Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Liubitel 166b

     

Pranešimas    2012 9 01 18:04      

Kaip jis? Normalus aparatas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M. Januška    2012 9 01 18:23      

aparatas geras, bet su juo reikia moketi elgtis, fokusavimas sunkus, is akies nesimato taip sakant. inoringas daiktas, is trieju padarytu juosteliu geras nuotraukas galiu ant vienos rankos pirstu suskaiciuot. na zinoma ir patirties nedaug turiu tokiais reikalais. gal jum geriau seksis. sekmes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2012 9 01 19:04      

Ačiū, kad įnoringas, tai supratau jau fotomainų parduotuvėj Wink Bet manau, reikės artimiausiu metu įsigyti Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2012 9 07 20:02      

geras, bet žiūrint ko iš jo tikiesi. gražus senoviško stiliaus (sukantis) bokeh. daugiau kaip ir pliusų nebesugalvosiu. fokusavimas, labai sudėtingas, tad pataikyti sunku, o privėrus diafragmą ir bokeh grožis dingsta. esu turėjęs ar rankose laikęs daug geresnių to tipo ( TLR) aparatų su kuriais fotografavimas tampa daug patogesnis ir nuspėjamiškesnis rezultatas. sakyčiau šis aparatas toks labiau fotopankavimams, bet jei jau klausai pinkfloidų ( aš ir juos klausau) , tai gal tau jis ir tiktų Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2012 9 10 18:51      

Very Happy jo Pink floydus dievinu, žiauriai. O dėl Liubitelio, jau nusipirkau, net spėjau vieną juostą iššaudyt Wink Kas liečia valdymą, taip valdyti sunku, bet man patinka, kad ne viskas iš pirmo paėmimo suvaldoma Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas D.A.    2012 9 13 8:28      

asmeniskai man tais patinka. Karts nuo karto pazaidziu, labai labai tiksliai pataikyt gal ir sunku, bet imanoma Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą