Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

o kodėl nevertinam?

     

Pranešimas AUDrius a    2010 5 29 21:12      

išties pasidarė įdomu, kodėl labai daug "kūdriečių" vien deda darbus ir laukia jų vertinimo, o patys net nesivargina vertint kitų....čia kaip reikėtų interpretuot?...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skerys    2010 5 29 21:15      

o tu į pelkę įdėk, matysi kaip visi puls vertinti ehehe

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas AUDrius a    2010 5 30 6:41      

o aš visada tik į pelkę ir dedu, tegul išsikapsto į kūdrą, jei lemta...ir mano darbeliai ne išimtis, juos vertina tie patys žmonės kaip ir kitus, bet jų vos 20-30, o kur kiti?...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skerys    2010 5 30 20:06      

šilti orai prasidėjo ir kūdriečiai palikę kompus skuba gerų kadrų gaudyti, nebėr kada vertinti:P o jei rimtai, tai man ir pačiam patinktų komentarai (aš gi ir pats žinau, kad nesu geras fotografas), bet nieko nepadarysi...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vykis    2010 5 31 17:21      

as labiausiai laukiu ne vertinimu, o komentaru. galetu but taip, kad jaigu nori prabalsuot butinai turi parasyt komentara.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas AUDrius a    2010 5 31 19:27      

manau jei komentuotų, tai ir vertintu, kam tada komentuot ir numest balon...paspaustu ką nors gi...manau egzistuoja būrys žmonių, kurie net nežiūri, kas ką įdėjo, jie stebi tik savo darbo vertinimą, o kas vyksta kūdroj...ai, ne jų bėdos...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vykis    2010 6 01 9:01      

tavo tiesa Smile ir yra zmoniu kurie nesilanko forume Very Happy ir nieko nezino kas vyksta

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2010 6 01 19:24      

vykis rašo:
as labiausiai laukiu ne vertinimu, o komentaru. galetu but taip, kad jaigu nori prabalsuot butinai turi parasyt komentara.

O tu parasyk, ypac stipru ar sukelianti diskusijas komantara. Ziurek kiek pribalsuos... Wink
Tikrai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2010 6 01 20:05      

Audriau, neverta piktintis ir raginti, būna visaip, bangom, tai yra žmogiška. Paskui, tas, kuris ilgai nieko nevertino, o tik savo darbus dėjo, pamato, kad jau niekas ir jo labai nebepastebi.., tada atsibunda ir puola girt kitus Smile), na nebūtinai girt, galima ir nuoširdžai pažymėt patikusius darbus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2010 6 01 22:34      

n+k kartu girdetas paverkslenimas, vieni komentaru nori kiti vertinimu, kiti abieju...jei bus vertinimai priristi prie komentaru, tai is vis ju sumazes, nes, kad ir pvz anksciau pasisakiusi Hermi, tai neretai ivertinu be komentaru, nes kiek galima zmogu girt, uztenka ir gera bala paspaust Smile))
pasitaiko visko aisku, bet nemanau, kad vyrauja drakoniuko sindromas "man man ir man" , o plius vasara duoda savo irgi, visi kompus i pavesi dazniau padeda Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas AUDrius a    2010 6 06 8:09      

Zenonai, anaiptol čia ne verkšlenimas, o paprasčiausias pastebėjimas. Puikiai suprantu, kad kiekvienas turim savo mėgstamą žanrą, stilių, todėl dažniausiai ir dairomės į panašių darbų autorius, todėl nėra pagrindo pykt ar ragint balsuot už tai, kas tau svetima, bet kai randi vos kelis komentarus ir tie 3mėn senumo, o darbai dedami vos ne kas dieną, tai darosi įdomu...žinoma, gal jis tik balus spaudo tylomis, duok die ne troikes...matomai aš per seno kirpimo, nors tris raides po + parašau...čia kaip labas kalnuose, nors ir žmogaus nepažįsti, ale pasakai...

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą