi:))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 16 13:04      

K. M. rašo:
Jonas Tučkus rašo:
mano didžiausiam prieteliui K.M. .....

kaip medus per sirdi:))


Tiesa va dar nedrįsau parašyti, kad K.M. ir reik į klubą.... (pokštas če) Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2008 4 16 13:08      

Ka pokstas Twisted Evil . Manei taip sau tave prakisineju. Blata noriu turet. Va tada ir man vartelius lengviau atkelt bus:))))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 16 13:19      

K. M. rašo:
Ka pokstas Twisted Evil . Manei taip sau tave prakisineju. Blata noriu turet. Va tada ir man vartelius lengviau atkelt bus:))))))


Rolling Eyes na pagalvojau če iš draugiškumo...... Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas K. M.    2008 4 16 13:21      

Naivuolis

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 16 13:55      

Biski baisu daros, bet pradedu itart, kad Tuckus ir KM vieno asmens du nikai.... Cool Laughing Laughing Laughing

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Tučkus    2008 4 16 14:11      

Herkus Milaševičius rašo:
Biski baisu daros, bet pradedu itart, kad Tuckus ir KM vieno asmens du nikai.... Cool Laughing Laughing Laughing

Gerbiamasai, če labai rimts kaltinimas... be savo advokato susilaikau ir neatsakinėsiu į šį klausimą... Smile))
p.s. neduok dieve K.M...u būt... Smile))))))))))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 4 16 14:54      

Autoriai 4444 !!!!!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozuxas    2008 4 16 15:59      

Linksmai cia jus Smile)))) Aš ir pritariu , kad Tučkui 4 brūkšnelio reikia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 16 17:11      

Juozuxas rašo:
Linksmai cia jus Smile)))) Aš ir pritariu , kad Tučkui 4 brūkšnelio reikia Smile


Tai "bruksnelio "ar "pagaliuko" ? Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rokas Varanauskas    2008 4 16 17:41      

Herkus Milaševičius rašo:
Juozuxas rašo:
Linksmai cia jus Smile)))) Aš ir pritariu , kad Tučkui 4 brūkšnelio reikia Smile


Tai "bruksnelio "ar "pagaliuko" ? Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes


ko jau ko, bet manau, kad bokalo alaus Tučkus niekada neatsisakys Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą