Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Canon 30D, gripas, 50 f1.4 nebrangiai

     

Pranešimas Modestas Urbonas    2010 9 27 22:10      

Sveiki,

Parduodu Canon EOS 30D body. Fotoapratas labai tausotas, padaryta ne daugiau kaip 10 000 nuotraukų, būklė ideali, jokių įbrėžimų ar kitų kosmetinių/vidinių defektų. Yra dežė, instrukcija, dokumentai, diskai, laidai, akumas, pakrovėjas.

Prie fotiko taip pat parduodu battery grip tinkantį 20D, 30D, 40D su vidine baterija. Atlaiko apie 5000 kadrų, dar neteko jo krauti dėl to, kad buvo išsikrovęs. Išviso aš jį labai retai naudojau, nes nemėgstų dideliu fotikų. Defektas tas, kad neveikia priekinis žiedas, bet manau nesunkiai galima susiremontuoti, jei elektronika ne priešas.

Canon 50mm 1.4 USM objektyvas. Beveik naujas. Būklė be priekaištų. Stiklai švarūs, dirba puikiai.

Parduodu, nes noriu pabėgt pas Nikoną filmuojantį. Galim keist į nikon d3100 Smile

Kaina: Fotikas 1050 lt, gripas 120 lt, objektyvas 950 lt. Pirmenybę teikiu parduoti fotikui, tad kol nenupirks niekas body objektyvas manau lieka pas mane, nebent perkat be kainos derybų Smile Viskas kartu - 2000 lt

Kontaktai: PM, volkanoo @ gmail.com arba 8 6 7 6 7 3 6 0 6. Alytus, bet Lietuva maža ir dar turim tokį stebuklą kaip paštas ar kurjeriai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rytė    2010 9 27 22:44      

Ha, tai nikonistais, Modestai, būsim, jeigu viskas ok pas mane, tai nebe Pentax K-7, o Nikon D300 imu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas Urbonas    2010 9 27 22:53      

Neimk. Senis. Neverta. Tik, kad gerai atrodo. Pats kažkada susimoviau su tokiu mąstymu. Daug geriau d7000 jei turi tiek pinigų. Smile Na jei būtų tokia kaina kaip šito, tai jo, o dabar. Lygis panašus, bet kaina dviguba ar daugiau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rytė    2010 9 27 23:13      

Jeigu naują, ir paklot už viską su objektyvu ir body 7000Lt tai jo - neveta, bet kai gaunu body+3 objektyvai už 2500Lt, kiek kitaip Smile Juolabiau, akd iš patikimo žmogaus ir žinau jog man suvaryto fotiko neįkištų.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą