Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Canon 5D MARK II prieš Nikon D3s:) Pirkite!

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas VV    2010 6 02 11:09      

Prašau, padėkit apsispręsti – likti su Canon ar pasilikti laimėtąjį Nikon – ir nupirkite ką nors, kad nebereikėtų abejoti:)

Surašau visą savo amuniciją su parduotuvių kainomis skliausteliuose. Naudotus objektyvus parduočiau bent trečdaliu pigiau. Naujus Nikon fotoaparatus (veidrodinį ir kompaktišką raudoną mažylį) – irgi pigiau, bet gal ne taip smarkiai:)

Tikiuosi, naujiems šeimininkams foto technika padės prisikviesti puikių kadrųSmile ačiū!

Nauji, priziniai:

Nikon D3s (apie 18 000 lt.)

Nikon COOLPIX S3000 (apie 450 lt.)


Sigma objektyvai, kuriais naudojausi anksčiau:

70-300mm f/4-5.6 DG APO MACRO (CANON AF) (apie 800 lt.)

Objektyvas SIGMA 17-70mm f/2.8-4.0 EX DG (man kainavo apie 1500 lt.)


Canon:

Canon EOS 5D

Canon EOS 5D MARK II (virš 7000 lt.)

Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM ( 5000- 6000 lt.)

Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM (apie 2000 lt.)

Canon EF 50mm f/1.4 EF USM (apie 1300 lt.)

Canon EF 16-35mm f/2.8L EF II USM (apie 5000 lt.)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2010 6 02 12:03      

Manau, kad bet kuris patyres fotografas Jums atsakytu, kad nuotraukas daro ne aparatas, o fotografas, tad uzduokit sau klausima ar tikrai Jusu nuotraukos pageres dvigubai, kai pasikeisit sistema? Tad geriau investuoti i save, ka pastaruosius metus ir darote, ir nesukti sau galvos Smile O Jums manau labiau tiktu mazesnis aparatas (5D Mark II), nei masyvus D3s.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 02 12:32      

Berods ISO galimybės daug pranašesnės Nikon D3s, nei Marko.
Aphex- o gera technika labai palengvina darbą fotografui.
VV - dar kartą sveikinimai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VV    2010 6 02 12:47      

ačiūSmile
Jurijau, Canon ar Nikon - man visaip gerai:) Tiesiog nėra prasmės kurį vieną pasidėti į stalčių. Nikon'ui sentimentai - nes prizas, Canon'ams - nes padėjo prizą laimėtSmile Sulauksiu pasiūlymų ir nutarsiu kurio atsisakyti - ir tikiuosi įsigijusiam bus laimingas taip pat:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renatas    2010 6 02 14:00      

o kam i stalčių??? Prizai šiaip laikomi garbingoje vietoje Smile Va tik su vieta pas tamsta ankštoka, ir taip jau sugrūstai visi titulai stovi. Very Happy
Beje, kiek noretum už senutėli 5D?

VV rašo:
ačiūSmile
Jurijau, Canon ar Nikon - man visaip gerai:) Tiesiog nėra prasmės kurį vieną pasidėti į stalčių. Nikon'ui sentimentai - nes prizas, Canon'ams - nes padėjo prizą laimėtSmile Sulauksiu pasiūlymų ir nutarsiu kurio atsisakyti - ir tikiuosi įsigijusiam bus laimingas taip pat:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Modestas Urbonas    2010 6 02 14:57      

D3s daug geresnis jautrumuose. Parodymai beveik dvigubai, o blykstės juk nelabai mėgėja esi. Na apsispręsk kas tau mieliau prie širdies. Aš asmeniškai visom keturiom pulčiau į nikoną Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 6 02 17:25      

D3s. Pirma - neatrodo, kad kas pirks uz 18 K. Antra - triuksmauja maziau. Trecia - Nikonas Smile Ketvirta - skiriasi gi klase. Manau aukstesne pravarciau pasilikti del platesniu galimybiu ir didesnio "Saudymo" rezervo. Taigi, siulyciau D3s.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2010 6 02 19:19      

Siūlau matuotis pagal ranką... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 02 21:19      

Netrukdykit tetai, ji jau pasirinko. Very Happy nebepatarinėkit Very Happy ji viską puikiai žino- kas ir kaip, ir yra žmonių kurie laaaabai nori D3s. Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 6 02 21:23      

Very Happy speju Arkadijaus stovi pirmoje eileje ir mojuoji rankele saukdamas "man man... D3s" Smile O siaip rimtai, tai kaina ne labai logiska. Arba kitaip - ne labai ikandama. Retorinis pastebejimas tiesiog.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VV    2010 6 02 21:42      

Dėkui. Jau gavau pasiūlymų ir dar palauksiu:) Norėčiau per pora savaitėlių apsispręsti. Kainas pasiūlykite savo, brūkštelkite man.
Ir už patarimus ačiūSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gytis Turčinskas    2010 6 03 7:16      

Viktorija, o kur canon 85 1,2? Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VV    2010 6 03 13:27      

Gytis Turčinskas rašo:
Viktorija, o kur canon 85 1,2? Smile))


išskaitėt iš exif'o?Smile Jį tik keliskart buvau išsinuomavus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Paulius Sakalauskas    2010 6 03 14:25      

galima bodzius paleisti per ebay i europa, ten tikrai atsiras ir geresniu kainu siulymu.
sekmes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas medinis    2010 6 03 14:39      

keisciau i uosviene ir automobili Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą