Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kas žino arba pažįsta aklų fotografų?

     

Pranešimas .    2010 9 21 15:30      

galbūt kas nors pažįsta neįprastų aklų fotografų?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 9 21 15:46      

dauguma čia aklų, Knysliuk. Pasitaiko ir neįprastų

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas .    2010 9 21 15:49      

aš kalbu apie tikrai aklus ;D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 9 21 15:54      

nude fotosesijai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2010 9 21 17:22      

Kas per durnizmas? Kai pats apaksi, pažiūrėsim, kaip fotkinsi...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytas Matkus    2010 9 21 18:19      

Zigmass rašo:
Kas per durnizmas? Kai pats apaksi, pažiūrėsim, kaip fotkinsi...

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2010-09-07-atidaroma-akluju-ir-silpnaregiu-fotografijos-darbu-paroda-garsu-fotografija/49977 paskaityk... ir daugiau panašių pavyzdžių yra.
Fotografuoja ir nematantys ar silpnai matantys, Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2010 9 21 19:03      

Dėl silpnai matančių aš nieko prieš. Dėl visai nematančių aš tikrai abejoju. Čia tas pats, kaip visai negirdintis darytų garso įrašus. Nepamirškim, kad fotografija yra "šviesos raštas".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eire    2010 9 22 13:03      

mane tai sužavėjo šis žmogus http://www.peteeckert.com/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 9 23 0:30      

..... Bais gatavs buvau Sad

Paskutinį kartą redagavo arkanoidas , 2010 9 23 9:37 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 9 23 1:21      

arkanoidas rašo:
kaimynė paprašė surasti impotentą su noru mylėtis.

Arkadijau, priletink ant posukiu ir nesisvaistyk issilavinimo spragomis.
Siaip, jei tau idomu, nezinau ar tau sis vardas ka nors sako, bet buvo toks vyrukas Liudvikas van Bethovenas, jis kure budamas kurcias. Kad jaustu garsu sukeliamas vibracijas, jis nupjove savo fortepiono kojas. jei turi noro gali pasiklausyti jo 9 simfonija, kuria sis zmogus sukure budamas visiskai kurcias. http://www.youtube.com/watch?v=YAOTCtW9v0M

Taip pat nesu tikras ar esi girdejes toki fotografa kaip Kur Weston, kuris fotografuoja budamas aklas. Zinai mane persmelkia nejauki nuojauta, kad daugelis musu taip nenufotografuotu ir matydami. Pasiziurek jo darbus
http://www.kurtweston.com/



nevardinsiu tau visu tokiu zmoniu.... aklu dailininku ar fotografu, kurciu kompozitoriu, zmoniu be ranku rasanciu kojomis tokiu dailyrasciu, kad verkti norisi paziurejus i savo rankomis rasyta rasliava....
Yra net aklu fotografu organizacija, ne mazas vaikas esi, jei idomu pats susirasi.... zinai kaip....

Taip kad nenuleisk ranku, tavo kaimynei gali ir pasisekti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Liegus    2010 9 23 8:17      

Zigmass rašo:
Dėl silpnai matančių aš nieko prieš. Dėl visai nematančių aš tikrai abejoju. Čia tas pats, kaip visai negirdintis darytų garso įrašus. Nepamirškim, kad fotografija yra "šviesos raštas".


Prisimink Bethovena, kuris budamas kurcias parase savo didingiausia simfonija, taip kad nenuvertink neigaliuju, kartais jie gali padaryti daug daugiau nei galima issivaizduoti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2010 9 23 9:09      

savo trigrašį įkišiu į diskusiją.

iš tiesų tai negarantuočiau, kad Kurt Weston yra visiškai aklas (kaip mes suprantam), nes jis amerikeitiškais terminais yra "legally blind", kas iš esmės reiškia, kad jo regėjimas yra nemažiau kaip 10 kartų silpnesnis nei normalus. Todėl čia gali kilti nesutarimų tarp sąvokų "aklas" ar "su labai stipriu regėjimo sutrikimu". Nors iš esmės, tai tikrai nemenkina Westono talento.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 9 23 9:40      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
arkanoidas rašo:
kaimynė paprašė surasti impotentą su noru mylėtis.

Arkadijau, priletink ant posukiu ir nesisvaistyk issilavinimo spragomis.
Siaip, jei tau idomu, nezinau ar tau sis vardas ka nors sako, bet buvo toks vyrukas Liudvikas van Bethovenas, jis kure budamas kurcias. Kad jaustu garsu sukeliamas vibracijas, jis nupjove savo fortepiono kojas. jei turi noro gali pasiklausyti jo 9 simfonija, kuria sis zmogus sukure budamas visiskai kurcias. http://www.youtube.com/watch?v=YAOTCtW9v0M

Taip pat nesu tikras ar esi girdejes toki fotografa kaip Kur Weston, kuris fotografuoja budamas aklas. Zinai mane persmelkia nejauki nuojauta, kad daugelis musu taip nenufotografuotu ir matydami. Pasiziurek jo darbus
http://www.kurtweston.com/



nevardinsiu tau visu tokiu zmoniu.... aklu dailininku ar fotografu, kurciu kompozitoriu, zmoniu be ranku rasanciu kojomis tokiu dailyrasciu, kad verkti norisi paziurejus i savo rankomis rasyta rasliava....
Yra net aklu fotografu organizacija, ne mazas vaikas esi, jei idomu pats susirasi.... zinai kaip....

Taip kad nenuleisk ranku, tavo kaimynei gali ir pasisekti Smile


Bais gėda, bais gatavs buvau Sad reikėjo eiti miegoti, o ne bajerį bandyti skelti. Ačiū už tas nuorodas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2010 9 23 10:40      

giedrius (paukstukas) rašo:
savo trigrašį įkišiu į diskusiją.

iš tiesų tai negarantuočiau, kad Kurt Weston yra visiškai aklas (kaip mes suprantam), nes jis amerikeitiškais terminais yra "legally blind", kas iš esmės reiškia, kad jo regėjimas yra nemažiau kaip 10 kartų silpnesnis nei normalus. Todėl čia gali kilti nesutarimų tarp sąvokų "aklas" ar "su labai stipriu regėjimo sutrikimu". Nors iš esmės, tai tikrai nemenkina Westono talento.

Na su tiek kiek mato K.Westonas as gatves savarankiskai pereiti nedrisciau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas giedrius (paukstukas)    2010 9 23 19:43      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
giedrius (paukstukas) rašo:
savo trigrašį įkišiu į diskusiją.

iš tiesų tai negarantuočiau, kad Kurt Weston yra visiškai aklas (kaip mes suprantam), nes jis amerikeitiškais terminais yra "legally blind", kas iš esmės reiškia, kad jo regėjimas yra nemažiau kaip 10 kartų silpnesnis nei normalus. Todėl čia gali kilti nesutarimų tarp sąvokų "aklas" ar "su labai stipriu regėjimo sutrikimu". Nors iš esmės, tai tikrai nemenkina Westono talento.

Na su tiek kiek mato K.Westonas as gatves savarankiskai pereiti nedrisciau.


Ne tu vienas...


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą