Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Įdomu ką galvoja "klubo" nariai?

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas beny-benasio    2010 12 15 22:40      

kazkaip po pelkiu braidziau, ziu :0 krc, darbelis vienas, kitas, uzeinu, o ten :000 menas...
Tik kazkaip klubo nariu mazokai vertintas, gal jiems nepatinka sios autores darbai?
p.s
Tikrai - seip idomu.
Autores nepazystu ir per jauna ji man :DDD Nei gimine, nei dar kazkas panasaus. Mano "pelkinio" akimis tai cia sedevrai kurios dar truputeli paPHopinus butu is vis ledas.
Jeigu nusisneku - taip ir sakykit...
http://fotokudra.lt/aut.php?aut=17537


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2010 12 15 23:16      

tikrai ledas

Paskutinį kartą redagavo Miau, 2010 12 23 20:50 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2010 12 15 23:20      

nenusisneki

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Arlauskas    2010 12 16 10:59      

Nei cia ledas, nei ka. Gal tik tarp pelkes darbu jie atrodo geriau. Pastabumo pas autore kazkiek yra.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2010 12 16 12:24      

http://www.efoto.lt/node/539466

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 12 16 13:07      

Miau rašo:
http://www.efoto.lt/node/539466


radžis irgi pilnas sales surenka (-;


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 12 16 13:15      

Ledu aš irgi nepavadinčiau, nors ir turi mergina akį, nuosekliai fotografuoja tam tikra tematika, pastebimas kokybės trūkumas. Bet jei stengsis, tikrai viskas bus gerai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2010 12 16 17:03      

KRC...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2010 12 16 17:06      

Saulius Arlauskas rašo:
Nei cia ledas, nei ka. Gal tik tarp pelkes darbu jie atrodo geriau. Pastabumo pas autore kazkiek yra.

Be jokio piktumo, ar sarkazmo,,, Atsidarius pono galerija, tai jooo... Pastabumo kazkiek pas autoriu yra... Rimtai yra... kalbu apie paskutinius kadrus, kur balius :DDD


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas d.chmieliauskas    2010 12 16 17:42      

:DDDDDD

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2010 12 16 22:39      

Petruška rašo:
Ledu aš irgi nepavadinčiau, nors ir turi mergina akį, nuosekliai fotografuoja tam tikra tematika, pastebimas kokybės trūkumas. Bet jei stengsis, tikrai viskas bus gerai.

Kiekvienam savas skonis, kiekvienas mato vis kitaip, Gerai kad antru sakiniu dar iziebet truputi vilties autorei... Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 12 17 6:42      

beny-benasio rašo:
Petruška rašo:
Ledu aš irgi nepavadinčiau, nors ir turi mergina akį, nuosekliai fotografuoja tam tikra tematika, pastebimas kokybės trūkumas. Bet jei stengsis, tikrai viskas bus gerai.

Kiekvienam savas skonis, kiekvienas mato vis kitaip, Gerai kad antru sakiniu dar iziebet truputi vilties autorei... Rolling Eyes


be abejo kiekvienas mato savaip ir vertina subjektyviai. tas, rodos, neuždrausta. šiame puslapyje kažkokių įtvirtintų autoritetų (ar neklystančių pedagogų) nėra, tai ir vertinam, kas kaip mokam Smile buvo gi prašytas klubo narių žodis, tai ir pasisakiau..Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2010 12 17 20:50      

tikra tiesa. Einam fotografuot...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2010 12 17 22:40      

sutinku, su žirgais ji neblogai dirba Smile o kad ne visus darbus įvertinu, tai prisipažinsiu, nespėju visko aprėpti

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2010 12 18 7:26      

Saulius Arlauskas rašo:
Nei cia ledas, nei ka. Gal tik tarp pelkes darbu jie atrodo geriau. Pastabumo pas autore kazkiek yra.

Be jokio piktumo, ar sarkazmo,,, Atsidarius pono galerija, tai jooo... Pastabumo kazkiek pas autoriu yra... Rimtai yra... kalbu apie paskutinius kadrus, kur balius :DDD

Kodėl prašot žmonių nuomonės, jei po nepagiriančios žinutės puolate autorių, ieškote kuo jį supeikti. Mano nuotraukų neieškokite - nėra.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą