Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kame pinholo smagumas? kodėl taip darote?

     

Pranešimas Saulius Arlauskas    2013 7 08 20:03      

Kame pinholo smagumas? kodėl taip darote?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2013 7 08 20:21      

smagumas tame kad dalyvauji procese nuo pat pradžių iki galo - meistrauji kamerą, duri skylę, dedi juostą, paveiksluoji, nekantriai lauki rezultato, ryškini, spaudi fotą arba skanuoji kadrą, daliniesi su draugais atradimo džiaugsmu ir t.t. (-: pati fota kaip ir nebe tokia svarbi, bent jau nebe pirmoj vietoj, pirmoj vietoj procesas su savo draivu ir nenuspėjamumu. na dar tokiems narcizams kaip aš ne paskutinėj vietoj aplinkinių rodomas dėmesys kai pradedi paveiksluot visokiom neteisingom kamerom (-:
daug nelogiškų dalykų yra ant svieto: tapyba, siuvinėjimas kryželiu, čioperio gamyba, aviamodeliavimas - juk viską galima padaryti paprasčiau arba nusipirkt, ale nivelnio, krušasi žmonės ir dar džiaugiasi ta krušliava, tad vėliavą mums į rankas (-;


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V. Mikšys    2013 7 09 10:47      

„Pasidaryk pats“ dvasia laikais, kai viskas už tave jau padaroma.

p.s. skarbonke, apšvieskit, kas yra čioperio gamyba?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zipper    2013 7 09 11:20      

čioperis tai toks motocyklas, ant kurio po to gali pinhole primontuoti ...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas bitutė    2013 7 09 12:25      

citata, nusakanti žmogaus gyvenimo prasmę.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2013 7 15 11:22      

Visim žinom, kad pinholas yra primityvas, pradžia. Mane tas irgi žavi. Bet rezultatas dažnai vertinamas vien dėl techninio aspekto. O idėja, prasmė, kažkokia žinia pasauliui Smile Ką nori pasakyti, jei tai darai? Ar čia tiesiog kaip vaikui lego?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2013 7 15 11:39      

nežinau kaip kitiems, man kaip vaikui lego, džiugina, kad veikia ir tiek, aukštų materijų ir gyvenimo prasmės ieškojimams jo nenaudoju,
o ir nelabai tam yra poreikis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ainis B.    2013 7 15 14:11      

Mane džiugina, ne pats konstravimo procesas, o tai ką gauni nufotografavęs su ta dėžute. Bet va, aptingau konstruoti Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Laima    2013 8 02 23:17      

Šiandien baigiau pirmaja pinhole juosta, kai nekantrauju, kol išsiryškinsiu juosta, kaži ar visai kas gavosi Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Laitas Rekus    2013 8 13 11:48      

Pinhole yra mamutų laikų fotografijos procesas, įtakotas gamtos/fizikos dėsnių. Jame nedalyvauja beveik jokia ppaildoma technologija ar inžinerija, tik labai primityvūs principai. Čiak aip sakoma less is more.

Aš noriu gerą turėt pinhole, nufotkinčiau keletą sau brangių žmonių : )


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lina M.    2013 11 20 20:46      

nu dabar aiškiau, kodėl prie visiškai belekokios - t.y. nekokios pinhole nuotraukos, chebra pradeda dėti pliusus, uogas, balus... visi vertina procesą Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Sim-sim    2014 4 06 12:22      

Gali pasidaryti tokia dežute,kokia nori (laipteliai ir pan)
Tas ieškojimas,laukimas ir visas procesas labai fainas


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą