Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

mirė maestro Vytautas Kernagis

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Skirmanta    2008 3 15 22:57      

su juo užaugo ir mano tėvai ir mano vyresnioji sesuo.. su juo užaugau ir aš.. nuostabus žmogus, nuostabi muzika.. beprotiškai fantastiškas palikimas.
_________________
nesuderinamas pranešimo formatas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vladas    2008 3 16 9:15      

galeciau labai daug rasyti apie Vytauta...visiems sakydavau kad jo inicialai sutampa su maniskiais, nuniavau jo dainas kai budavo liudna...

iki siol mano ausyje skamba "dyzia zuvelis asfaltu, per melynus griezciu laukus... svajodamas apie mergaite - dziaustancia puodus ant kegliu...lankscia lyg kate....hmmmmm"

zemai lenkiu galva ir liudziu su visais del sio zmogaus netekties...

VK


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas J.M.    2008 3 17 16:44      

taip ir prisimenu kai sedim prie lauzo dainuojam jo dainas. Rytais skambina draugas telefonu kad padainuotu kuria nors Kernagio daina. Uzaugau ir augau su jomis. Sis zmogus netektis Lietuvai , taciau tikriausiai sunkiausia artimiesiems. Ypac skaudu del to kad jis buvo vienas is tu , kurie buvo like intelektualus musu estradoje ir televizijoje. Jis buvo tas zmogus ,kuris sudomindavo kiekvieno sirdi. Man gaila ateinanciu kartu , kurios nepazinos jo. Tikiuosi liks istorija

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 17 17:09      

ne mano karta su juo augo, bet visvien liūdna... visvien jauties kažko svarbaus netekęs - lyg giminaičio, su kuriuo nesiejo kraujo ryšiai ir kurio net nepažinojai - tik dainas matei širdy kiekvieną kartą skambant...
_________________
o buvo dienos... tik fotoaparato tada nebuvo...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 27 14:59      

Tikrai labai gaila šio didžio žmogaus.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą