Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nebepatinka man chia

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 6   7   8 ... 11   12   13  

Pranešimas    2008 1 31 19:09      

na,daug blogesne padetis,manau,yra artscenoj,kudroj vis tiek lieka daug shansu "isgyventi",nes pagaliau ir tie minusuotojai vienas kito vardo nemate.Asmeniskai manes dar nebuvo uzpuolusi gauja Very Happy tai nzn ka ir sakyt
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Raimonda    2008 1 31 19:09      

Visiškai pritariu Aušrynei! Nors man tai juokas ima, kai suaugę žmones žaidžia vaikiškus žaidimus "mėgstu/nemėgstu" Smile Šiaip tai čia sąžinės balsas kiekvieno asmeniškai, bet kai meno žmonės leidžia pasireikšti savo ambicijom tampa net nebejuokinga, o apgailėtina, man gaila tokių žmonių ir jų sieloje tikrai nėra meno apraiškų, net jų užuomazgų...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 1 31 19:16      

Jei ir toliau nebus sugrieštinti tokie išsišokėliai ir klestės savivalė, ir tuomet ateis populiariausiai foto svetainei pabaiga, nes žmonės tiesiog paliks tą ale cool bendruomenę. Nėra prasmės dėti savo fotografijas jei jos nesvarbu geros, prastos, ar vidutiniškos yra išbalsuojamos vien todėl kad kažkas nori pasikelti savo reitingus, ar nužeminti.
Kreipiuosi į svetainės moderatorius ir siūlau gerai apgalvoti ir keisti sistemą, griežtinti taisykles, kad gyvuotų darni bendruomenė, o ne diktatoriškas pasipūtėlių klanas. Kuris gadina gerą profesonalių fotografų ir menininkų vardą, kurių čia yra nemažai. Tokia vertinimo sistema nereikalinga jei ji visiškai neteisinga. Aš siūlau banint tokius kurie specialiai slapta išbalsuoja foto ir padaryti balsavimą tik su komentarais, jei rašai balus - turi komentuot.
Wink[/quote]

issisokeliu ir kitu kenkeju buvo ir bus ir ju jokiom taisyklem nepanaikinsi....bet juk ju mazuma ir geram autoriui tai nesukliudys parodyt savo sugebejimu, o nuosirdumo gerumo......per prievearta neistrauksi.....taip buvo ir bus kad rasys gerus pazymius ir komentarus tiem autoriams kurie patinka ir tiems darbams kurie mieli akiai

P.S ir niekaip nusuprantu ko jums kliuna ta artscene, juk jis nei geresnis nei blogesnis puslapis nei kiti jis tiesiog KITOKS....kitokia publika vertinimo kriterijai autoriu skoniai ir tikslai man bent jau tai yra nepalyginama. Ar kaip ir seniau turim turet viena spalva, viena tiesa ,viena partija ir ....... ir neturet teises vertint pagal savo skoni ir interesus Smile


Paskutinį kartą redagavo Saulius, 2008 1 31 19:22 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 1 31 19:18      

Aš tai žydiškai pasisakysiu ties tuom klausimu, galima?

Darbas yra džiaugsmo šaltinis. Toitoi vo.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Aušrinė    2008 1 31 19:30      

cruxman rašo:


Darbas yra džiaugsmo šaltinis. Toitoi vo.

KOkiu darbu pasiekti tą džiaugsmą: padlyzintis prie kudros narių ar aukštesnius reitingus turinčių ar savo fotografijomis įrodyti?? Būkime realistai, matome daug labai gražių foto pas labai daug autorių, kurios nesulaukia palankių įvertinimų, o yra profų, kurių darbai kurie neverti jokių pagyrų, o pasipila liaupsinimai ir geriausi vertinimai, atsiprašau...
Jeigu esi naujokas, ir nori tobulėt? kodėl negauni galimybių tai padaryti? Visi tie pavydnikai yra toks žemas lygis....


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Aušrinė    2008 1 31 19:35      

abracadabra rašo:
aušrine, ar nemanai kad tai jumoro forma buvo parašyta? Smile


taip tai gali būti pasakyta jumoro forma, bet esmė kad buvo pasakyta teisybė, Esu mačiusi savo akimis kaip nusodinami žmonės, žinau daugelio vardus, ar tai nicus, bet tai ką dabar eisiu ir kerštausiu, aš čia ne tam kad tokius žaidimus žaisti.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 31 20:08      

Wink nereik taip giliai i sirdi imti.
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Viktoras Mostovojus    2008 1 31 20:24      

As tai del saves foto dedu...Aisku kartais idomu butu suzinot kam tos musmires...
Na bet jei zmogui nepatinka, jis isreiske savo nuomone. Man svarbu, kad as zinau, ka norejau tuo pasakyti ir ka man ta foto reiskia:)

As i didelius meistrus netaikau, fotografija (kad ir kokia ji pas mane butu) man yra nusiraminimas, tiesiog visu sizu isliejimas, ieskojimas, gyvenimo akimirku sustabdymas....
Vo taip va, ir ner ko cia nervintis, eikit fotkint:)))


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 1 31 20:32      

Viktoras Mostovojus rašo:
Man svarbu, kad as zinau, ka norejau tuo pasakyti ir ka man ta foto reiskia:)


Pabandyk kad ir kiti tai pajaustu ir suprastu bus daug idomiau Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Aušrinė    2008 1 31 20:33      

Viktoras Mostovojus rašo:

Vo taip va, ir ner ko cia nervintis, eikit fotkint:)))

Pritariu tau, bet jau perpildė mano kantrybės taurę, nes pradėjo kenkti akivaizdžiai (čia aš ne tik apie save).
Mes nesinervinam, tik diskutuojam, pamiršau uždėt šypsenėles Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Viktoras Mostovojus    2008 1 31 20:39      

Saulius rašo:
Viktoras Mostovojus rašo:
Man svarbu, kad as zinau, ka norejau tuo pasakyti ir ka man ta foto reiskia:)


Pabandyk kad ir kiti tai pajaustu ir suprastu bus daug idomiau Smile


Stengiuos, stengiuos po biski, vienas kitas kadras pamato sviesa Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 1 31 20:57      

Šitais vaikiškais žaidimais (stengimuisi kitiems pakenkti) užsiima tik labai jauno amžiaus fotografai Very Happy Jei jie pastebi, kad kažkuris gali juos aplenkti, tai suveikia pas juos pavydo jausmas ir stengiasi jį nusodinti. Kai tą daro pavieniai asmenys, tai nieko baisaus, bet jei jie susijungia į būrį, tai gali pakenkti bet kam (kalbu apie pelkę). Nesubrendę, daugiau nėra ką apie tai pasakyti. O priemonių prieš tai, fotokudra dar nesurado Smile Aš asmeniškai dar nei vienam nesu davęs musmirės, jei mane koks darbas nedomina, tai aš jo ir nevertinu Very Happy Very Happy

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas L.    2008 1 31 21:11      

Mielieji, aš ir galėčiau ant daugelio pykti už 3, bet jau susitaikiau su ta mintim, kad taip bus tol, kol viešai neskelbsim balsavimo rezultatų Wink

O vat kūdros reitingavimo sistemą buvau atvaizdavęs humoro forma savo fotkėj. Kas nematėt - pažiūrėkit, įsigilinkit ir viską suprasit Smile
http://fotokudra.lt/img.php?img=59629&nav=aut&page=

Vertinkim ne tik kokybę, bet ir idėjas ar kūrybą Wink Sėkmės visiems ir nesibarkim Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 1 31 21:38      

Aušrine, ką tu į tai pasakytum?

Per maždaug 10 dienų įvaldžiau čia trečią sajaną. Nieko nepažindamas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 31 21:54      

Ausrine gal pasilaikykit emocijas piktas sau. pagiezos bei sarkazmo kuris jaucias jusu zinutese sypseneles nepataisys.

is 3000 vartotoju aktyvus maksimum 1500 - 2000
is tu tarkim 2000 vartotoju mokanciu fotografuoti maksimum 100 (turiu omeny kad tiek vartotoju foto verta atsidaryti)
profesionalu kazkur 20.

830 vartotoju turi bent pagaliuka. jei is 830 vartotoju kazkur 700 aktyvus vartotojai ir is ju 100 tik vertu demesio tai ka daryt su 600 fotomegeju kurie deda sh ir pagaliukus gavo uz kaip sako Ausrine PADLYZINIMA arba KOMANDINI DARBA su kitais arba kazkuris VIENAS ar du kadrai surinko pagaliukus ir jie patys gavo pagaliuka.

gal as kiek perlenkiau lazda bet nustokit viena karta dejuot. fotografuokit ir nesistenkit is tos pelkes lipt. tobulekit mokykites ir net nedryskit skustis kad niekas nepaaiskina uz ka trejeta deda. trejetus deda be komentaro tik ta dalis is 600 kurie gavo pagaliuka netycia arba per komandini darba. deda nes visu pirma arba kersija uz tai kad tu pakomentaves tokio autoriaus nuotrauka ir padejes pelnyta trejeta izeidei jo ambicijas. vietoj to kad tyliai tai padarytum.

pasikartosiu bet jau bent 10 kartu siuliau tiems kurie jaucias neivertinti po nuotrauka parasyti pakomentuokit kas ne taip. is kart gausite komentaru....

gal isvis geriau butu kad nutiktu kaip su images.lt....

bendruomene nereali buvo. jei paziuretumet praeitu uzpraeitu metu nuotraukas tai pamatytumet kudros lygio darbu. bet stai prasidejo tokie pat nesutarimai. pasitrauke tas profesionalu ir pazengusiuju sluoksnis is images.lt. pagyveno saitas menesi. tie kurie jautes neivertinti dziauges mat dabar ju nuotraukos bus ivertintos. po menesio atsibodo visiems ir dabar ten idedama viena foto i savaite.

matau cia tik asmenines ambicijas kurios iskylo del neivertinimo. ir nereikia sakyti kad cia sita kudra yra saliska. ne kudra zmones yra saliski. kas jums grazu nebutinai grazu kitiems. kas sako nesvarbu kad kitiems negrazu svarbu man grazu ir galvoja kad kadras bus gerai ivertintas tas meluoja sau paciam. galu gale kai ju kadras nesurenka balo prasideda tokie issisokimai ir saves zudymai. kadru trynimai laikini isejimai depresijos. valdykites zmones. tobulekit. jauskit malonuma fotografuojant ir galu gale atskirkit kas vertas srauto kas vertas seimos albumo. sis saitas ne siukslynas ir ne atsitiktiniu budu isrenka topines nuotraukas. siame saite susirinke geri zmones fotografai megejai profai. gerbkim vienas kita. amen. atsibodo pliaukset i klaviatura nes zinau kad eilini karta atsiras vis daugiau tokiu issisokanciu. ate.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 6   7   8 ... 11   12   13  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą