Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Padėkite prašau

     

Pranešimas Megeja    2012 7 20 15:03      

Sveiki visi. Tikiuosi sulaukti pagalbos Smile . Turiu CANON PowerShot SX30 IS . Šakės zinokit, nesuprantu ,kaip fotografuoti patalpoje, jog butu grazios ir kokybiskos nuotraukos? Lauke sekasi gerai, kodel viduje taip gerai nesiseka. Naudoju dazniausiai rankinius rezimus kaip C1;C2 ( nors nesuprantu kuom jie skiriasi?), M, AV ir yra TV dar, pastarojo nenaudoju, nmoku. M patinka man, taciau viduje foto gaunasi tragiskos, reguliuoju ta apsvietima vistiek nesigauna kaip noriu. Ka daryti?Gal kas patarsit?O gal kas turit toki pati fotika ir jau zinot kaip elgtis? Dėkui

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Saulevičius    2012 7 20 15:39      

Blykstę matyt reikia naudot, nors ir nuotraukos atrodys siaubingai, bet bent jau be "vaiduoklių" Smile O šiaip mėgink kelti ISO (jei galima), tada išlaikymas taps trumpesnis (grūdą patvarkyt galima vėliau)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2012 7 20 16:05      

Mano nuomone, optimaliausias yra P režimas. Jei fotografuoji patalpoje, kurioje yra judėjimas be blykstės, reiktu sukelti ISO, geriau tada fotografuoti rankinio išlaikymo režimu, nustatant išlaikymą ~1/100, priklausomai nuo judesio kiekio. Fotografuojant su blykste naudok TTL blykstės režimą. Norint sumažinti blykstės apšvietimą, naudok blykstės kompensaciją.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Megeja    2012 7 20 17:56      

Aciu jums uz ats., bet va linas.li paminejo P rezima, sakes, prisipazinsiu, jo niekada niekur nenaudodavau, pradzioj buvau isikirtusi tuos C1 ir C2,paskiau perejau prie M, bet cia labiau gamtoje man jis limpa, o va P niekada, pameginau kaip ir saket, sukeliau ISO, pasiregulevau blykste, visai neblogai gaunasi Very Happy , dziaugiuosi. Dar karta aciu ir zinau, jog jeigu dar iskils klausimu, kur ieskoti atsakymo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Megeja    2012 7 26 7:11      

Sveiki visi. Norejau paklausti, ar yra skirtumas, kai fotografuoji per akute ir kaip per ekrana?Kaip geriau? Ar nuo to priklauso nuotrauku kokybe? Mano manymu ne, bet galbut as klystu. Dėkui Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Vidžiūnas    2012 7 26 8:56      

Priklauso tiek, kad fotografuojant per akutę DAŽNIAUSIAI fotoaparatas laikomas stabiliau (dėl prispaudimo prie veido), o prie ilgesnių išlaikymų tai kokybę gali įtakoti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2012 7 26 19:25      

Neveidrodiniuose fotoaparatuose ieškiklyje matomas vaizdas skiriasi nuo vaizdo, matomo ekrane. Ekrane matomas tikslus būsimas nuotraukos vaizdas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Megeja    2012 7 27 10:16      

Aciu Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą