Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Vartojojų požiūris į nuotraukų įvertinimus

     

Pranešimas Kristina D.    2014 5 25 16:01      

Sveiki,

Jau nuo pat pradžių kai užsiregistravau į šį forumą,pastebėjau priešiškumą. Jei nuotraukoj yra kažkas negerai iš karto užminusuojat ir net neapaiškinat kodėl ir kas blogai. Aš esu tik mėgėja-besimokinanti.Tad man aktualu,noriu tobulėti,noriu nebedaryti klaidų.Žinau ir suvokiu,kad per viena dieną tų daromų klaidų nepataisysiu,bet juk viskas vyksta palaipsniui.Juk visi pradėjome nuo pradžių,visi darėme klaidas,gavot patarimų ir pamokimų.Kaip sakoma \"mokomės iš klaidų\" tad labai noriu žinoti savo klaidas,kad galėčiau iš jų pasimokyti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2014 5 26 11:48      

Geriau FB fotoklube lauk nuomonių, čia daugų daugiausiai gausi \"+\" Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina D.    2014 5 26 12:01      

Ar čia jau taip išpindėja liaudis kad neišsako savo nuominių ar kaip suprasti...?Minusai ar pliusai iš ties dzin,nes konkrečiai nepasako kas toj nuotraukoj blogai ar gerai....Vienu žodžiu palaipsniui mirs šis tinklapis...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 5 26 14:00      

Kritikuodami pradėkime nuo savęs Smile
Ir... čia mes beveik visi besimokantys mėgėjai...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina D.    2014 5 26 14:42      

Kiek tai įmanoma kritikuoju save...bet kartais būna sunku suprati kas ne taip,todėl keliam nuotraukas kad kiti įvertintu,pasakytu savo nuomone.Juk kito akys geriau gali pamatyti daromas klaidas,patarti ir pan..Beveik?Man toks vaizdas kad čia vien profai susirinke...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 5 26 14:55      

Aš turėjau minty, kiek komentarų pati parašei apie kitų vartotojų nuotraukas Smile O karts nuo karto čia užsukančių „profų“ (t. y. iš fotografijos duonai užsidirbančių žmonių) gal ir vienos rankos pirštų užteks Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ceslav B.    2014 5 28 6:55      

Kristina --> nesijausk taip Smile as ir neseniai prisijungiau prie sio tinklalapio, tikejaus sulaukti praktiniu patarimu, bet deja... Smile dar kas, mano asmenine nuomone, yra galbut toks reikaliukas, kad tikras \\\\\\\"kaimynas\\\\\\\" tau neatskleis ir nepatars taip, kad tau gautusi geriau, nes tada jis gali tapti \\\\\\\"blogesnis\\\\\\\". Va is asmenines patirties, jei pameni siais metais vyko foto snap, litexpo rumuose, buvau pateikes ir kelias nuotraukas, bet jos nepateko Smile, atejus i paroda ziu, kad viens prie vieno kaip maniske, skaitau autoriu, ogi zinomas fotografas Smile. Reziume: foto industrija sunki nisa i kuria ne taip lengva patekt, nors tavo darbai bus \\\\\\\"super\\\\\\\" bus laaaaabaaai sunku gauti palankuma kitu ir buti tinkamai ivertinta. Prasau visu nepykti, tai tik mano subjektyvi nuomone. P.S. viska ir dar daugiau pataiso photoshop.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2014 5 28 12:19      

Gal ir neblogai šiek tiek padiskutuoti šia tema. Nemanau, kad yra visiškai taip, kaip rašo Ceslav, iš dalies jis teisus, kad vardas daug ką reiškia ir patekti į visokius renginius tikrai padės. Čia ši sritis visiškai nesiskiria nuo visų kitų. Bet jei darbai bus puikūs - „palankumą ir įvertinimą“ tikrai gausi. Šiais laikais, kai vaizdų \"gamyba\" skaitmeniniame amžiuje tapo labai paprasta ir pasiūla yra itin didelė, vien gražumo, gero atlikimo ir kokybės paprastai nebepakanka. Vaizdas turi kažkuo nustebinti, kažką pasakyti ar kažkuo patraukti, priversti kažką pagalvoti. Ir ne tik autorių, bet ir žiūrovą. Kitaip vos metę akį visi praeis pro šalį ir jis išnyks iš atminties kaip dūmas. Tą įdomumą pasiekti sunku. Yra žmonių, kuriems tai pavyksta lengviau. Kita vertus, kalbant apie bendravimą ir komentarus, gal kiek negrabiai aukščiau bandžiau paaiškinti, kad tai yra abipusė veikla, jei tylėsi apie kitų darbus, tavųjų niekas irgi nekomentuos... Čia kaip politikoje ar bet kur kitur, turi susikurti savo elektoratą, neišvengiamai atsiras ir oponentų. Kalbant apie oponentus, gal tik porą kartų esu matęs, kad žmogus pakomentuotų, kodėl neigiamai įvertino. Priežastis greičiausiai yra psichologinė, čia jau nieko nepadarysi, mes, žmonės, tokie jau esame...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas M.    2014 5 28 14:55      

V Mikšys visiškai teisus. Kristina, neimk į galvą minusų, daryk toliau tai, kas tau patinka ir viskas keisis į gerą. Pamėgink Flickr užsiregistruoti, ten surasi daugiau įvairovės ir naujų idėjų. Sėkmės.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą