Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

13 fotografijų, kurios pakeitė pasaulį

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas P. Gagilas    2008 3 05 18:19      

aha, neseniai prisiziurejau dokumentikos apie ivykius omacha papludimy 1944m....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 3 05 20:18      

Foto geros, ivykiai reiksmingi, bet tai tik vienas is daugybes tokiu "paciu paciausiu" sarasu...Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2008 3 07 11:28      

Philip Halsman dar žinomas, kaip šokinėjančių žmonių portretistas, darydamas šią Dali nuotrauka, iš pradžių norėjo kates sprogdinti, bet po to persigalvojo. Vietoj vandens norėjo pilti pieną, bet nenorėdamas užsitraukti visuomenės pasmerkimo (nes buvo labai sunkūs laikai) pakeitė pieną vandeniu. Kėdę laikė jo žmona ar draugė (neatsimenu), o kadru tokiu buvo padaryta virš 50 ir sugaišta buvo visą dieną. Vargšės skraidančios katės...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas T.    2008 3 10 0:39      


Man šita labiausiai patiko Smile jokios fotomanipuliacijos, tik idėjos ir kruopštus darbas Smile
Citata:
But before settling on the "Atomicus" we know today, Halsman rejected a number of other concepts for the shot. One was the idea of throwing milk instead of water, but that was abandoned for fear that viewers, fresh from the privations of World War II, would condemn it as a waste of milk. Another involved exploding a cat in order to capture it "in suspension," though that arguably would have been a waste of cats.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Skirmanta    2008 3 10 1:03      

man patinkia 3.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vakar vakare    2008 3 10 13:02      

Skirmante rašo:
man patinkia 3.

Jooo, lavonai negali nepatikti. Gaila, nuotraukos negali perteikti kvapo ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 3 10 15:30      

bet vat pritariu ankščiau išsakytai minčiai, kad kai kurios nuotraukos tik parodė įvykius, pakeitusius pasaulį... pačios tai nieko neikeitė...
_________________
o buvo dienos... tik fotoaparato tada nebuvo...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Skirmanta    2008 3 12 19:36      

vakar vakare rašo:
Skirmante rašo:
man patinkia 3.

Jooo, lavonai negali nepatikti. Gaila, nuotraukos negali perteikti kvapo ...
kam tas kvapas.. Very Happy
_________________
nesuderinamas pranešimo formatas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ernesta Vala    2008 3 30 13:23      

4, 5 ir 10man labiausiai patiko:). zinoma apie kara visada foto yra reiksmingos, jos kalba daugiausia apie zmogaus tamsiaja puse, kurios kartais atrodo visai nepazistame ir gedijames.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Povilas    2008 4 06 20:55      

dar reik tos kur iwo jimmoi amerikiečiai kareiviai šeši (berods) vėliavą kėlė.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 06 22:54      

Povilas Butkevičius rašo:
dar reik tos kur iwo jimmoi amerikiečiai kareiviai šeši (berods) vėliavą kėlė.

Nereik...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Herkus    2008 4 06 22:56      

Herkus Milaševičius rašo:
Povilas Butkevičius rašo:
dar reik tos kur iwo jimmoi amerikiečiai kareiviai šeši (berods) vėliavą kėlė.

Nereik...
arba tada ir ta kur trecia karta(dubli) tarybiniai kariai ant reichstago veliava kelia...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Misevičius    2008 4 06 23:11      

ir dar Hirosimos bombardavimą, ir dar konclagerius, ir dar "karą keliuose", ir dar kriminalinius abortus, ir dar... vis bandau suprasti, ką kas čia pakeitė, bet kažkaip man nedašyla. ir net neprašau, kad kas nors aiškintų. vistiek nesuprasiu. tik norėjau savo pastebėjimus išsakyti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hada    2008 10 17 17:16      

nežinau, kur, bet visas mačiau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 10 17 17:31      

Herkus Milaševičius rašo:
arba tada ir ta kur trecia karta(dubli) tarybiniai kariai ant reichstago veliava kelia...


su ta foto irgi savu prikolu yra - ant vieno is veliava kelianciu kareiviu abieju ranku buvo po laikrodi (karo grobis, etc), tai viena teko "nuklonuot", kad ziurovam nekiltu bereikalingu minciu


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą