Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Mano augintinis

     

Pranešimas Jonas Balandis    2008 4 12 18:52      

Adminui ....pasiūlymas , visusus savo gyvunėlius ir kaimynų, ir giminių talpinti į atskirą skyrių "MANO AUGINTINIS" kuris kaip ir iš pelkes surinkus dešimt spanguoličių išliptų į pagrindinį puslapį....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 4 13 18:35      

birute4 pritariu bet gal geriau būtų toks pavadinimas skyrelis NUOTRAUKA SUKELIANTI ŠYPSENA tai bent kas galėtu ir naminis gyvūnas ir kelionė t.t kuri priverstu nusišypsot Smile)) Ir būtų savaitės nugaletojas .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 4 13 18:40      

Ir gulbes, jei nesunku, i ta skyreli deti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 4 13 20:50      

gulbems atskira skyreli padaryt galima Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas UTOPIA    2008 4 13 20:53      

per daug garbes... tokiems padarams butu...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 14 2:02      

as manau galima buti padaryti kelis skyrelius "Paukštiena", "Žvėriena", "Vandens telkinių gėrybės" ir "Nevalgomi arba neskanūs".
Tada būtų lengviau struktūrizuoti ir gyvūnijos mėgėjui patekti į savo skyrelį be reikalo neapkraunant serverio ieškant savo nuotraukos iš pradžių kūdroje, o vėliau ir pelkėje....
Išėjimo į kūdra balas turėtų būti apie 200. Žinoma turėtų būti sudarytos išimtys tiems kas tą "maistą" fotografuoja išties gerai...
Dar galima būtų įdiegti atpažinimo sistemą (tokią kaip face recognition) ir automatiškai perkelti tas nuotraukas, jei autorius "per skubėjimą" nurodė kitokią kategoriją. Aš suprantu, kad tokia atpažinimo sistema mano autoportretus tuojau pat priskirtų vienai iš aukščiau paminėtų grupių, bet kam dabar lengva....
Su gėlėmis būtų galima pasielgti panašiai, surūšiuojant jas į tarkim "Laukinės", "Kambarinės", "Sodo - vienmetės", "Sodo - daugiametės" ir "fikusai, kaktusai ir kotoks dulkes renkantis šlamštas".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 4 14 7:23      

Ramunas, kai netingi tai gerai pafantazuoja Very Happy O jei rimtai tai skyrelis "Mano augintinis" gal ir nebloga mintis, nes atsibosta ziuret i tuos katinus ir sunekus ieskant kazko idomesnio pelkeje...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Žydrūnas R.    2008 4 14 8:14      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
as manau galima buti padaryti kelis skyrelius "Paukštiena", "Žvėriena", "Vandens telkinių gėrybės" ir "Nevalgomi arba neskanūs".
Tada būtų lengviau struktūrizuoti ir gyvūnijos mėgėjui patekti į savo skyrelį be reikalo neapkraunant serverio ieškant savo nuotraukos iš pradžių kūdroje, o vėliau ir pelkėje....
Išėjimo į kūdra balas turėtų būti apie 200. Žinoma turėtų būti sudarytos išimtys tiems kas tą "maistą" fotografuoja išties gerai...
Dar galima būtų įdiegti atpažinimo sistemą (tokią kaip face recognition) ir automatiškai perkelti tas nuotraukas, jei autorius "per skubėjimą" nurodė kitokią kategoriją. Aš suprantu, kad tokia atpažinimo sistema mano autoportretus tuojau pat priskirtų vienai iš aukščiau paminėtų grupių, bet kam dabar lengva....
Su gėlėmis būtų galima pasielgti panašiai, surūšiuojant jas į tarkim "Laukinės", "Kambarinės", "Sodo - vienmetės", "Sodo - daugiametės" ir "fikusai, kaktusai ir kotoks dulkes renkantis šlamštas".

Very Happy Very Happy "Paukštiena", "Žvėriena", "Vandens telkinių gėrybės" ir "Nevalgomi arba neskanūs". Very Happy Very Happy SUPER pasiulymas, as UZ, bet ka daryti su zvirbliais, varnomis ir panasiais padarais Confused ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 14 8:25      

Žydrūnas R. rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
as manau galima buti padaryti kelis skyrelius "Paukštiena", "Žvėriena", "Vandens telkinių gėrybės" ir "Nevalgomi arba neskanūs".
Tada būtų lengviau struktūrizuoti ir gyvūnijos mėgėjui patekti į savo skyrelį be reikalo neapkraunant serverio ieškant savo nuotraukos iš pradžių kūdroje, o vėliau ir pelkėje....
Išėjimo į kūdra balas turėtų būti apie 200. Žinoma turėtų būti sudarytos išimtys tiems kas tą "maistą" fotografuoja išties gerai...
Dar galima būtų įdiegti atpažinimo sistemą (tokią kaip face recognition) ir automatiškai perkelti tas nuotraukas, jei autorius "per skubėjimą" nurodė kitokią kategoriją. Aš suprantu, kad tokia atpažinimo sistema mano autoportretus tuojau pat priskirtų vienai iš aukščiau paminėtų grupių, bet kam dabar lengva....
Su gėlėmis būtų galima pasielgti panašiai, surūšiuojant jas į tarkim "Laukinės", "Kambarinės", "Sodo - vienmetės", "Sodo - daugiametės" ir "fikusai, kaktusai ir kotoks dulkes renkantis šlamštas".

Very Happy Very Happy "Paukštiena", "Žvėriena", "Vandens telkinių gėrybės" ir "Nevalgomi arba neskanūs". Very Happy Very Happy SUPER pasiulymas, as UZ, bet ka daryti su zvirbliais, varnomis ir panasiais padarais Confused ?

Taigi cia grynut gryna paukstiena Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą